Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

postawiłbyś jakieś lcdeki ;) Pracowania informatyczna powinna być chyba troszkę wyższa tak mi się wydaje. Postaw serwer, jakiś klasterek np ;) klime zamontuj, zwiększ okna, daj jakieś fajne rolety, tablety porozkładaj, wypaś tą pracownię :D Zrób taką z marzeń :D chyba że musisz pokazać to co jest w realu... a co do szczegółów technicznych - biurka dziwne (szczególnie te 2 w którym monitor widać z tyłu, za dużo wystaje moim zdaniem poza nogi), chyba słabe mapowanie nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRT rules ;) hmmm biurka zmienie ( jeszcze sporo rzeczy zmienie ;) ) I tak dla uściślenia to nie pracownia informatyczna tylko komputerowa, niby to samo ale ta ma być taka bardziej komercyjna / mała / zwykła. Rolety dobry pomysł tylko ja czasu nie ma na to wszystko ;) I tak miałem zrobic to tak na odpierdziel bo pewnie tez by prof. bylby zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas: Fajne, trochę przesadziłeś z winietowaniem ale ogólne odczucie estetyczne jak i techniczne na 5.

 

pressenter: Wywal tego ghost chair'a na 1 IMHO on tam nie pasuje.

2 bardzo fajne.

3 mapowanie chyba nie tak jak powinno być.

Neiraa: Narazie nie czuje tego ale działaj dalej. Materiał chyba jest na Vraymaterials.de ściągnij i obadaj.

 

Ode mnie po poprawkach materiałowo/kadrowych + nowe bardziej komercyjne postpro :P

meetingroomfinalof8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjasnienie :) Wyrenderowałem sobie maskę tego koloru, więc mogę teraz swobodnie kręcić. I fajnie, że ci się glow podoba, ale w zaprezentowanej wersji był tragiczny. Spójrz na miejsce wokół karteczki na lodówce, albo uchwytu na górnej szafce po lewej stronie. Ble, musiałem to zmniejszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO: chcesz z czegoś co się nie nadaje na postpro komercyjne wyciągnąć komerche. Tak sie nie da. Zapełnij scene pierdołami, pokaż że ten kwiat z tyłu jest zielony ;). Zapal światła, daj ciekawsze tło za okno i powinno coś wyjść. Wtedy daj nam tu swój render bez post pro i zobaczymy.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę niemiły, ale mi się żaden nie podoba, jakieś niedoswietlone toto, ale jeśli miałbym wybierać to osobiście wybrałbym dwójkę, a jako klient jedynkę (bo cieplejsza).

 

Edit:/ A powiedzcie jeszcze mi, co jest ciekawego w tym LWF, bo jakoś nie podzielam waszego entuzjazmu do tej techniki, zwłasza że najlepiej na waszym przykładzie widać, że lepiej wam (grigoriob, hcpiter) to wychodzi bez LWF?

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LWF to nie jakies super fajerwerki ktore naprawde zmieniaja scene w realistyczne zdjecie, to poprostu mocniejszcze, ostre kolory i textury. Jezeli chodzi o mnie to trzeba wszystkiego sprobowac, a poczatki sa najtrudniejsze i przelamac sie z gamma jest nie latwe, tymbardziej ze przez caly czas oswietlalem normalnie i juz mi sie znudzilo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hcpiter. Czytałem kiedyś na forum Chaos group o pluginie do maxa, który podbija automatycznie kolory do gammy 2.2 (nie mylic z mapami). Jest to o tyle wygodne, ze nie trzeba narzucac Color Corect do kazdego koloru z osobna - zwłaszcza przy bardziej złożonych materiałach oszczedza to sporo czasu. Czy może wiesz gdzie pobrać taki plugin bo nie mogę odszukać ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Affect color selectors - powoduje, że kolory kulek wyświetlają sie prawidłowo w edytorze materiałów - czyli tak jak sie wyrenderują. A problem w tym, że jak wrzucasz gotowy model z ustawionymi już materiałami do Vraya to musisz wszystko ustawiać od nowa. A drugi problem jest taki, że w gammie 2.2 trudno jest uzyskać ciemne barwy. Ten plugin automatycznie podbija wszystkie kolory i nic juz nie trzeba zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności