Skocz do zawartości

Mini-Bitwa 3D: Alfa Romeo 159


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

patry zaczynajac od przodu:

- za ostry dziubek

- drzwi za PŁASKIE

- za twarde przejscie to nad swiatlem z tylu!to co tyl przechodzi w bok lub na odwrót

- wglebienia na migacze krzywią ci zderzak!!

- klapa bagaznika nie tak sie zaczyna

- zderzak pod wglebieniem na rejestracje inaczej wygllada!!aczkolwiek sam rozmyslam czy nie darowac sobie tego bo trudne jest!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, niestety mam złą wiadomość :( już nic raczej nie poprawię w swoim modelu ponieważ moje umiejętności modelarskie kończą się na tym poziomie i jest to raczej ostatni update

Robiłem to auto zbyt na speeda i dlatego dużo bugów jest, ale przysięgam, że nastęny model będę robił bardzo, ale to bardzo dokładnie i przerobie przed rozpoczęciem modelowania następnego auta dużo tutków na temat modelingu samochodów.

 

r12przodjt2.jpg

 

r12tylmg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq - vertexy przesuwać umiem, ale bugi w moim modelu to nie kwestia ułożenia vertexów, tylko źle ułożonej i nie przemyślanej siatki.

Siatkę pokażę, za jakieś 30-60min :) (ale proszę was, nie śmiejcie się z mojej siatki :))

Dariusz - a dziękuję, dziękuję :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży postęp patry .... duży ... niedługo będzie bardzo duży :) Teraz popatrz na ten samochód i na ten pierwszy co mi pokazywales to bedziesz wiedział o co sie czepiałem :]. Ten do idealnych nie nalezy, aczkolwiek nastepny bedzie lepszy itd. pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności