Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

No siema Quadysz, kope lat hehe. Kto by Cie nie pamietal, jedynie Ty zamiast pracowac w Promarku modelowales swoje hehe a wiem bo mialem box zaraz za Toba :) No i kto by Expo nie pamietal i Maciusia hehe

 

Zarabisty zbieg okolicznosci, nieuwierzycie! Dokladnie wczoraj po 7 czy 8 latach kiedy nie mialem zadnego kontaktu z Quadyszem, na mojej liscie GG pojawil sie Quadysz online. Tzn. przez tyle lat mialem Cie na liscie GG i wczoraj oczywiscie juz ktos inny sie pod tym numerem pojawil - no i "Cie" usunalem hehe.

 

A w UK siedze juz 3 lata i nie przyjechalem tu za praca tylko za kobieta hehe wspominam o tym celowo, bo wszyscy wiedza ile tu rodakow siedzi i dlaczego. Mi bylo calkiem dobrze w ojczyznie, ale milosc nie wybiera jak to mowia. Po pol roku kobitka mnie opuscila dla brytyjskiego naszmalonego pakistanca, a ja po prostu tu zostalem i juz hehe. Dla ciekawostki, jestem teraz z fajna niunia, ktora jest brytyjska egipcjanka :P pelna globalizacja Panowie hehe

 

Co do 3D widze Quadysz, ze odstawiles mnie przez te lata na kolosalna odleglosc, ja niestety zarzucilem temat, bo wlasna firma reklamowa i takie tam inne podroze po swiecie mi wypadly. Zamierzam jednak sie w koncu znow pobawic w te klocki o ile uda mi sie mniej grac w World Of Warcraft hehe

 

To tyle pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

probuje ja okielznac flasha, probuje zrobic tak, zeby ten bootom byl animowalny, no i za wysoko mierzylem, wiec odalem sie narcyzmowi i przegladajac moje stare zdjecia znalazlem to!

saintschizzminimv1.jpg

Wygladam tu jak bym mial jasno rozowa szminke... ale tak nie jest!

Potem poszedlem szukac napojow ukajajaco chlodzacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts - Dzisiejszy gość który zapewnia adrenalinę - na 10 minut przed odjazdem autobusu przypomina sobie że on właśnie będzie,a do domu ma około 30km (odjazd jest na drugim końcu miasta ]Tychy były kiedyś 5 pod względem powierzchni miastem Polski ]) To był prawdziwy NFS citroenem dostawczym :D

 

ak8uf5.jpg

ak1xw4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności