Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

arev: za oknem jest bardzo jasno, dam też inne ujęcia później to sam zobaczysz. ;) Niczym nie doświetlam jako tako, w oknach skylight portale tylko.

 

pionix: to ujęcie akurat jest takie, samą kuchnię w dość zimnym stylu zrobiłem, ale z drugiej strony baru to to inaczej wygląda, zresztą będzie jeszcze ciepłe słońce dodane. Dzięki za wskazówkę.

 

tvn powiadasz? No no majestro bardzo ładnie tylko coś za szybą się sufit posypał, albo mi się wydaje?

 

hcpiter: ten beżowy kamień na podłodze poleci, będzie żółty parkiet. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe no pionix, ja już o autograf chciałem pisać, a tutuaj taki psikus. :P

 

Georgas no nie mogę się powstrzymać żeby w tym momencie nie zacytować pewnej świetnej polskiej komedii: "Chłopaki to są w agencjach towarzyskich, a my jesteśmy (opcjonalnie) młode CGery". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

dzieki za komentarze dot. modelu :]

 

Pressenter. Dzięki, ale mi chodziło o modele 3D. Czy jest możliwe kupienie od Juniora tych modeli?

 

niestety nie posiadam katalogu z moimi modelami. Jednak jesli interesuje Cie kupno, ktoregos z moich modeli to zapraszam na PW :)

 

czesc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucam jeszcze jeden test dispa/shadera dachoweczki takiej hmm jak wiem jakiej, z chinska jakas taka siakas mi sie kojarzy.

 

 

dachowka.jpg

 

 

 

oraz kolejny obrazek z serii - wyprodukowalem taki tartas, drugi moj taras, mam nadzieje zenie jest zle. wiem ze ten kwiatek po prawej bedize was razil ale jakos chcialem nawiazc do tych platkow :)

 

tarasa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

good.. znacz ze dobrze wyszla:d co do wykonania takiej - nie bardzo chce zdradzic bo sposob jest dziedzinnie i lopatologicznie prosty, dachowke zrobilem mega szybko w porownaniu z brukiem...no moze nie tak szybko - jeszcze testy.. hmm jak ktos jest bardzo zainteresowany, albo by potrzebowal konkretnej dachowki, to niech do mnie napisze,mysle moge przygotowac taka, o ile bede miec troche czasu i bede wiedzec jak sie nazywam :D

 

a taras? moze byc, czy za duzy chaos.

 

hc - fajne krzeselko to z chormowanymi rurkami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje hc - chcialem jakas nawiazac do platkow na jacuzi ;) moze jakby byl miejsyz i widac bylo donice ze zwirkiemczy cos to by bardizej sie to "zwiazalo" albo mial mniejsze kwiaty hmm - na zas siepoprawie :D.

 

tak any way - czy mialby ktos z was taka teturke ? http://www.lupekdachowy.pl/index.php?a=c&id=552&id2=553 pozycja nr 12- jaksi w diff w maire duzy zapletlony czy cos? bez cieni... msuze takie zdobyc nie wiem skaad :((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie SWRSC ale...

- kobitka po lewej stronie ma z 2.5m wzrostu ? Oo

- kolorystycznie lewa strona i dół nie bardzo pasują do nieba (powinno być ciemniej chyba)

- drzewa na dalszym planie - te między domami - monochromatycznie wyszły jakoś.

 

brakuje mi kontrastu.

 

Ale i tak fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobby: fakt, ulice to mam słabe :p

 

Lis: na stilu to porażka. Ogólnie to scena pod dużą makietę 360 całego osiedla i okazało się, że klient chce jednak kilka stillow - no i weź tu szalej ze sceną optymalizowaną pod widok 800 x iles z lotu ptaka :D

 

Loki: Jakbyś robi zdjęcie pod słonce to by było ciemno, ale czy o to chodzi w wizualizacjach dla inwestora? Potraktuj to jako HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki snapszot recepcji w hotelu, na 90% pojdzie do kosza bo wlasnie sie okazalo ze developer zmienil dezajnera wnetrz.

Prawie czysty render, jedynie level czerni podcciagniety w shopie zeby nie wygladalo wyplowiale. Taki troche Linear Workflow dla ubogich.

 

reception_test_04_l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności