Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli to miał byc ten:

28_randomlight.jpg

żyrandol, to powinien on być zrobiony z prostych linii :)

 

 

 

58a6fe5d988c27399.jpg

Pozwoliłem sobie na super drobne zmiany.

Sharpen, dla podciągnięcia chociażby żyrandola ;)

I troszeczkę nasyciłem co niektóre kolory :)

Jeśli chcesz abym osunął, wal od razu! ;)

 

P.S. ZAJ#$%STY dywan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu - to nie ta lampa :p - jakos ładniej u Ciebie wyszła po korekcie

Touch - Ty fetyszu...- ale przyznaję, że coś w tym jest... hehe

Georgas - ustawinia VRayFura - będę je jeszcze podkręcał bo nie jestem do końca zadowolony z tego co wyszło

 

10e1a7af59c856ba.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiz0r ---> Zieleń z żółcią jest jak najbardziej zamierzony, a i tak jeszcze pasuję trochę z nasyceniem tych kolorów;) Kiedyś napatrzyłem się na fotki jeszcze z lat 70-tych bodajże i efekt mnie, można powiedzieć zauroczył;) Ale wiem, że może przynudzam z tymi kolorami;P Co do monitora, to wiesz, bardzo możliwe, że nie jest optymalnie bo siedzę teraz, no na leciwym już jednak CRT LG Flatron 77FT. Jak będę miał okazję sprawdzić na innym, to jeszcze przy okazji powiem, czy faktycznie o taki efekt mi chodzi, czy przepalam pod wpływem monitora;)

 

Pozdr!

 

Edit: Sprawdziłem przed momentem na laptopie brata (Dell) i jest ok, efekt zamierzony. Może trochę z kontrastem faktycznie przesadziłem, ale nieznacznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas - tak bym to widział - wiem ze ostatnio tylko podrzucam sugestie wiec jesli kogos tym denerwuje to piszcie to przestane sie madrzyc - poprostu chce wam pokazac jak ja to widze ale to nie znaczy ze jest lepiej :-)

 

przed i po

bfyl7.jpg

 

afjg9.jpg

 

podkrecony kontrast, background, podłoga wyciemniona w stosutnku do reszty, rozjasniony fotel po kontrascie za pomoca warstw z lighten, match color + image variations + photo filter cooling. Aha i kadr

 

jak cos to pisz to wywalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - Twoja wersja chyba troszeczkę za ciemna, przynajmniej tak mi się wydaje... :)

 

Jeśli można, to ja bym to tak widział :] (jak coś, to oczywiście mogę usunąć :))

Zmniejszona jasność, zwiększony kontrast, troszkę zabawy z kolorkami i na koniec curvami przyciemnienie ciemnych miejsc i rozjaśnienie jasnych miejsc :)

 

217c5b25783cd62em.jpg

 

EDIT do postu niżej :)

chveti - ja tam więcej czerwieni widzę niż niebieskiego :D Chyba, że monitor już mam popsuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczo...bne Jasiek;D Forma nieco kłóci się z dynamiką tego pasa zieleni. Z jednej strony modern design, z drugiej 'daszki' jak wiejskie chatki;) Za dużo bieli, nudne podesty/gabloty/postumenty, whateva.

 

Pozdr!

 

Edit: I gdzie Vobis'owska czerwień i czerń?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności