Skocz do zawartości

Teczka 2D: Marduk (update 17.12.08)


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnio miałem spory przestój. Powód dosyć banalny... praca, szkoła, a w wyniku czego znaczne ukrócenie wolnego czasu...

W każdym bądź razie jak tylko mam siłe i czas to staram się costam mazać... przyda mi się jakieś świeże spojrzenie i ocena (na którą licze z waszej strony).

 

marine1sz1.jpg

 

marine2qy1.jpg

 

wieza1ni5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze. Nad katedrą będe jeszcze siedział... a co do marines to jeszcze się zobaczy.

Yabbol:To, że mu noga ucieka zauważyłem dopiero jak o tym napisałeś... jeśli jeszcze do niego przysiąde to napewno postaram się to troche poprawić.

 

tymko: Co do pędzli... na topie poprzedniej strony zamieściłem link do paru moich pędzli... czasem experymentuje, ale najwięcej jednak korzystam ze zwykłego round brusha...

 

No to wrzucam coś nowego... praca na Digartową Bitwę o umarlakach. Zastanawiałem się nad wrzuceniem tego jako "finished", ale jednak ta praca chyba niejest tego warta. Miejscami płasko...z wykończeniem różnie, ale w takiej wersji pujdzie już na diggart.

 

lyggaxly6.jpg

 

No i odgrzewany kotlet, który kiedyś już wrzucałem, ale zdarzyło mi się trochę przy tym jeszcze posiedzieć...

 

1198020lf4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Z przestrzenią i ogólnie przestrzennością obiektów na moich pracach dalej mam problemy ale chyba powoli jakoś idzie z tym do przodu.

 

Ostatecznie finalna wersja :

 

arka4wo1.jpg

 

Wrzucam też troche eksperymentalny szkic:

 

portraitabdulwy4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala uwaga tylko - pewnie bardziej kwestia gustu niz cokolwiek innego - ale chyba za duzo tekstur (czy to teksturowych brushy) nakladasz na obrazek. W sensie nakladasz je wszedzie - czy to tlo czy pierwszy plan. A lepiej by bylo jakbys w ten sposob przyciagal uwage widza tylko do wybranych elemenow pracy

 

Takie tam moje przemyslenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten obrazek, to chciałem poprostu uzyskać malarski efekt - faktury, widoczne pociągnięcia pędzlem. Gdyby tak nie było to tło tu zrobiłbym inaczej. Może rzeczywiście mam tendencje do niepotrzebnego brudzenia pracy teksturami, ale staram się nad wszystkim pracować... może za jakiś czas się wyrobie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty. Niedługo postaram sie wrzucić jeszcze pare prac.

 

miriam: Generalnie tak to bywa, ze jak się już zaczyna pracować to albo nie ma się czasu albo siły na malownanie dla siebie for fun, a rzeczy z pracy albo nie można pokazywać, albo są to jakieś "rutyniarskie" malunki (czyt. rzeczy z których nie jestem do końca zadowolony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności