Skocz do zawartości

Trial 3D Studio MAXa 9 już dostępny!


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widzę ciekawe shadery dodali jezeli chodzi o scene effects, bloom i wiele innych...szkoda tylko ze nie sa wstecz kompatybilne, tzn nie dzialaja w 3dsmax8 ktory defacto mial obsluge shaderow i to nawet znacznie lepsza imo...

Z przykroscia musze napisac, ze shadery ktore rowniez dzialaly w 3dsmax8 nie dzialaja na wersji 9, przynajmniej u mnie... I to takie ktore nie wymagaja shader model 3.0. jakim cudem shader ktory nie ma zmienionej skladni moze nie dzialac na nowszej wersji, czyzby parser sie zmienil ? nie sadze, dolaczyli je rowniez do wersji 9. ale po co skoro nie dzialaja ?

Wiec dla mnie to zabawka, do bani kurde, bo te shadery sa dla mnie najwazniejsza i wogole kompatybilnosc z jezykiem HLSL :| I co, po co mi ten szajs, skoro polowy rzeczy na nim zrobic nie mogę. wybaczcie bełkot...

To ma byc ta innowacyjnosc ? bo dla mnie ten program sie cofa, ehh jak si samemu nic nie zrobi to sie nic nie dostanie. pytaniem jest za co te ceny skoro nie przeklada sie to na jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze nie przesądzać, napewno jest na to jakies rozwiązanie. Mnie najbardziej cieszy ten skok szybkosci w viewportach, w koncu wireframe jest w pełni obslugiwany przez karte graficzną w trybie D3D. Jak tylko wyjdzie vray x64 (czyli jutro) przesiadam się bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym boostem w viewportach ? na pokazie gość pokazywał ze pomiedzy shaded a wireframe/edged faces praktycznie jej nie ma. Wszystko chodzilo wprost idealnie jak by tam siedziala jakaś ultra fast 666666 GHz karta graficzna. Jak to się sprawuje na normalnych domowych kartach przy hi poly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i Maxio pojechał sie byczyć
czuje sie urazony :P

Łaaaaaaał, moge cie dotknąc? :]
dzieki, stary, poplakalem sie o polnocy ze smiechu :*

co nowego wnosi ten max? w 8 najwieksza innowacja byla chyba integracja z shagiem, w 7- nie trzeba osobno dokupywac char studio, 6- mental. a teraz? ulepszone nurbsy? i to wszystko? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności