Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lokomotywa ET-22


Johny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

faaajno ;)

 

sampling oczywiscie do poprawy, ale to pewnie tylko taki tymczasowy do próbnych renderów

 

odnośnie modelingu, to mam tylko pytanie czy te 3 boxy posrodku pod podwoziem zostają, czy tam bedzie cos dokladniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocywiscie render probny, bodajze preset na medium ustawiony.

 

Wlasnie pracuje nad tymi trzema boxami, bedzie troche wiecej detali a pod nimi ma byc czujnik ELM:

 

skrzyniexl3.jpg

 

Dla dociekliwych: To taki czujnik ktory wykrywa sygnaly z rezonatorow torowych, czyli taich jakby to nazawac nadajnikow. Jezeli lokomotywa przejedzie nad takim rezonatorem, czujnik to wykryje i wlaczy alarm w kabinie. Jezeli maszynista nie zaraguje w okreslonym czasie, lokomotywa sie zatrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dociekliwych: To taki czujnik ktory wykrywa sygnaly z rezonatorow torowych, czyli taich jakby to nazawac nadajnikow. Jezeli lokomotywa przejedzie nad takim rezonatorem, czujnik to wykryje i wlaczy alarm w kabinie. Jezeli maszynista nie zaraguje w okreslonym czasie, lokomotywa sie zatrzyma.

 

To chyba jest SHP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicka sobie zmieniłeś? ;>

Spoko jest, tylko przyspiesz troszke tempo :P

 

Z nickiem jakos tak wyszlo, miriam pomogl :) tutaj podziekowania :)

Co do tempa - poprawie sie, pracuje nad soba :D

 

hkropinski -> bede w domu to spakuje i wrzuce na jakis serwer

 

ale czemu juz koniec?? a tekstury? a swiatlo?

 

Aniu a kto powiedzial ze to koniec? :) Powoli pracuje nad scena, chociaz lokomotywa jeszcze nie skonczona (po trochu wykanczam) :/ teksturki tez beda :) mialem nie pokazywac bo postepu prawie brak, ale co tam ;P

 

et226sb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny, mógłbyś podzielić się informacją jak osiągnąć taki efekt renderu jak Ty (na początku - niebieskie modele), nie potrafię tak ustawić, bo albo mi prześwietla szczeliny albo za ciemno, lub też nie ma tych delikatnych cieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ludzik21

No i październik się skończył ;)

 

A tak serio trafiłem tu przez wykop.pl :) pare miesięcy temu :) i tak czekam i czekam bo sam bym chciał umieć takie cuda robić :) a ten temat mi się bardzo spodobał ze względu na lokomotywe :)

Narazie zaczynam swoją przygodę z CATIĄ :) ale pomału to idzie :)

Dziś się nawet zarejestrowałem, aby zapytać co dalej :)

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na końcowe rezultaty :)

Ludzik21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny węgla na świecie by spadły o 56% i gospodarka by się załamała, Autodesk zaczął by jeździć po domach i zabierać pirackie kopie oraz komputery osób co owe kopie mają by nadrobić straty, ale nic by nie pomogło, świat był by biedny, a w stronę ziemi leciałaby asteroida, a naukowcy ze względu, że kasy nie mają nic by nie zrobili i BUM! Tak powstał Corn Flakes....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności