Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tez chce cos takiego złowić; o masakro w polskich wodach cięzko jest wyjac coś zblizonych rozmiarów... do tego takiego drapieznika ehhh :)

 

O przepraszam-można złowić oponę :D

Poza tym ten bydlak taki duży, że mógł sam złowić Z-brusha...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm na muchę ? :D nie wiem ale podobne to do pstrąga; ale

w sumie wieksze :D

tez chce cos takiego złowić; o masakro w polskich wodach cięzko jest wyjac coś zblizonych rozmiarów... do tego takiego drapieznika ehhh :)

 

Jak sie jezdzi okazyjnie to zazwyczaj sie opone wyciaga.... :), ale jak taka opone zlapiesz to mozesz sobie powiedziec "na bezrybiu i rak ryba " :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam lowilo sie glownie na ikre kupowana w marketach. U nas nie wolno lowic na tego typu przynety. Ryb bylo multum a to i tak nie najlepsze lowiska jak chocby na alasce;) Hol tego bardziej brazowego trwal ponad 40 min. Sa skubance strasznie silne:) Szkoda ze po tarle wszystkie zdychaja:/

 

Purple - raz na morzu koles drąc jape na całego ze ma poteznego dorsza wyciagnal...kawal okretowej liny:) Plakalem ze smiechu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to i ja sie dorzuce z fotkami...

 

jakies tam stare slubne zdjatko..

wed.jpg

 

Wyprawa z Alicja do parku dinozaurow.... Moja mala wcale niebyla zainteresowana jak widac ojciec sie najlepiej bawi :D. Z polobrotu w tylsko jakiegos tam zaura :D Let's kick some ass ...

dino.jpg

 

Wyprawa z Alicja do parku dinozaurow... cd Marzenia farmera hahaha yea baby jadymy :) (bez perwersow prosze :D )

dino2.jpg

 

Wyprawa z Alicja do parku dinozaurow... cd Moja mala wqoncu sie czyms zainteresowala :)

dino3.jpg

 

That;s all folks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dinosy niby byly w 1:1 ale niektore jak dlamnie chyba ciut za male byly przynajmniej porownujac do tych z filmu park jurajski :). Hehe a w kwesti dziecka ! Czlowieku uwazaj jak mozesz ciesz sie zyciem panienkami :D gumki cokolwiek bo jak wpadniesz to po uszy :) heeh od momentu gdy sie mala pojawila na nic czasu niemam a praca w domu hahaha jest prawie niemozliwa (przynajmniej od momentu gdy zaczela raczkowac:). Ale suuma sumarum dzieci sa wspaniale genialne przynajmniej jak sa male !:) bo potem wiadomo :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Predator; racja! tylko u mnie to ciezko w tym momencie; dziewczyny sobie znalezc nie moge a jak juz znade to takie "niewydymki" pozatym nie wychodzi nic na stale[nie chodzi nawet o sex; poprostu trafiam na takie..] a takiej imprezowiczki nawet bym nie "przełknął wiedząc ze spała juz z 30stoma :pp

Ehh teraz klasa maturalna; trzeba rok sie uczyć chociaz w zyciu.. :P aby wyjechać i.. wreszcie cieszyć się życiem.

 

swoją drogą dzieci tez fajna sprawa; wiesz czujesz przynajmniej ze wypełniles swoją powinność dla przetrwania naszego gatunku ^^

to dziecko przez właśnie taki przypadek [bez gumki] czy planowane?: tak pytam bo.. ciekawe jak sobie mozna skomplikować życie przez przypadek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Joint jednak mozna :) malej nie bylo w planach. HEeheh ale jak to mawi moja starsza niema co plakac nad rozlanym mlekiem :D. Gdy sie dowiedzialem pierwszy raz to przyznam ze mnie zamurowalo. Gdyby ktos mi oferowal cofniecie czasu i proponowal inny tok wydarzen to nie chcialbym nic zmienic. Bo kto wie co by bylo gdyby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

ja pierdziele, Joint, to zdanie jest esencją teog cos sie dziej ew kraju, i komentsem do postaw młodych ludzi w reakcji na perspektywy, które tu maja.

Po prostu genialne. Smutne, ale genialne w szczerości, i jasności przekazu :)

 

 

do Predator;

Ehh teraz klasa maturalna; trzeba rok sie uczyć chociaz w zyciu.. :P aby wyjechać i.. wreszcie cieszyć się życiem.

 

 

pozdrawiam Cie i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się ciesze życiem w Polsce ;)

a z tego co napisał Joint to głównie mu chodzi o partnerke chyba, to niech szuka w polsce bo jak wiadomo tu są najpiękniejsze dziewczynny :D

 

edit. jeszcze żeby nie było że tak pięknie w tej naszej Polsce to musze tu coś napisać o policji z którą miałem ostatnio przejścia, jak za grzeczne picie piwa w parku to potrafią wystawic mandacik, ale jak już poszedłem zgłosić że zostałem oszukany na allegro to tak mnie miło przyjeli, że poczułem się jak przestępca...oczywiście dostałem odwołanie postępowania z uzasadnieniem:

http://members.lycos.co.uk/marekrybacki/konnekt/odmowa2.jpg

więc jak macie same pozytywne komentarze to możecie robić ludzi w ch... i tak policja wam nic nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności