Jump to content
kipalol

Inspiracja: Galerie najlepszych Ilustratorów!

Recommended Posts

Chciałbym abyście tutaj umieszczali linki do galerii najlepszych waszym zdaniem grafików-artystów.

 

A oto moja propozycja: przy uruchomieniu Paintera wyświetlają się prace a pod nimi link to jeden z nich:

 

http://www.thenextside.com/conceptArt.html

 

!!! Tu też możecie wrzucać linki do waszych galerii !!!

 

Było by fajnie aby obok każdego linka dodawać małą fotkę autora albo jego wypocin ;P

 

[++]

 

http://www.ryanchurch.com/04PRO.htm

fotografiaasdaaq2.jpg

 

BRIDGEWORLDstreet.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomysłowosc nowych nie zna granic :+)

 

Graficy 2D ?

Mathias Verhasselt http://mv.cgcommunity.com/

Peter Bausteadter http://www.vigilante.net/~loki/

Linda Bergkvist http://enayla.gfxartist.com/

Richard Bluff http://www.richardbluff.com/

Brom http://www.bromart.com/

Roberto Campus http://www.robertocampus.com/

Doug Chiang http://www.dchiang.com/

Sylvain Despretz http://www.nuclearburn.com/

Katherine Dinger http://div.dyndns.org/FOO/

Yanick Dusseault http://www.dusso.com/

Erimo http://homepage2.nifty.com/ERIMO/

Rusted Faith http://www.rustedfaith.com/

Jon Foster http://www.jonfoster.com/

T.J. Frame http://www.tjframe.com/index.htm

Frazetta http://www.frankfrazetta.com/

Warren Fu http://www.seeoutloud.com/

Donato Giancola http://www.donatoart.com/

A. Andrew Gonzalez http://www.sublimatrix.com/

Stuart Jennett http://www.stuartjennett.com/

Justin Kaufman http://www.conceptart.org/artist/justin-kaufman/

Stephanie Law http://www.shadowscapes.com/

Khang Le http://www.khangle.net/

Ron Lemen http://www.geocities.com/lemenayd/

John Wallin Liberto http://www.embryo69.net/ftp/guest/index.html

Sam Liu http://www.itchstudios.com/

Jason Manley http://www.conceptart.org/artist/jason-manley/

Moebius http://www.starwatcher.org/arcana.html

Stephan Martiniere http://www.martiniere.com/

Craig Mullns http://www.goodbrush.com

Socar Myles http://gorblimey.com/

Michael Noguchi http://www.katode.org/noguchi/

Henrik Holmberg http://go.to/seungho/

Yukito Kishiro http://www.interq.or.jp/drums/tsutomu/E-top/E-frame.html

Roger Kupelian http://www.invaderdigital.com/

Jake Parker http://www.agent44.net/

Elisabetta Paustian http://digilander.libero.it/LilienFeyar/immagini2/

Dan Ritchie http://www.squirreldome.com/

Roundeye http://www.eatpoo.com/

Julie Lacouture Rocheleau http://www.lunatique-art.com/

Luis Royo http://www.luisroyo.com/

Phil Saunders http://www.geocities.com/philxster/

Christian Lorenz Scheurer http://www.christianlorenzscheurer.com/

Mattias Snygg http://www.epilogue.net/cgi/database/art/list.pl?gallery=4540

Francis Tsai http://www.teamgt.com/

Vovo Tzeng http://211.21.182.26/intranet/web/vovo/tmp/english/hole.htm

John Wallin http://www.johnwallin.net/

Chuck Wojtkiewicz http://www.chukw.com/

Kow Yokoyama http://www.kkuda.co.jp/kow/

James Zhang http://www.conceptart.org/artist/james-zhang/

Feng Zhu http://www.artbyfeng.com/

Robert Sluzaly http://www.sluzaly.friko.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomysł fajny, tylko mam wrażenie, że już gdzieś to w innym wątku widziałem.. a może w innym forum? nevermind

btw - @hindus - niektóre linki z Twojej listy sa martwe, trzeba by albo wywalić, albo zupdateować:

Peter Bausteadter http://www.vigilante.net/~loki/

Rusted Faith http://www.rustedfaith.com/

John Wallin Liberto http://www.embryo69.net/ftp/guest/index.html

Moebius http://www.starwatcher.org/arcana.html

Michael Noguchi http://www.katode.org/noguchi/

Yukito Kishiro http://www.interq.or.jp/drums/tsutom...p/E-frame.html

Julie Lacouture Rocheleau http://www.lunatique-art.com/

Phil Saunders http://www.geocities.com/philxster/

Kow Yokoyama http://www.kkuda.co.jp/kow/

 

pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jak dla mne grafik to lepsze okreslenie od ilustrator, szegolnie ze tu duzo konceptow a nie tylk ilustracje, a grafik sie moze odnosic do sposobu zarobkowania, myle sie?

 

edit: zreszta jakby nie bylo koncept toszto ilustracja wiec, ok cofam sprzeciw:)

 

a tu:

http://www.velinov.com

 

116307_1156858786_large.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matt Dixon: http://mattdixon.co.uk/

 

A tak w ogóle, to wydaje mi się, że "Ilustrator" leży o wiele bliżej "Concept Artist" niż "Grafik". "Grafik" kojarzy mi się zawsze bardziej z grafiką użytkową, reklamą, web-designem, plakatem... ale mogę się mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Justin Sweet www.justinsweet.com - dla mnie śwetny styl bałaganu i niedomówień ;).

 

Todd Lockwood http://www.toddlockwood.com/ - tutaj bardziej za detal i cierpliwość, bo dużo jest schematów (chociażby ze światłem), ale i tak nic zarzucić mu nie można... a i polecam przeczytać jego biografie na stronie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm http://www.beksinski.pl/ najlepsza strona jak widzialem na sieci... ale w sumie jeszcze malo widzialem. chyba nie ma co wiecej pisac kazdy wie o co chodzi :D

Edit:

moze dodam tylko tyle ze dla mnie najwieksza inspracja jest sam Zdzislaw Beskinski a jego obrazy sa tylko dopelnieniem brakujacej czesci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy