Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

purple :p

fajnie ze wam się podoba :*:*:*

związek rozwija się powoli; jest milutko.

ehh widzę ją dopiero w poniedziałek.. chyba nie pójdę na rozpoczęcie roku ^^ :

 

 

btw. Daryl Hannah ma ~47 lat czyli jest 29 lat starsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to młode potrafią więcej

Joint a riggowalna ?

wlasnie starsze sa bardziej doswiadczone:D:D:D:D

"riggowalan" ale polew:):) dobre:):)

 

Joint - oczy, usta i nos jak wykapany ty - nie zdziwił bym sie gdyby to byla twoja siostra... serio

i znow wychodzi podejscie hindusa do kuzynek itp pt: "kup paczkę prezerwatyw i wino i działaj (...) mamy 21 wiek - wszystko wolno". ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże wy macie chyba jakies zboczenie :D SIOSTRA ? :/ eyyy nie przesadzaj; siostrę też mam ładną mogę pokazać; jest np. brunetką..

dziewczyna; starsza odemnie o rok; podobieństwo ?! mmm

a z tym winem to lekka przesada ziomuś ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże wy macie chyba jakies zboczenie :D SIOSTRA ? :/ eyyy nie przesadzaj; siostrę też mam ładną mogę pokazać; jest np. brunetką..

dziewczyna; starsza odemnie o rok; podobieństwo ?! mmm

a z tym winem to lekka przesada ziomuś ^^

 

Facjata która najczesciej ogladamy jest nasza własna w lustrze czy gdzie tam, wiec podświadomie podobają nam sie osoby do nas podobne. Jest to coś jak rysowanie przez kogoś podświadomie własnych rysów, u portretowanej przez siebie osoby np. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facjata która najczesciej ogladamy jest nasza własna w lustrze czy gdzie tam, wiec podświadomie podobają nam sie osoby do nas podobne. Jest to coś jak rysowanie przez kogoś podświadomie własnych rysów, u portretowanej przez siebie osoby np. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

 

czyli bliznieta jednojajowe (wykluczajac ofkoz dwu-plciowe) = homo? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu jak wy się czepiacie.. przeciez są ludzie którzy są razem a wyglądają zupełnie inaczej.. ale tak jest podświadomie szukamy podobnej osoby nie tylko do siebie ale także np. naszego rodzeństwa.. PODŚWIADOMIE.. nie patrzyłem na Nią z tej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra tylko napisałem bo naprawde jestescie bardzo podobni - moze ty tego nie widzisz, ale naprawde.

 

co nie znaczy ze ona wyglada jak chłopak bo ładna jest - ty nie ;) ale tez dziwne zebym napisał ze mi sie podobasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ;) Dzięki, starałam się :D

Ale mam nadzieję,że nie wystraszyłam koleżanki ;) To wszystko tylko zabawa, w zasadzie, tak jak zauważyłam, ten wątek (oprócz zacieśniania znajomości) służy pośmianiu się z siebie i z innych...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mine to chwilami miałeś inteligentną :P

Staralem sie jak moglem, zeby wyjsc na wiekszego kretyna niz w rzeczywistoaci jestem;) Wiec sie chyba udalo;P

 

Buehehehehehe ale musiales miec faze! Przezacne!

Faze mialem konkretna;) musialem oderagowac stresy... ;)

 

Co Na Milosc Boska Ja Wlasnie Obejzalem !!!

:d

tadku... no coz... trzeba poswirowac, zeby nie zwariowac..;)

to byl totalny spontan. ta muza jest tak poryckana, ze mi odbilo... no jest wideo;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek-bana?raczej fronta powinienem dostac:) przeciez staram sie Wam urozmaicac zycie ,przecie dla Was ten wystep;)

jakie tabletki? lajtowa wersja extasy, czyli witamina 'C':)

Pixar- dzieci neo, i ten grubasek z ozon'u sie przy mnie chowaja:*

pozdr

 

edit: KURCZE BO NIE MOZNA TRAKTOWAC ZYCIA ZBYT POWANIE BO CZLOWIEK DZIADZIEJE NO:):):):)

to mowilem ja-tadzio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności