Skocz do zawartości

Postac 3D: Edi


krzysiek_gfx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za wszystkie komentarze,poczynilem male poprawki,oczy rzeczywiscie troszke za male, skupilem sie za bardzo na detalu gubiac forme,zamieszczam tez siatki i shade view. Nie jestem jeszcze calkowicie zadowolony,troche go jeszcze "pomecze". Co do making of moze sie skusze jak bedzie duzo prosb :)

 

edi2yy4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy są za szeroko i są za małe.

 

Gdyby wam pokazało się fotkę normalnego człowieka też ktoś by znalazł jakieś deformacje :D

 

świetna robota

 

krzysiek_gfx -> ile ta głowa ma poly po z-brushu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model naprawde swietny a co do oczu to moim skromnym zdaniem blad jest nie w ksztalcie czy polozeniu tylko w samych oczach, jako ze jestes ode mnie z 20 razy lepszy i sam bym takiego modelu nie zrobil - nie bede goloslowny i nizej zrobilem szybki przeszczep oczów :D

zasoj4.jpg

oczka wprost od clooneya :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy clooney sie zgodzil? ;)

a jeszcze by tylko coś burknoł, gdyby nie ja to by do konca zycia sprzedawal kanapki w przydroznym mcdonaldzie :D to ja mu zalatwilem pierwszą role, to samo bylo z johnnym deppem, posłalem do niego cage'a zeby mu cos zalatwil bo mi chlopaka bylo zal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render chyba z zbrusha z malym postworkiem? chyba uzyles takiego fajnego i czesto uzywanego skinshadera.. zapomnialem jak sie nazywa, jak pracowalem w ZB tez go uzywalem:) no czekam na update, bo wydaje mi sie ze za szybko zaczoles dodawac detale;) choc na renderze wyglada fajnie.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze brwi nie maja jeszcze zedenej textury ani shadera i ze zmienią jeszcze swoj wyglad, cos mi jeszcze ne gra z dolnymi okolicami nosa --->

testjf3ah3.jpg

niby jakies krawedzie ale to tylko takie szczegoliki. Po za tym czepialstwem mym, strasznie mi sie podoba czekam z niecierpliwoscia na finish z oczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze za bardzo widac granice miedzy koncem wlosow o ich poczatkiem, tam z boku.

aha i czarno biale hmmm... wczesniej mi wygladal na kapitana kutra do polowu krewete teraz, jakiegos pisarza.

i dla mnie bedzie oki.

Dajesz to do finished works?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyczepię to będzie bluźnierstwo?:)

Nos, Ania ma rację.. Tex (szczególne właśnie bump) na nosie jest dziwny, wygląda trochę jak polerowany..

Nie wiem jak innych ale mnie to kole w oczy.

W stosunku do policzków, oczu, ust, które są niemalże genialne, nos trochę zostaje w tyle.

 

Możliwe, że gdybyś specular zmniejszył w okolicy nasady (między oczami) to by wyglądalo lepiej.

 

Ogólnie Krzysiu się popisałeś bardzo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności