Skocz do zawartości

Rzeźba: Demonstress


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przedstawiam figurkę, która nazywa się Demonstress. Zrobiłem ją w ok 16 godzin (siedząc non-stop ;) tak, nie spałem). Miała być elegancką uśmiechniętą kobietą, a wyszła demoniczna bZiacz. Jestem z niej dużo zadowolony.

 

W procesie tworzenia mocno improwizowałem, szczególnie jeśli chodzi o głowę i ręce. Jakoże szkielet pod dłonie zrobiłem nieciekawie to musiałem dorobić go już po zrobieniu całej ręki. Dlatego właśnie prawa ręka ma tylko 3 palce. Do lewej ręki nie miałem już cierpliwości - zrobiłem mackę ;).

 

Pęknięcia zostaną usunięte. Malowania prawdopodobnie już nie pokażę, gdyż przekazuję moją pracę dalej ;).

 

Figurka ma 18cm wysokości licząc od podłoża (czyli razem z podstawką) do końca rogu.

 

Inspiracjami były prace ze strony http://falcoon.hp.infoseek.co.jp

 

pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)

 

enjoy!

 

 

demonstress_01.jpg

 

demonstress_02.jpg

 

demonstress_03.jpg

 

demonstress_04.jpg

 

demonstress_05.jpg

 

demonstress_06.jpg

 

demonstress_07.jpg

 

demonstress_08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

troche mocno anatomia kuleje, szczegolnie bary wielkie, male bioderka(chociaz nie tyle bioderka co brak brzucha), ktoś jej chyba melony wlozyl pod koszulke:) cos jej ucho ucieka w strone oka mocno, ogolnie twarz tez malo anatomiczna, leru refki refki podgladaj, chyba wymaga poprawy modelik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

fajnie ze rzezba....ale

tak jakos srednio mi sie podoba macka super glowa ble

sa fajne motywy ale i gorsze :)

nie wiedzialem ze tak dlugo sie modeluje w realu 16h w maxie zrobilbys takie cos w 4-5 h :D:D:D [joke][joke] :)

gratuluje

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie to Duracell ?

O anatomi się nie bede wypowiadał bo równie dobrze moge mówić o budowie mostów zwodzonych. Ale wg mnie ładnie wyszedł detal na bucikach i dole kiecki.

A w ogole to dorbze ze nie siedzial 16h przed Maxem bo by sobie oczy popsul :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności