Skocz do zawartości

Co nas kręci...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bzyku nienawidze wiejskiego tuningu tak samo jak Ty

pokazuje zdjecia żebyście zobaczyli jak sie da zj@#%$ samochód :] a Wy odrazu że mi sie to podoba :|

 

a 307cc śliczny samochodzik :D

 

Edit

 

to wnetrze przechodzi wszelkie pojecie :D

 

innen.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham takie zdjecia to sie nadaja do troszke innego wątku zatytulowany np.\"Jakim mozna byc debilem??\" lub \"gdzie oni mają oczy\" lub jeszcze inaczej \"totalne bezguscia\" :).

dobra ja wracam na cos co mnie moze zakrecic :).

MERCEDES SLR chyba najladniejszy czyt.najpiekniejsze dzielo mercedesa i te klasyczne i tez te nowe.

 

slrmclaren27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład, na to że klasyki są piękniejsze :D. Dzieło sztuki. Najnowsza wersja ma ładny (piękny nawet) przód. Reszta mi średnio pasuje. Tak na 4 z małym plusem :].

Zgadzam się... to najpiękniejsze modele merca, to najpiękniejsze samochody w całej - pożal się boże - motoryzacji niemieckiej. Do tej listy pięknych niemców mogę doliczyć parę modeli porsche i może jeden bmw.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogle niewiecie gdzie moge dostac blueprinty do tego forda bo szukalem juz wszedzie i niemoglem znalesc nawet do forda dzwonilem to powiedzieli zebym zadzwonil (i tu numer dostalem) do serwisu jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack --> Dzięki za referki, chyba wiem co sobie zaraz wymodeluje i nie mówię o Yamasze :) Btw R6 jest lżejsza i ma wyższy współczynnik HP/kg :)

Akdsn --> No to ja cię widzę w Szklarze na zlocie :), gór będziesz miał pod dostatkiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Orion Child

(...)Btw R6 jest lżejsza i ma wyższy współczynnik HP/kg :)

(...)

 

gdyby chodziło o lekkość wybrałbym Kawasaki ZX-6RR, lub Honde CBR 600RR, natomiast Yamaha, którą pokazałem jest dla mnie najpiękniejszym ze ścigaczy \"średniej klasy\", to wściekłe \"spojżenie\" (którego brak w wersji 2003 :()... moje marzenie po prostu :)

 

a to drugie z moich dwukołowych marzeń :)

 

sv1.jpg

 

sv2.jpg

 

nie przepadam za Suzuki, ale ten ma spojżenie R1 :>

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batou ja bym sie nie wstydzil czy sa ladne zreszta czasem dezajnerzy mogliby przypomniec sobie stara szkole. dla mnie to jeden z wazniejszych etapow projektanckich jesli chodzi o samochody

moj strzal to jaguary z przelomu lat 60-70 ehh pomarzyc

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack do kawy to za części się niewybulisz, a kawy lubią się psuć :) Zaś co do firebirda to świetna maszyna (wiem z autopsji :) ) Btw powiadasz że podobają ci się lisie oczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o hondzie fireblade???bo jak tak tez mialem okazje na tym cacku pojezdzic cos pieknego

tak czy siak tiumph to takie cus czego wolalbym sobie nie kupowac bo by stal w garazu;)(z milosci oczywiscie;)(np speed triple955i bo ja naked-bajkowy jestem)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności