Skocz do zawartości

Scena 3D: Wojowniczka


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Ot taki sobie WIP.... scena o wojowniczce i jej przywołanym duchu.... szczegóły w trakcie tworzenia sceny.

 

Spóbuje utrzymać to w klimacie coś pomiędzy mangą (jak zaóważyliście włosy) a scena filmową.... bedzie ciężko, no ale jakieś wyzwania przed sobą trzeba stawiać co nie :>

 

Fajnie było by jak by ktoś szybko i w miarę bezboleśnie powytykał mi błędy :)

Acha materiały nie są skończone!!

 

No to tyle czekam na wasze opinie. Pozdrawiam :>

 

3sd8.jpg

i z tyłu (zdaje sobie sprawe z załamania na majteczkach..na następnym screennie już tego nie będzie :)

4rf5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bez stringow bylo znacznie lepiej. Poza tym fragmenty zbroi otaczajace biodra i czesciowo uda nadaja sie do wywalenia.

Zdjalbym tez wlosy z klatki piersiowej - bylo by ciekawiej.

Sam modelik proporcjonalny i calkiem fajnie sie prezentuje.

Poczekam co bedzie dalej.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski - :P spokojnie butki to taka mała prowizorka :) co do renderu to eksperymentuje sobie z ty i z tamtym... tak porostu dla zabawy... :)

 

Ania - no to jest tak jak myślałem.. przegiąłem z tymi stringami... (to nic bedzie na innym plażowy model ;P ) a co do "lodówkowego" wyglądu, nom widzisz a jednak eksperyment z zimnym swiatłem sie udał :D miło być zimno i jest zimno :) .... potem poeksperymentuje sobie z uczuciem ciepła ;P

 

JohnyCa - hmm co do zbroi ud... no chciałem chociaż troche przypomnieć że to jest wojowniczka a nie panięka na zakópach ;>

 

Secator - jak ona te metalowe majtki zakłada.. na następnym renderku poszukaj małych zaczepów z boku "metalowych majtasków" :P

 

No to lece przeładowywać węgiel....xD !?!?! :|

Jutro bedzie nowy renderos. Pozdrawiam. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cOJoTS - no ten pan jest blisko....

Kto pierwszy ten leprzy :> Pamietajcie ilość lizaków jest ograniczona (jeśli nie trafiłeś za pierwszym razem.... możesz wysłać SMSa pod numer 0700-001-11-0 z trescia: Zwerzątko z naramiennnika to....... :P

 

Pozdrowionka...i życze miłego zgadywania..... Aha konkurs kończy sie wraz z zamieszceniem nowego rendera...wiec nie marnujcie czasu :>

 

P.S.

cOJoTS bracie mieszkam niedaleko Jasła :D jestem z Krościenka... 8 km od Krosna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mój typ to lew.
B I N G O lizak zostanie przesłany w ciągu 7 dni....

 

A co do browara..... zgodnie z prawem Pitagorasa i Ajnsztajna prawdopodobieństwo wypicia browara jest równe 99,000001 % :)

 

Pozdrawiam.

 

Następny konkurs już niebawem.... pytanie bedzie jeszcze trudniejsze...no ale nagroda bedzie wprost proporcjonalna do trudności pytania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności