Skocz do zawartości

Spotkanie, wspólna nauka w Warszawie


Lumpy

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się zabrać kamerkę może po rozpowszechnieniu filmu następne spotkania będą liczniejsze. Nagram też płytkę z moimi fotkami może komuś przydadzą się na textury lub coś podobnego

ps. ja jjestem ten gimmickz'a kumpel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proponuję jeszcze dopisać do listy program spotkania, zawierający dane o tym, co i kto referuje. Ja - jak już pisałem opowiem o skinmorphingu.

Poza tym Kurt, który weźmie ze sobą laptopa, poprosił mnie o przypomnienie wszystkim, którzy przygotowują jakieś prezentacje - o zabranie ze sobą swojej klawiszologii do maxa. :) I żeby nie było watpliwości - będzie to max 8.

Proponuję też sprecyzować miejsce spotkania, bo Plac Wilsona to nie jest ogródek jordanowski z 2 ławkami na krzyż. Proponuję spotkanie pod kinem Wisła. Co wy na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac to, ze nie wezme ze soba laptopa, a cegle to ... ŁOT, mamy wstawac o 8 w sobote? poje::: :D a na serio to - LUMPY > zagadaj do zbrusha i jego znajomego > oni jada z daleka chyba wiec trzeba ustawic sie tak by im pasowalo, no nieeeeee?

kto nie wezmie swojej klawiszologii do maxa (+ wszystkiego czego potzrebuje)NIE LICZCIE NA NETA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry bardzo, kurt, ale od miesiąca jest informacja o godzinie. Nikt nie musi byc punktualnie o 9-tej. Przyjedź później, jak chcesz, przystanek Gwiaździsta. Sala jest cały dzień wolna, nikt nas nie wyrzuci ze szkoły. Żarcie: chcesz to weź, BTW niedaleko budy jest spożywczak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie :)

 

przepraszam was bardzo, na maxa chciałem się pojawić na tym spotkaniu ale niestety muszę dać d****... W pt. spotykam się ze znajomymi jeszcze z LO, będę musiał się pojawić ponieważ jest to spotkanie organizacyjne przed sylwestrem, a ja założyłem kasę za połowę luda którzy jadą z nami :/ I będę musiał tą kasę w pt zebrać. Strasznie mi głupio z tego powodu, ale stwierdziłem że lepiej poinformować was teraz zamiast nie pojawić się na akcji. Podejrzewam że impreza skończy się koło 3, będę kombinował jeszcze żeby wrócić wcześniej i jakoś pojawić się na zlocie, ale marne moje szanse :/

 

Mam nadzieję że zarzucicie jakieś fajne filmiki, chętnie pooglądam was w akcji :)

 

Przepraszam jeszcze raz - ziomuś co daje d***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tralalalallalalalaa, SPOTKANIE JUZ JUTRO !!!! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH > wawa> m. plac wilsona> bus 185 > przystanej gwiazdzista > w okolicach przystanku jest szkola, w ktorej bedziemy... godziny > od ok 10 do oporu

 

ps. zapomnialem dodac.... dla uczesnikow sponsorzy ufundowali kilka upominkow > darmowy upcreate softu do wersji 3ds max9, nowa skode fabie, mieszkania w wilanowie, kalendarze, koszulki i dlugopisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt chciał napisać, że spotykamy się o 8:40 pod kinem Wisła na pl. Wilsona albo (jeśli komuś wygodniej) przy szkole o 9:00 oraz, że nie zmieniamy terminu dzień przed spotkaniem, bo to kiepski pomysł

 

link do mapki

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=52,28189&ec=20,97625&n=52,2864&e=20,97644&z=1&t=PUNKT%20z%20LINKU%3cbr%3eWYBRANY%20PUNKT

 

w razie problemów dzwońcie 880263646

 

do jutra :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiec spotkanie zakonczylo sie sukcesem :).

 

Zaczelismy ok. 10. Pokaz zaczoł shogun opisem morpha oraz wstepem do mapowania dzięki czemu można było zgłębic podstawy tego zagadnienia.

 

Nastepnie co nieco ja opowiedzialem o modelowaniu "przyspieszonym" tj. max (model podstawowy) ---> zbrush ---> max (optymalizacja siatki + ustawianie modelu w pozie :) ).

 

Na koniec kurt dosc obszernie omówił całe zagadnienie mapowania i zastosowania różnych trików, ponadto pokazał nam działanie bodypaint'a oraz jak tworzyc normalne "photoshopowe" w sposób zaawansowany.

 

Jedną z ciekawszych rzeczy było omówienie możliwosci cat'a i prezentacja tego co potrafi (animacje postaci, zwierzat ... )

 

W między czasie spozywalismy sobie chipsy, ciastka opijajac sie colą itp. (podziekowania dla kurta :* ) Impreza coprawda byla kameralna (7 osób) ale było można sie dowiedziec naprawde wielu rzeczy mam nadzieje że nastepnym razem przyjdzie wiecej osób :) całosc sie zamkneła ok. godz 14.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto czesc fotek. mam nadzieje ze chlopaki tez jakies wysla:)Na rozgrzewe trza bylo cos zjesc i sie napic.:D

 

ac30a22dad682844.jpg

Rozgrzewy ciag dalszy... :)

 

Gotowi do boju...

4291e38ffc20b0be.jpg

 

Tu juz nam sie we łbach zaczeło przewracac...;)

9d59faf795de70cb.jpg

 

Szkolenia obejmowaly rowniez i obsluge sprzetowa. Koniu prezentuje nowosci i mozliwosci Wacoma...:D

 

e7923b61763b4672.jpg

 

Teraz czekamy cierpliwie na tutoriale oraz na nowy termin szkolen!!:)

Ps Chlopaki sorki, ze dopiero teraz zamieszczam fotki:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapodam kilka fotek z tamtego dnia... ps. najwiekrze wrazenie na mnie zrobila......ubikacja :D fak, to bylo cos. wchodze tam taki zaspany ok 10...a tam pomieszczenie 4 razy wiekrze niz mozna sie bylo spodziewac, kupa smieci pod sciana i MGLA, ktora weszla przez otwarte pod sufitem okno- ostro bylo ;)

ps. NEXT SPOTKANIE JEST W STYCZNIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BE RDY!

untitled1nb8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności