Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sypialnia z możliwością jazdy rowerem :D Ogólnie prezentuje się bardzo przyjemnie. Pozbyłbym się tylko jednego czasopisma, lub ew. zmienił teksturę bo dwa takie same rzucają się w oczy. Poza tym podciągnij trochę sample słońca i materiału na komodach. Chodniczki wyglądają ciekawie. Powiesz jak je zrobiłeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie durne pytanie - jak zrobić takie zaokrąglenie takiego węża jak tutaj http://www.opal24.pl/images/kfa_symetric_bat_natryskowa_deszczownia_duna.jpg?osCsid=1d5047437297465a20a5fec545af348c chodzi mi o to żeby sobie swobodnie wisiał z takim zaokrągleniem. Bardzo prosiłbym o pomoc.

 

i znowu coś z cadami znalazłem (ale to już chyba było) - http://cad.roca.pl/ no i jeszcze jedna bardzo fajna stronka na której można znaleźć fajne referki i textury czasem - http://www.sxc.hu/ (niestety tu już cadów nie ma :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - tak wiem wiem o tym. a macie może jakieś referki fajnych interiorów? Musze znaleźć 10 jakiś dobrych. Prosiłbym o konkretne stronki :) (sam już szukałem dość dużo i szukam nadal i nic fajnego nie znajduję :( ).

 

Może na freshome.com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo79 : juz chyba wiem dlaczego masz problemy z tym dachem ... widac nawet gdzie ida linie pojedynczych fejsow.

 

 

 

proponowalbym Ci zastosowac wariant 1 przy 2'ce istnieje duze prawdopodobienstwo powstania bugow przy mapowaniu.

Daj znac co o tym sadzisz.

 

pressenter : dzieki!

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo79 : już chyba wiem dlaczego masz problemy z tym dachem ... widać nawet gdzie idą linie pojedynczych fejsow.

.....

Daj znac co o tym sadzisz.

 

Tak wiem o tym, dzięki za pomoc.

Niestety czas był barrdzo krótki . Południe budynku jest o wiele ciekawsze... może kiedyś pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystycznie lezy :], nie wiem po co ta polka po prawej stronie z ta lampa, wyglada tak jakbys chcial przedluzyc kuchnie jeszcze do salonu. Drewno na szafkach wyglada jakby nie bylo mapowane. Jedynie swiatlo jest spoko :) a i nie chcial bym siedziec przy tej sciance tylem do kuchni slyszac ze sie cos gotuje i paruje mi na glowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje ta półka po prawej to jest raczej blat jakiegoś baru, drewno faktycznie wygląda okropnie. I dlaczego tak tam diablo zimno? ;) Ale scena jako oświetlenie galantes. I widzę nowa stronka online. ;)

 

Loki: Mi tam jakiejś postpro brakuje, nie wiem, może jakiś kontrast, troszkę ocieplić, pobawić się kolorami. Nie jestem sam przekonany, bo na laptopie obrabiałem, tym niemniej mam nadzieję, że się nie obrazisz. ;)

salon1ge6cw3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest barek, jak dla mnie to dobry i praktyczny pomysł.

 

a i nie chcial bym siedziec przy tej sciance tylem do kuchni slyszac ze sie cos gotuje i paruje mi na glowe ;)

 

Miejsce na gotowanie jest z 3 metry od krzeseł wiec nic nie paruje na głowe ;)

 

Z mapowieniem i kolorem tego drewna to sie zgodze, ale jak kazali..;)

 

Dzieki za komenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - fajnie, ale za ciemno jak dla mnie niestety (moze wina monitora mojego).

 

a co do Black Mamby - co to jest ta belka nad oknem przez całą długość pomieszczenia? (podciąg?) Jeśli tak to troche nie trafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności