Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Future Terrain Vehicle (FTV)


JohnyCa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po raz pierwszy zabralem sie za robienie auta. Moze troche nietypowego bo koncept jest moj i dosc dziwaczny, wiec nie kazdemu bedzie sie podobal. Tak czy inaczej startuje - na razie niewiele, wrzucam tylko siateczki i refki. Radzcie co zmienic i wytykajcie bledy (na razie musze usunac trojkaty z siatki - to zauwazylem).

 

SIATKI

 

4viewsresizelc1.jpg

 

perspectiveresizegd7.jpg

 

REFKI

 

terrainvehiclefrontresiaf1.jpg

 

terrainvehicletopresizehw9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dodalem swiatla a wlasciwie otwory na swiatla.

hawrok: falujaca szyba (bo to jest szyba) to efekt niezamierzony i postaram sie to poprawic

sataicus1991: siateczke naprawilem, wybrzuszenie od spodu ma byc choc i tak pozniej nie bedzie widoczne ze wzgledu na umieszczone tam elemety systemu napedowego

 

4views02resizeao8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, bierznik fajny, ale DamusTo ma racje, widać, że siateczka w okolicach grilla nie jest fajna. Poza tym wygląda ok. Jak sie przyjrzałem to mi się nasuwa taka wątpliwość: czy do kręcenia takimi szerokimi kołami nadają się takie delikatne elementy zawieszenie?? Wiem że SF, ale tak mi się pomyślało. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pewnie w tym racji czy takie wielkie kola nie odpadna - ale to w koncu science fiction. Popracowalem jeszcze nad bieznikiem i skoczylem felgi. Jesli chodzi o okolice przedniego zawieszenia o na razie dam jej spokoj i zabieram sie za kabine - trzeba pousuwac pare baboli ktore sie tam wkradly.

Na razie ide spac. Troche pozno sie zrobilo :)

 

ftv07jl4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te sprezynki w amortyzatorach takie tyci tyci, jak od długopisu, i skok tez mają na moje jakies 10 cm czyli chyba nawet mniej niz w passacie:)

I jeszcze jedno to na swiatlach to chyba teksturka jest co? bo wygląda strasznie płasko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektory chyba dużo nie oświetlą, jak są schowane za kołami:> Rozstaw kół też nie pasuje do pojazdu terenowego. Popraw opony - bieżnik na wszystkich powinien być skierowany w jedną stronę. IMO powinieneś jeszcze raz przemyslec koncepcje i dopiero zabrac sie za modelowanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie cos marnie ci to idzie z ta fura, pomysl wcale nie jest taki zarabisty jak wiekszosc wypisuje i nie wiem z czego sie ciesza, wiekszosc forumowiczow dziala tak samo, zmienisz jedna czesc i juz pokazujesz ze niby zrobiles cos nowgo :], czekasz az ktos ci napisze ze jestes super, ze twoj model jest super a tak naprawde jest do bani, a wiekszosc tak pisze bo sami nic nie potrafia, popatrz na SATANIKUSA on jest tego bardzo dobrym przykladem, zrobi kawalek deski postawil bipeda i mysli ze podbije swiat :DDDDDD, co ty sobie myslisz przeciez nikt ci nie napisze ze jest cos do bani, a prawda jest taka ze jest do bani a prawda w oczy kole :D wiec jestem ja ze by ci pokazac ze nie jest nawet pozytywnie :DDD pracuj dalej nie czekaj na oklaski, czekajac na odpowiedz nic nie zrobisz lepiej sam sie zastanow co jest nie tak, to cie nauczy myslenia :D narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, koła i podwozie wydają mi się całkiem w porządku, ale kabina - już nie. Zbyt okrągła w stosunku do reszty i bez szczegółów.

A co do Dr tech'a i MEEEN'a to przeczytałem wasze wszystkie posty i zauważyłem, że jedyne co potraficie robić to krytykować (negatywnie) innych.

 

PS. Mam dziwne wrażenie, że jest to ta sama osoba, ale może się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny - olej ich, dobrze ci idzie. Ale mógłbys kabine jakos jeszce raz zaprojektować ;)

 

Panowie MEEEN i Dr Tech - może pokażecie te swoje dzieła, które podbiją cala scene grafiki 3D, i zrobią z was pracowników Pixaru. Chętnie je skomentuje.

 

Szkoda słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności