Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pressenter całkiem poprawnie ale pralka chyba na odwal się szczególnie drzwiczki (szader szkła, brak bebechów - sam nie wiem ) i reflektorki lepiej wyglądają ( gdy świecą ) całkiem w bieli w sensie szkła może i mniej realnie, ale lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaswielgus - IMO test nie udany niestety. Za jaskrawo. Nie wiem moze nie do końca łapię jak ten cały LWF ma działać, ale większość prac jakie widze gdzie ktoś testuje LWF jest

- przepalona w dziwnych miejscach

- nieostra / mega ostra

- ma dziwną przestrzeń kolorów (wiem wiem przekłamania monitora)

i za cholere nie jest nawet podobna do zdjęcia - a chyba o to chodzi nie?

 

Glob a tu taki myk, moze Ci się spodoba :)

 

wersja 1)

lwfhehcq7.jpg

 

i wersja 2)

 

lwfheh2ch6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki LWF mozna duzo lepiej doswietlic wnetrze (szczegolnie takie, ktore maja wymiary tramwaju z oknem na mniejszej scianie). Zwiekszenie gammy w PS nie daje juz tego samego efektu co zmiana gammy w renderze.

Klimat jest specjalnie troche nierealistyczny bo chcialem sie wzorowac na Panu Pinero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaswielgus - IMO test nie udany niestety. Za jaskrawo. Nie wiem moze nie do końca łapię jak ten cały LWF ma działać, ale większość prac jakie widze gdzie ktoś testuje LWF jest

- przepalona w dziwnych miejscach

- nieostra / mega ostra

- ma dziwną przestrzeń kolorów (wiem wiem przekłamania monitora)

i za cholere nie jest nawet podobna do zdjęcia - a chyba o to chodzi nie?

 

Ale przeciez nie chodzi o to żeby to wyglądało jak fotka to ma wyglądać tak by fotka była przy tym mało ładna;)

Loki wersja pierwsza wiadomo "ładniejsza" :)

Kubaswielgus a czy do tego swojego LWFa manipulujesz również gammą dla tekstur czy tylko same ustawienia rendera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie troche wypowiadac na temat LWF. Dla mnie jest to tylko i wylacznie podbicie gammy do 2,2 (czasami przy bardzo glebokich wnetrzach stosuje 3,0). Kolory robia sie przez to wyblakle, ale odpowiednie ustawienie curve corection niweluje ten problem. Nie potrzebuje wiec zmieniac nic w mapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak zrobić taką poświatę niebieską jak tutaj (chodzi mi o stację dokującą): http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&productId=8198552921665518556

U mnie wygląda tak po zrobieniu kształtu linem i daniu enable in renderer/viewport i nadaniu mu materiału vraylighmtl niebieskiego (kombinowałem już z różnymi wartościami natężenia)

aadasqy8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKextreme: Już wiem skąd nick. :> No ale faktycznie brakuje fotelowi tej lekkości chyba, chamferów. Na takich fotelach królowie siadali w salach tortur podczas przesłuchań. Rozumieli wygodę, ale przecież nie można było psuć atmosfery pomieszczenia złotym tronem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wczesna koncepcja restauracji w warszawskim centrum handlowym.

 

Vrat LWF + PS

 

Czy ktos wie dlaczego po wrzuceniu obrazka na strone internetowa zmienia on kolory w przegladarce internetowej? Wystarczy go sciagnac na pulpit i kolory robia sie bardziej intensywne - takie jak chcialem, zeby byly. A w przegladarce internetowej sa jakies ponure.

 

wiz5agq9.jpg

Edytowane przez Kubaswielgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaswielgus troche to niekomercyjne, technicznie OK ale takie szare bure i ponure...

 

odemnie test mebli do wiekszego projektu.

max2008 :: vray (IR+LC) :: PS

miladydi4.jpg

 

EDIT:

Kubaswielgus zauwazylem, ze imageshack zmienia kolory ale chyba nie az tak...

 

wlasnie skonczylem modelowac (troche rozni sie proporcjami od oryginalu ale tak mialo byc)

luigian8.jpg

Edytowane przez t0m3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k. Dzieki za pomoc, ale to nie wina imageshack bo jak otwieram zdjecie bezposrednio z pulpitu w przegladarce internetowej to jest to samo. Zalozylem specjalny temat na forum. Jesli ktos moze mi pomoc to bardzo bede wdzieczny poniewaz musze to dzisiaj wyslac do klienta.

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=52701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności