Skocz do zawartości

Co z tym forum :] - czyli jesienna zdepresja.


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szanownych Panie i Panów /userów forum max3d.

Ostatnimi czasy obserwuję jakiś dziwny "nieurodzaj" tego forum, zapoaść jesienna czy co? ;) . . . Praktycznie nic się tu ciekawego nie dzieje . . .

Nie ma konkursów :(, itp. ciekawych rzeczy. Czy jest to odwzorowanie naszej szarej polskiej rzeczywistości, czy jak ;), a może raczej przygotowanie do snu zimowego lub cisza przed "wielką burzą".

Może więcej Bitewek ;), 2D/3D razem czy coś . . .

 

Jestem ciekaw co o tym sądzicie :) . . .

 

Pozdrawiam.

 

PS1. Pomijam częsty out samego serwisu . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

typowy polak no, tylko by narzekał ;]

 

Teraz będą 2 strony dywagacji na temat tego co się dzieje na forum, co się nie dzieje a co dziać się powinno, potem wpadnie Leru i zamknie topic bo dyskusja pewnie zejdzie na tematy typu: "życie intymne krabów śródziemnomorskich" albo "granie na gitarze zębami"....

 

Co ja sądze ? że mimo wszystko na forum się dzieje całkiem sporo, wbrew pozorom, są zloty, jest bitwa (jak jest taka jest ale jest :) ) Generalnie, takie narzekanie do niczego nie prowadzi.

 

Pozdrawiam w ten depresyjny, jesienny, zimny poranek z kubkiem gorzkiej kawy w ręku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby zle nie jest, ale bitwa lezy... Ale w sumie to nie tylko u nas - ta na CGtalku tez jakas abstrakcyjna jest :(

 

Zreszta, po co sie tym wszystkim przejmowac ? I tak wszyscy umrzemy o_O

 

 

 

a swoja droga - chyba widzialem wczoraj Badyla w tesco. Ale nie bylem do konca pewien i nie odwazylem sie zblizyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowy polak no, tylko by narzekał ;]

 

Teraz będą 2 strony dywagacji na temat tego co się dzieje na forum, co się nie dzieje a co dziać się powinno, potem wpadnie Leru i zamknie topic bo dyskusja pewnie zejdzie na tematy typu: "życie intymne krabów śródziemnomorskich" albo "granie na gitarze zębami"....

 

Co ja sądze ? że mimo wszystko na forum się dzieje całkiem sporo, wbrew pozorom, są zloty, jest bitwa (jak jest taka jest ale jest :) ) Generalnie, takie narzekanie do niczego nie prowadzi.

 

Pozdrawiam w ten depresyjny, jesienny, zimny poranek z kubkiem gorzkiej kawy w ręku ;]

 

Nie jest zle;) Zloty sa fajne. Kreci sie jakos;)

 

Hmm do marudzenia to mi daleko, poza tym nie jestem typowym polakiem ;), kawa gorzka - ma lepszy smak i aromat, u nas wbrew prognozom świeci słońce. :]

A odnośnie bitwy czemu wzorem np. CG nie są to bitwy łączone 2D z 3D?

Panowie trzeba iść do przodu a nie stać w miejscu :)).

 

no niby zle nie jest, ale bitwa lezy... Ale w sumie to nie tylko u nas - ta na CGtalku tez jakas abstrakcyjna jest :(

Zreszta, po co sie tym wszystkim przejmowac ? I tak wszyscy umrzemy o_O

O matko czarnowidz ;), ja będę żył wiecznie :D. a co to CG to ze zdobyciem knigi przynajmniej u mnie jest abstrakcja. ;) po prostu brak. ,ale więcej wiary trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były bitwy łączone i na pewno jeszcze będą :)

 

A u nas też świeci słońce co nie znaczy że poranek nie może być zimny i depresyjny ;)

 

z calego serca Ci tego zycze :)

co oczywiscie nie zmienia faktu ze i tak wszyscy umrzemy, a bitwy laczone ssa palke :)

 

:/, ludzie w Waszym wieku takie stany depresyjne :], co będzie jak dojdziecie do mego ;) . . . no comment . . . przy takiej rozmowie naprawdę łapy opadają ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam. narzekasz. przecież mamy fajne wątki z ciekawymi prackami. bitwa właśnie się skończyła, kto chce niech zakłada sobie minibitwy. zloty się szykują, ludzie postują w Renderach testowych, ktoś spamuje na shoucie...

 

fajnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam. narzekasz. przecież mamy fajne wątki z ciekawymi prackami. bitwa właśnie się skończyła, kto chce niech zakłada sobie minibitwy. zloty się szykują, ludzie postują w Renderach testowych, ktoś spamuje na shoucie...

 

fajnie jest :)

 

to do mnie ;) . . . zakasuje ten wątek . . . i nie narzekam !! !! !! a raczej próbuję ździeblo forum "rozruszać" . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest tak, że nic się nie dzieje ale... Tak, tu pojawia się "ale". Gdzie się podziali Ci wszyscy wielcy z tego forum? Wszyscy ciułają dla jakiś wyzyskiwaczy i nawet nie mają już czasu odwiedzić nas. Co to były za czasy kiedy np. w wątku "speed painting" mój modem wręcz płonął z nadmiaru danych - dzisiaj wrzucają prace niemal wyłącznie nowi a brak starych mistrzów (raz na jakiś czas któryś się przebudzi z letargu).

Gdzie Ci wielcy od 3D? Gdzie prace liczone po kilka dni?

Poza tym jakoś się kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kasuj, nie kasuj, fajny ten wątek jest. Nie wiem dlaczego ale działa na mnie pozytywnie :)

 

z-depresja, coś jak z-depth tylko liczy nastrój rendera

 

Sorki, już nie będę ;]

 

jak go skasujesz to ja i tak go przywróce :]

 

Hmm, :D - a wszystko przez te raklamy przed wyborczę "ciśnienie" przez to mi się podnosi, a z tym przywracaniem to jak reanimacja - która ździeblo przydała by się temu forum :D, albo duuuuuuża porcja Kofeiny + mały RedBull ;), . . . NIE MARUDZĘ, NIE NARZEKAM, hmm, a miało być 3x NIE . . . KASUJĘ :)

 

Może nie jest tak, że nic się nie dzieje ale... Tak, tu pojawia się "ale". Gdzie się podziali Ci wszyscy wielcy z tego forum? Wszyscy ciułają dla jakiś wyzyskiwaczy i nawet nie mają już czasu odwiedzić nas. Co to były za czasy kiedy np. w wątku "speed painting" mój modem wręcz płonął z nadmiaru danych - dzisiaj wrzucają prace niemal wyłącznie nowi a brak starych mistrzów (raz na jakiś czas któryś się przebudzi z letargu).

Gdzie Ci wielcy od 3D? Gdzie prace liczone po kilka dni?

Poza tym jakoś się kręci.

 

O właśnie :D, Nomalnie Browarek :D . . . Swój człowiek i dobrze mówi.

 

Ale najgorzej NIE lubię słów ...jakoś... coś ... może... trzeba by ... itp. bo to czysta abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest tak, że nic się nie dzieje ale... Tak, tu pojawia się "ale". Gdzie się podziali Ci wszyscy wielcy z tego forum? Wszyscy ciułają dla jakiś wyzyskiwaczy i nawet nie mają już czasu odwiedzić nas. Co to były za czasy kiedy np. w wątku "speed painting" mój modem wręcz płonął z nadmiaru danych - dzisiaj wrzucają prace niemal wyłącznie nowi a brak starych mistrzów (raz na jakiś czas któryś się przebudzi z letargu).

Gdzie Ci wielcy od 3D? Gdzie prace liczone po kilka dni?

Poza tym jakoś się kręci.

 

true... coraz mniej starych wpada na forum. coraz więcej młodych postuje. niby to dobrze ale forum juz nie jest takie jak kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wielu tych młodych jest bardzo zdolnych tylko, że kiedyś we wspomnianym juz przeze mnie wątku "speed painting" prześcigali się na prace. Czasem w ciągu doby przybyły 3-4 strony wątku.

...albo 3D, pamiętam taki renderek z basenem, który jakiś nieszczęśnik liczył 7 dni :D (ale to jeszcze w 2002 chyba było). Gdzie te traitory i inne gady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true... coraz mniej starych wpada na forum. coraz więcej młodych postuje. niby to dobrze ale forum juz nie jest takie jak kiedyś...

 

Hmm , a gdzie "Carpe Diem", wg. mnie - o ile będziecie ciągle wspominać "stare dobre czasy" to to forum dostanie zawału i w końcu nieuchronnie padnie. Nie bazujcie tylko na "starym". Ja pamiętam te forum jeszcze od "dzięcięcia" działo się tedy, oj działo. ;). Ale idą nowe czasy, trzeba się przystosowywać ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo obserwujemy wyplyw grafikow wyszkolonych do pracy poprostu ktorzy juz raczej nic dla siebie po godzinach robic nie beda trzeba poczekac kilka lat az nowi sie wyszkola ;D

 

a tak juz bardziej serio ... no coz szkola , mimo ze do sesji daleko no ale coz ... szkola , zycie studenckie i tak dalej no wiecie po chmielu ciezko sie pracuje ;) ach ta szkoła ;)

 

no bitewek by sie przydalo ciut wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły do tego aby była jakaś reakcja potrzebny jest impuls, który nakręci ludzi do dalszych działań . :D

Przykład niestety tego wątku. Dlatego słowa swe w tym momencie kieruję do "Obywateli Na Górze" - Drodzy, Zacznijcie działać. Po to Was wybrali. :D

 

 

i tym radosnym akcentem zakończę, dyskurs'a bo zaraz jeszcze się to przerodzi w "slogan wyborczy", brrrrr . . .

 

Niech Moc Będzię z WAMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wlasnie...Jimmi Hendrix..znaczy sie Klicior ma racje. Odkad wbilem sie na 3 rok studiow to czasu mam bardzo malo i w jego braku nalezy upatrywac przyczyne tudziez skutek odplywu "starych rzeznikow" u ktorych szkola zostala zamieniona w prace;)Tak mi sie przynajmniej wydaje, bo sam w sumie jestem nowy;)Wracajac do szkol...a niech je szlag jasny trafi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego słowa swe w tym momencie kieruję do "Obywateli Na Górze" - Drodzy, Zacznijcie działać. Po to Was wybrali. :D

 

hmm... nie za bardzo rozumiem :D

tzn co? mamy drukować plakaty i rozwieszać je na mieście? mamy organizować kólka różańcowe? a może dać na (czarną) mszę?

heh. forum to ludzie, ludzie to forum. im więcej dobrych prac tym większy prestiż i wiecej korzści dla forum.

 

więc zamiast poruszać kwestie "nicnierobienia" zacznijmy coś robić ale wspólnie. sami moderatorzy nic nie zdziałają :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie presadzajcie z ta szkola :-) pamietam ze raczej troche wolnego czasu bylo przynajmniej do wpółdo sesji.

Bardziej uwierze ze ktos spowodu pracy ma pod gore niz spowodu studiow.

 

Jestem raczej new na forum wiec nie bede gadal o tym co bylo bo nie wiem.

Faktem jest ze nie ma co gadac jak dziadkowie ze "kiedys to byly czasy" :]

Tylko dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie za bardzo rozumiem :D

tzn co? mamy drukować plakaty i rozwieszać je na mieście? mamy organizować kólka różańcowe? a może dać na (czarną) mszę?

heh. forum to ludzie, ludzie to forum. im więcej dobrych prac tym większy prestiż i wiecej korzści dla forum.

 

więc zamiast poruszać kwestie "nicnierobienia" zacznijmy coś robić ale wspólnie. sami moderatorzy nic nie zdziałają :]

 

Hmm, ale Ty się bracie nie unoś i nie się stresuj, szkoda pikawki :D, bo czasem wystarczy kilka wskazówek, pomocnej dłoni lub innego typu help'a żeby coś powstawało. Podać przykłady - ludzie sami, nic nie zrobią do tanga trzeba dwojga itd. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCMiriam: gwarantuję Ci, że mój puls pozostał taki sam jak podczas prognozy pogody :D

 

 

[edit]

 

ale co fakt to fakt: starzy poprostu nie mają czasu. sam pamiętam jak Sans wpadał tutaj prawie dwa razy dziennie a Tiger postował swoje pracki w speedpaintingu...

 

teraz się to zmieniło. nie każdy ma nawet ochotę na uruchomienie kompa po całym dniu pracy, nie mówiąc żeby wejsć na forum...

ale za to mamy nowych utalentowanych userów, dzięki którym to forum trwa nadal i po wsze czasy trwac będzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCMiriam: gwarantuję Ci, że mój puls pozostał taki sam jak podczas prognozy pogody :D

 

Hehe i tak Trzymaj Chopie :], zupełnie przy okazji, muszę serdecznie podziękować między innymi Tobie jak i innym ludziom za poprawienie/usprawnienie wątku "Domowego Przedszkola" które się rozwija i mam nadzieję jak tą stertę materiałów przewalę w końcu :|, wkrótce swoje "gwiazdki" też będzie miało na tym forumowym nieboskłonie ;),

 

Pozdrawiam

 

EDIT: Sorka Piotrek, ale do tych starych jak napisałeś min. ja się zaliczam (abstrachując mój wiek) ;) może po wpisie tego nie widać, ale konto 1 miałem długo wcześniej i nadal nie zamierzam z tego forum zrezygnować, ba nawet próbuję sam coś w nim działać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrącę się i dorzucę 3 grosze - rangę bitwy i zarazem rozruszanie forum można by podnieść poprzez załatwienie ciekawych nagród. Tu ukłon właśnie w stronę moderatorów którzy mogą się popisać inwencją - załatwić ciekawe nagrody od sponsorów czy dużych firm z branży CG , nie mówię że mają to być zaraz jakieś mega kompy ale nawet drobiazgi - cokolwiek :) np. wycieczka po PI albo Lightcrafcie albo kalendarz z dedykacją Bagginsa, Stahlberga, Blanche itp itd, załatwienie tygodniowej praktyki w w/w firmach .. nie wiem pomysłów może być wiele i właśnie to decyduje moim zdaniem o randze forum i mobilizacji uczestników do działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale ja chcę mimo wszystko widzieć tutaj Biglebowskiego, Tigera1313 (Capt. Obvious teraz :/), Kosińskiego, Bzyka, Traitora i wielu innych, których pominąłem a zaliczają się do tych starych, dobrych lisów :D

 

Klicor: lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawi Jaras, podpisuję się pod nim. Please, zróbcie na przysłosc bitwę z nagrodami, wiem że znalezienie sponsora nie jest rzeczą łatwą. Fajnie było by dostac po naszych wypocinach jakis upominek czyt. wynagrodzenia.

Gdybym dostał za to browarka, już byłbym siódmym niebie, :)

a gdyby ktos od CGTalka zobaczył, jakie mamy nagrody w bitwie. Dajmy na to przykład: za pierwsze miejsce osoba zgarnia skrzynkę piwa. To już by się z nas wyśmiali.

Dla mnie już by było WOW!. Niestety taka jest u nas atmosfera i dalece odbiega od angielskojęzycznych stronach. Ale i tak się dziwię, że na naszym forum prace są naprawdę na wysokim poziomie. (nie mówię o mojej :P)

P.s. Jeśli ktoś nie zrozumiał mojej intencji, to proszę nie bijcie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz masz racje , ale polska to polska tu naprawde ciezko znalesc kogo kolwiek kto by sie w cos wkrecil i zapodal jakies nagrody , poprostu jest ciezko ...

 

We wczesniejszych bitwach byly fajne nagrody Leru i reszta chlopakow sie naprawde postarala i za to trzeba im dziekowac, wiadomo ze co bitwe (a sa dosc czesto u nas) nie mozna ciagnac od tych samych sponsorow znowu ...

 

Za granica jest troszka inna mentalnosc firmy sponsoruja jakies rzeczy zeby np. zrobic sobie dobra reklamy niewielkim kosztem ;) tutaj ludzie mysla tylko o tym ze cos straca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrącę się i dorzucę 3 grosze - rangę bitwy i zarazem rozruszanie forum można by podnieść poprzez załatwienie ciekawych nagród. Tu ukłon właśnie w stronę moderatorów którzy mogą się popisać inwencją - załatwić ciekawe nagrody od sponsorów czy dużych firm z branży CG , nie mówię że mają to być zaraz jakieś mega kompy ale nawet drobiazgi - cokolwiek :) np. wycieczka po PI albo Lightcrafcie albo kalendarz z dedykacją Bagginsa, Stahlberga, Blanche itp itd, załatwienie tygodniowej praktyki w w/w firmach .. nie wiem pomysłów może być wiele i właśnie to decyduje moim zdaniem o randze forum i mobilizacji uczestników do działania

 

Jarek dobrze prawisz masz z plaskacza plask.gif

 

Jonasz masz racje , ale polska to polska tu naprawde ciezko znalesc kogo kolwiek kto by sie w cos wkrecil i zapodal jakies nagrody , poprostu jest ciezko ...

 

We wczesniejszych bitwach byly fajne nagrody Leru i reszta chlopakow sie naprawde postarala i za to trzeba im dziekowac, wiadomo ze co bitwe (a sa dosc czesto u nas) nie mozna ciagnac od tych samych sponsorow znowu ...

 

Za granica jest troszka inna mentalnosc firmy sponsoruja jakies rzeczy zeby np. zrobic sobie dobra reklamy niewielkim kosztem ;) tutaj ludzie mysla tylko o tym ze cos straca

 

To jest niezły pomysł, a z tym "załatwianiem" sponsorów, ale jeśli się nie spróbuje ich poszukać to na pewno nikogo się nie znajdzie. Prawdą też jest że jest to ciężki kawałek chleba - ale ludzie kochani to nie jest rzecz nie wykonalna - z tym że trzeba szczerych chęci trochę zamieszania itp :).

 

... wiem że znalezienie sponsora nie jest rzeczą łatwą. Fajnie było by dostac po naszych wypocinach jakis upominek czyt. wynagrodzenia.

Gdybym dostał za to browarka, już byłbym siódmym niebie, :)

a gdyby ktos od CGTalka zobaczył, jakie mamy nagrody w bitwie. Dajmy na to przykład: za pierwsze miejsce osoba zgarnia skrzynkę piwa. To już by się z nas wyśmiali.

Dla mnie już by było WOW!. Niestety taka jest u nas atmosfera i dalece odbiega od angielskojęzycznych stronach. Ale i tak się dziwię, że na naszym forum prace są naprawdę na wysokim poziomie. (nie mówię o mojej :P)

P.s. Jeśli ktoś nie zrozumiał mojej intencji, to proszę nie bijcie mnie.

 

Atmosferę forum jak słusznie zauważył kolega Tweety kreujemy my, zatem trzeba pukać może po drzwiach ludzi i zbierać na jakieś, gadżety, swoją drogą jestem z małego miasteczka ale może to moje tylko wrażenie u nas jakoś nie jest to aż taki straszny problem, ale cóż stary jestem może to już nie ta epoka. ;]

 

 

Nono :D a wystarczyła iskierka ;). aby grad spadł na moją głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest że kiedyś był do wygrania 3ds max ? helion chyba organizował to ? trzeba by po prostu przycisnąć autodesk i wykazać im że to forum jest warte tego - a to juz zadanie dla moderatorów. Wyobrażacie sobie co by tu się działo ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie prawicie chłopaki ;) jak na mój gust to na początek wystarczyłby Painter ;), i parę książek o smarowaniu lub vertexach, może jakaś grafika lub pamięć do kompa niewiem listę pobożnych życień trza by do św. Mikołaja raczej - ale to moje dewagacje. I bitwy powinny być łączone bo tak czy siak to któraś strona na tym cierpi.

 

Natomiast ciekawi mnie zdanie drugiej strony :|, bo to akurat od nich zależy ;).

 

Pozdro, Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaasne, bo wszyscy tylko dla nagród startują w bitwach ;) Co zmienią nagrody ? NIC. Owszem, być może początkowo wystartuje tłum czereśniaków zwabionych nagrodą ale tydzień potem odpadną patrząc na prace takiego Klicka i do końca wytrwa 5-10 osób (tych samych co zawsze zresztą). Co do bitew to mówiłem nie raz i powtórzę pewnie jeszcze sporo razy- za bardzo toto się rozwleka wszystko. Najpierw nie dało rady wystartować równo z wakacjami kiedy ludzie mieli czas na zabawę z 3d, potem jest przedłużane (która to już przedłużana bitwa ?) - też niewiadomo czemu- i w efekcie są trzy bitwy na rok. IMO- to dlatego że chłopaki chcą to ZA DOBRZE i za dokładnie przygotować.

 

Jeśli koniecznie mają być nagrody to zróbmy jakąś niedużą ściepę po- bo ja wiem- 10 PLN od startującego i niech zwycięzca zgarnia całość. Będzie miał na piwo.

 

A- a łączenie 2d i 3d to kaszana. Raz próbowaliśmy- na jakiś czas wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie znalazłem chwilkę, aby odpisać.

 

Faktycznie, podobne wątki powstają co jakiś czas, raz w roku ... ale to chyba dobrze :)

 

Ostatnio mniej wypisuje na forum jednak codzinnie je czytam, moderuje czy upgraduje. Z serwerem to juz inna sprawa. Temat sygnalizowałem.

 

W tej chwili bardzo źle stoję czasowo. Praktycznie nie mam go wcale. Ale za kilka miesięcy mam nadzieję, że się to zmieni i bedzie dobrze.

 

Użytkowników przybywa. "Starsi" (w sensie stażu) są z nami. To nie tak, że ich nie ma.

 

To chyba normalna kolej rzeczy. Wielu userów zaczynało tutaj, później wiadomo, przychodzi okres pracy i czasu już nie ma tyle co wcześniej. Ale wiem, że nadal wpadają tyle, że nie zabierają głosu jak kiedyś. Więc to nie jest tak, że ich nie ma.

 

Przytoczeni Tiger czy inni wpadają z tego co widzę :) Tiger to teraz Cpt. Obvious. To, ze wrzucaja juz mniej prac wlasnie jest związane z praca zawodową. Wiem, że przeglądają nowe pojawiające się prace ...

 

Podobnie z Bitwami. Teraz jest faktycznie troche dziwny okres. Bitwa to naprawde duże przedsięwzięcie. Tutaj musze naprawdę pochwalić przede wszystkim Leru i moderatorów w nią zaangażowanych.

 

Z nagrodami nie jest łatwo. Jest raczej coraz trudniej. Jednak są szanse na nagrody w przyszłości w postaci tabletów - i to realne szanse.

 

Postaramy się jednak przywrócić dawną jakość bitew i brać pod uwagę Wasze propozycje.

 

Dzięki za głos w dyskusji RK. Pamiętam, że chyba brałeś udzial w każdej bitwie.

Faktycznie, wpływ na bitwy może mieć też okres w jakim się pojawiają, czy pewne opóźnienia.

 

Nie jesteśmy jeszcze w stanie zorganizować w sposób formalny "zrzutki", ale tak jak mowie. Inna sprawa, że nie za dobrze wygląda teraz sprawa z serwerem jeśli chodzi o koszty. Reklama kontekstowa w ostatnich miesiącach ledwo starcza na 50% miesiecznej opłaty za serwer. To się musi zmienić niestety.

 

W tej chwili staramy się przygotować materiały reklamowe max3d.pl dla sposorów. Trzeba poprawić te kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaasne, bo wszyscy tylko dla nagród startują w bitwach ;) Co zmienią nagrody ? NIC. Owszem, być może początkowo wystartuje tłum czereśniaków zwabionych nagrodą ale tydzień potem odpadną patrząc na prace takiego Klicka i do końca wytrwa 5-10 osób (tych samych co zawsze zresztą). Co do bitew to mówiłem nie raz i powtórzę pewnie jeszcze sporo razy- za bardzo toto się rozwleka wszystko. Najpierw nie dało rady wystartować równo z wakacjami kiedy ludzie mieli czas na zabawę z 3d, potem jest przedłużane (która to już przedłużana bitwa ?) - też niewiadomo czemu- i w efekcie są trzy bitwy na rok. IMO- to dlatego że chłopaki chcą to ZA DOBRZE i za dokładnie przygotować.

 

Jeśli koniecznie mają być nagrody to zróbmy jakąś niedużą ściepę po- bo ja wiem- 10 PLN od startującego i niech zwycięzca zgarnia całość. Będzie miał na piwo.

 

A- a łączenie 2d i 3d to kaszana. Raz próbowaliśmy- na jakiś czas wystarczy.

 

2 bitwy w jednym czasie tak , laczenie 2ch bitew 2d/3d to niewypał ;)

 

hmm, co do czereśniaka to w tym momencie mógłbym w twarz bić ;P, ale nie będę, co do łączenia Bitew - źle się pewnikiem wyraziłem, albo nie rozumiem w czym jest rzeczy sedno. Wydaje mi się że może być 1 temat + podział na dział 2D/3D = Jedna Bitwa i wszycho.

 

Nareszcie znalazłem chwilkę, aby odpisać.

...

 

Znam ten ból ;), w sumie to za samo istnienie, prowadzenie tego forum i dalszy jego rozwój oraz wiele innych rzeczy . . . ;)

 

Wielkie Dzinks .

 

i tym optymistycznym akcentem chciałbym zakończyć tę dyskursję ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności