Skocz do zawartości

Was jest Die nazwen of This Song?


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 870
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to tera moje pytanko,ale uwaga trza będie się nagłówkować;D

otóż w życiu codziennym słucham głównie bluesa i rocka oraz ...bluesrocka;D

a tu nagle przypomniał mi się taki chicior diskowy z 90lat, który pamiętam był bardzo miły dla ucha...i tak to za mną ju od paru miesięcy chodzi i nie daje mi spokoju i please uratujcie mnie-bo po żadnym chaśle nie mogę tego nihdzie naleźć!

opis:

teledysk był w stylu współczesnym, wszystko się dzieje w jakby pokoju/boxie z podświetlaną szachownicą (jak "Barning dow'n the house" w wersji Toma jones'sa)

teledysk pokazuje przelot prze życie jakiejś skośnookiej pary-poznają się w tym boxie,chodzą na randki, wychodzą za siebie,ona zachodzi w ciążę rodzi dziecko,kłócą się ona go wyrzuca,czy coś i chyba starzeją w samotności)

pamiętam tylko teledysk,fakt że śpiewał to jakiś brunet i że w refrenie szło coś na ten deseń:

"You, show me how to do, exactly what to do, and i fall in love with you..."

well? i co to, do jasnej ciasnej jest? jakieś sugestje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyhhh, włącz sobie Radio Pin 102 w Niedziele o 12:00, jest wtedy audycja uchem po mapie i lecą często właśnie takie klimaty:).

 

Purple, piosenka ma właśnie tytuł "You Showed Me", z tego co wodziałem, to wykonań było wiele więc musisz odpalić googla i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kolejna trudna (tak mi sie wydaje) zagadka dla was :)

 

Slyszalem raz w radiu pewna piosenke. To co o niej wiem to:

jest po polsku, refren brzmi jakos tak "A ona nic nie mowi ...". to tyle :P

 

Wydaje mi sie, ze to jakas nowa piosenka ale moge sie mylic. Co jest najstrazniejsze to to, ze ten refren ciagle chodzi mi po glowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

A ja mam pytanie o piosenke dość szybką z tekstem

"Your body is speechless" "Your skin doesn't corresponding to y touch"

leci dość często w radiu bis

p.s. używałem google i niestety tym razem nie mogę znaleźć :/

prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Was pytam tutaj jak nazywa sie druga czesc tego jingla (zaczynajaca sie ok 7 s)

http://www.trojkofan.trojka.info/Archiwum_jingli/Minimax(1).mp3

 

Od czasu przeczytania szukałem... szukałem... szukałem... szukałem... (tutaj jeszcze 1000 razy szukałem) i

 

http://www.groovetastic.co.uk/ultragroove/audioclips/booboosong.mp3

 

http://funky16corners.wordpress.com/3-back-issues-april-2006/

 

King Coleman - The Boo Boo Song Pt1

 

cudem znalazłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a Coleman grał w warszawie ostatnio:D tzn: Coleman- nie wiem czy ten sam, może brat, ale chodzi o to że legenda jazzu i bluesa...no to chyba ten- nie wiem mam jedną płytkę, ale gdzieś się w burdelu zapodziała,nawet nie wiedziałam,że jeszcze żyje, nie pamiętam imienia, mówiło się zawsze nazwisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam teledysk Girls of FHM - 'I touch myself' i mam pytanko: jak sie zwie ta dziewczyna ktora jest jako druga pokazana na teledysku (ciemne, proste wlosy). To sa chyba dziewczyny z jakiegos amerykanskiego czasopisma dla menow wynajete do tanczenia :D. Teledysk mozna za darmo i legalnie pobrac z Azureusa (jest chyba na pierwszej stronie w tej przegladarce tam). Please help! :)

 

PS. przeszukalem w googlach i nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Opiszę teledysk, bo nie mam innego pomysłu jak wam podpowiedzieć:

 

Polegał on na tym, że 2 chłopców w wieku szkolnym (biały i murzyn w garniturkach), zamiast iść do szkoły rozdawali spotkanym na ulicy dziewczynom zaproszenia na "casting", następnie dziewczyny te teńczyły w bikini w jakimś magazyne gdzie urządzili ten casting. Na koniec przyjechała po nich matka białego w białym lub zielonym Fordzie Mustangu (poprzednia generacja).

 

Zaczynał się od słów Movie Sound, Boogie Sound czy jakoś tak. W trakcie utworu padały słowa broken heart i much better

 

Myślałem, że to Armand Van Helden ale przesłuchałem jego utwory ale to chyba jednak nie on.

 

 

Może dzięki temu opisowi ktoś skojarzy utwór. Będę wdzięczny za pomoc.

 

 

Pozdrawiam

Nawrot12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności