Skocz do zawartości

Scena 3D: Panienka po meczu w kosza ;)


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

a na miniaturce wyglądało tak ładnie :(

Cóż, po zobaczeniu "high-res" niemiło się rozczarowałem - strasznie słabiutkie tekstury i brzydka twarz tej dziewoi :) Brakuje jej IMHO jakiejś iskry.. czegoś, co sprawiałoby, ze chce sie na nia patrzec :) niech nie stoi tak face-to-face odbiorcy. i to kolano.. mhmm.. troszke nienaturalnie wyglada sciagacz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za komentarze, na pewno wezmę je pod uwagę.

Zrezygnowałem z Digital Art Masters (nawet jeśliby się dostała praca) po to, żeby ją dopracować, przewiduję więc sporo zmian. Update'y raczej nie będą za częste jako że prackę robię w wolnych chwilach jedynie. Powiem tyle, że na pewno wrócę do poprzedniego kadru całościowego, wykonam biustonosz na nowo, postudiuję trochę kompozycję i zmienię minę twarzy... jak wyjdzie to się okaże.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc witam ponownie po dłuuuugiej przerwie :)

 

Mam teraz nieco więcej czasu toteż wracam powoli do tego WIPa.

Na pierwszy rzut od razu sporo zmian w porównaniu do tego jak ostatnio to wyglądało. Ku jasności zaznaczam, że buty wstawione są zupełnie prowizorycznie (bo jak widać są mocno niedokończone), panienka natomiast nie ma brwi (bo to że włosów to widać od razu :D) dlatego wygląda jak z piekła rodem. Praktycznie niemalże każdy element pracy wymaga poprawienia albo chociaż dopracowania co widać mniej lub bardziej oczywiście w scenie.

 

Zamieszczam render oraz claya.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koszulki - owszem, jeszcze nie przemyślałem do końca jak ma wyglądać, ale idąc za Waszymi sugestiami wiem już przynajmniej która koncepcja się raczej nie sprawdzi :D

 

Oczy również czeka mały remoncik (w tym rzęsy etc)

 

Kolana - nie zauważyłem, ale teraz patrząc wydaje mi się, że możecie mieć rację, po zrobieniu całości będzie lepiej widać proprcje i wtedy w razie czego je przeskaluję.

 

Biust - zostaje :D to ma być taka stylizacja, nikt nie powiedział że to ma być praktyczne bądź wygodne :) raczej skłaniam się ku koncepcji zdjęć a'la playboy czy coś w ten deseń.

 

Przyznam, że najwięcej wysiłku przy zmianach w porównaniu do poprzedniej wersji kosztowała mnie kompozycja i oświetlenie, dlatego wiele szczegółów nadal leży.

 

Dzięki za komentarze!

Wkrótce update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym cokolwiek (bo o koszulce koledzy już pisali) to właśnie coś z udem i nad kostką- troszke "rurowe" te nogi, mało na nich widać "ciało" ale to kwestia naprawdę minimalnej zmiany. Model budzi zazdrość i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba, zwłaszcza materiały i oświetlenie, może z tymi kolanami jest faktycznie za nisko ale głowy nie dam bo jakbym nie czytał postów to bym nie zwrócił na to uwagi, to co od razu rzuciło mi się w oczy to jej sztuczne silikonowe piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :)

 

Update:

 

Dokończyłem ściany i szafkę, zmieniłem koszulkę, poprawiłem nieco nogi i kolana, dorobiłem skarpetki, a z butami nadal walczę, poprawiłem też trochę oczy. Ogólnie też jest teraz więcej koloru w obrazku (chyba nawet za dużo :/ ).

 

test124bwx3.jpg

 

Kompresja strasznie pożarła czerwone elementy obrazka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak dla mnie I klasa, model widać że w kilku miejscach jeszcze można poprawić (bardzo malutko) ale całość - model + materiały rządzi

 

Niektórzy twierdzą że ma złą minę.. moim zdaniem ona po prostu ma charakter :) no i swoja drogą zupełnie inaczej będzie wyglądać z włosami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTooRo bijesz się jeszcze między słodką a drapieżną stroną tej laski, ale tego się nie da połączyć, a może i da,ale nie na takim poziomie efektów mimicznych i w ogóle twarzy jaki narazie jest...musisz wybrać: słodycz,erotyka w najsubtelniejszym wydaniu-tu sobie bluzeczkę podciągnęła,bo jej(och jej!) za gorąco,tu nie wie co ze sobą zrobić,czy usiąść,czy stać, minka jak u zalotki np:Bridget Bardoux,schowanej w bardzo wyzywającym ciałku( i masz oxymoron,świetny temat na pracę); albo wamp pragnący sexu,i widzący go w każdej czynności,napalony jak kot z rują-namiętność rozrywa ją od środka,a ona rozerwie zaraz bluzeczkę- scena powinna wyglądać jak początek ognistego erotyka;p(ma potencjał,by wywlec na wieszch najnamiętniejszą stronę ludzkiej natury,spowodować szok,przemówić-jak "Szał"Podkowińskiego;))...

a poza tym twarz do wymiany-bo sexy jest,ale piękna ni cholery;D;D;D

Reszta ODPAŁ W CIAPKI !

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy bym jeszcze poprawił trochę za bardzo patrzy w prawo chyba i doświetlił bym jej prawą stronę a ściemnił lewą, bo za duzy kontrast jest pomiędzy obiema stronami jej ciała, bluzka biął była chyba lepsza, może zrób ją lekko przpoconą przez co będzie ona delikatnie przezroczysta co nada większego seksapilu całej pracy, i nie poprawiaj jej już niczego bo jest bardzo atrakcyjną kobietą, tylko włosów brakuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz - modelu butów nie zmienię, bo to byłoby zbyt czasochłonne, ale na pewno je dopracuję - na razie zmieniłem kolor na czarny. Ręka jest teraz nieco bardziej doświetlona.

 

RK - nie dam afro :)

 

Synuś - gdzie tam widzisz dildo? tak z ciekawości pytam :)

 

BLADE - twarz cały czas w warsztacie

 

Xiz0r - niestety zieleń żarła by się okrutnie z czerwonym tłem

 

Kingwins - nad miną i tak popracuję, wciąż wygląda to dość sztucznie niestety

 

Ciechu - oto więc włosy :)

 

Purple - masz wiele racji, mina nie jest jeszcze ostateczna

 

Mrkrzysiek - lekko spocona bluzka już jest i lekko przeźroczysta również, oczami się zajmę przy poprawianiu twarzy, również wg sugestii doświetliłem prawą stronę nieco.

 

Master Kiełbaster - ma, ale rozważam czy ich bardziej nie podkreślić

 

Krzysiek M - cieszę się :)

 

Dzięki Wam za komentarze :D

 

 

Zatem update: (w prawym górnym rogu wkradł się brzydki ubytek z powodu źle ustawionego światła, co oczywiście idzie do poprawki)

 

Pozwoliłem sobie na malutką postprodukcję.

 

test130clowyv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super :) ale teraz tak patrze, i na pewno jest cos nie tak z nogami :) glwnie chodzi o kolona i kosc piszczelowa+szczałkowa, musisz tam oblukac, noga jest leciutku wygieta w tym miejscu, u Ciebie jest po lini rownej :)

 

noga6.jpg

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia, jak zawsze trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie

z włosami już nie wygląda jak jakis upiór, ale fryzurę popraw, i chyba w rogach czoła za mało włosów jej wyrosło, albo w złych miejscach, w każdym razie krztałt gdzie się kończą włosy a zaczyna pusta skóra jest dziwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to uczepiłeś się paru szczególików,które juz tak długo dziargasz,że nie widzisz,że zaczęły żyć własnym życiem, i idą w zła stronę(uda grubieją,włosy się przetłuszczają i maleje ich ilośc jakoś dziwnie,bluzeczka się zaczęła dziwnie wykrzywiać,cycuś- no nie wiem,jakoś też dziwnie,i noga jak wyżej juz było;)),o te miejsca mi chodzi:

meczykda2.jpg

 

 

reszta idzie dobrze,a nawet coraz lepiej,a ja i tak czynię pokłony, bo się należą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaze konkretnie o co mi chodzi z udami. Ten drobny blad w udzie zostal wyolbrzymiony przez zly ksztalt kolana i piszczeli o czym napisal Klicek. Tak mi sie wydaje.

(moze gdyby poprawic kolano i piszczel uda bylyby juz ok)

 

udarb9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek - hmm włosy z pierwszej fotki są dość intrygujące :) może wypróbuje tej fryzury, ale najpierw dopracuję pozostałe rzeczy. Nogi też faktycznie za mocno się błyszczą - przesadziłem z tą konwencja "playboyową", na tamtejszych sportowych zdjęciach połysk potrafił być jeszcze mocniejszy.

 

Klicek, Gomez - dzięki wielkie za pomoc, teraz już chyba wiem co i jak poprawić.

 

Ania - fakt, właśnie dlatego pisałem, że głowa jest nadal w warsztacie :)

 

purple - włosy są lekko przetłuszczone, bo są przepocone, a bluzeczka kształt ma taki sam jak wcześniej, ale rozumiem o co Ci chodzi.

 

Master Kiełbaster - tak, ma jedną nogę ugiętą lekko - tą po lewej stronie obrazka, a z rzuchwą to właśnie przez włosy - miałem zamiar to zmienić.

 

Dzięki za pomocne komentarze - ta praca wydaje się nie mieć końca, bo ciągle jak naprawię jedne błędy to pojawiają się nowe :), ale chcę żeby obrazek wyszedł dobrze, więc będę walczył do końca (oby mi tylko sił starczyło) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tak! Gomez to świetnie pokazał-i to ten efekt powoduje,że uda są za grube(jak na nią); pamiętajmy jednak,że to sport's woman, więc jakieś mięchole muszą być-czyt:troche mięska musi w tych udach siedzieć;)

Tu coś na rozluźnienie atmosferki (ale zaśmiecać nie będę,więc tylko link):

 

http://img149.imageshack.us/img149/3408/63180011nf.jpg

 

............i jak,pomocne? ;D;D;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe przypomnienie, że temat istnieje i jest jeszcze w wolnym czasie (taa "wolny czas" heh) kontynuowany.

Więc... ponownie zmiana koncepcji oświetleniowo-kompozycyjno-kolorystycznej :D

 

I tutaj mała UWAGA:

To wciąż WIP, więc:

- głowa pójdzie do całkowitego remodelingu, bo ciągle ją przerabiam i ciągle jest brzydka (w związku z tym jest odłączona od ciała)

- zdaję sobie sprawę że oświetlenie przepraża górną część obrazka

- nogi w trakcie remodelingu

- skarpetki i buty to wciąż SZKIC, dlatego wyglądają hmm... symoblicznie :)

- połysk ciała jest równomierny, ale to się zmieni

- jest paskudny byk SSS-owy przy połączeniu dłoni z przedramieniem (tam gdzie nie ma frotki)

- łokieć ręki po prawej jest nie do końca anatomicznie poprawny :P

- oczywiście nadal nie ma włosów

 

Wybaczcie, że daję to pomimo tylu niepoprawionych błędów, ale wciąż byłem niezadowolony z ogółu, a jak tu przejść wówczas w szczegół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwiń trochę w dół skarpetkę na prawej nodze (prawa z naszego punktu widzenia).

 

Kolana popraw koniecznie.

 

Pobawiłabym się jeszcze oświetleniem, nie jest złe ale jest trochę nudne, standardowe, może by pozostawić część jej ciała w cieniu, albo cienie jakichś żaluzji, nie wiem w sumie ale coś ciekawego wykombinuj. Sory że tak niejasno się wyrażam, to dlatego że sama niebardzo wiem jak poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to dobry pomysł z tym podwinięciem skarpetki po prawej - nawet tego samego dnia inna "niezależna od forum" osoba rzuciła dokładnie taką samą ideą :)

 

Kolana oczywiście koniecznie poprawię.

 

Z oświetleniem to już tyle walczyłem, że póki co jestem w miarę zadowolony z efektu, ale być może pod koniec jeszcze z tym pokombinuję. Fakt, też myślałem o przerzuceniu światła przez żaluzje, ale nie znalazłem w tym żadnego fizycznego uzasadnienia w scenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności