Skocz do zawartości

Teczka 2D: Marduk (update 17.12.08)


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

yookeer: Hue/Saturation , Coor Ballance i opcje przenikania warstw dużo dają. Niestety mam jeszcze sporo problemów z dobieraniem barw i ratuje się potem w trakcie dobrodziejstwami Photoshopa.

 

Dzięki wszystkim za komentarze. Miałem wrzucić cos na dniach, a minął już niemal miesiąc. Jak ten czas szybko leci ;/ Ostatnio zaprałem się za podmalowywanie szkicu, który jakiś czas wrzuciłem do teczki i tak już spędziłem nad nim pare ładnych wieczorów:

 

warmas3.jpg

 

Wersja z troche chłodniejszą kolorystyką:

 

coldfh0.jpg

 

Progres:

 

progresszc5.jpg

 

Gdzieś tam w trakcie rozrysowałem sobie linie perspektywiczne.

 

linessw4.jpg

 

Zbliżenie 100%

 

zoomwt7.jpg

 

Korci mnie, żeby skadrować i zrobić poziomy kadr, bo coś mi kompozycja nie pasuje. Narazie i tak odstawie tę pracę na jakiś czas.

 

Na koniec jeszcze taki wygrzebany wczoraj robocik:

 

robocd9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony,aspenboy,DaRoZ: Jak będę do tego wracał napewno posiedzę nad pierwszym planem.

WWWoj:Gry na oczy nie widziałem. Na początku planowalem coś w innym klimacie, ale tak to zwykle bywa, że po drodze przy malowaniu plan się zmienia.

 

Dzięki wszystkim za komentarze. Ostatnio troche anatomie ćwiczę.

 

studies0707gc4.jpg

 

studies0706ql0.jpg

 

Daję jeszcze taki bardzo wstepny szkic pomysłu na enviro:

 

stonecityoo0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosikowski:Parę osób jednak stwierdzało, że nie za bardzo, ale już i tak nie chciałem nic zmieniać.

OmeN2501: Dzięki. Taki komentarz od mistrza jest bardzo podbudowujący ;).

janko1987:Dzięki. Do "envi" nie wiem czy uda się w niedługim czasie wrócić, ale postaram się.

CzAk1:Dzięki.

 

Na razie wrzucam takie baaardzo proste szkice (thumbnails). Ostatnio gdy mam pomysł na scenę to poprostu smaruję coś takiego w swoim szkicbooku. I jeśli mam być szczery to takie szkice sprawiają mi najwięcej frajdy. Nie muszę nad nimi zbyt dużo siedzieć... mam też szybki pogląd czy kompozycja jest ok i czy będzie mi się chciało nad tym w przyszłości posiedzieć... zresztą co ja tłumaczę. Każdy pewnie wie o co chodzi.

 

thumbnails1qm1.jpg

 

thumbnails2lq3.jpg

 

thumbnails3pm9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisuje w dziale 2d bo raz, że rzadko tu zaglądam, dwa że co ja mogę wiedzieć, ale Tobie napisze...a napisze że mnie inspirujesz by samemu wziąć i pomaziać.

Naprawdę podobają mi się te Twoje prace :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw vivd light wez bialy kolor ustaw na ok 20 i zaznacz jakis highlight; no i dodaj koniecznie wiecej odcieni roznych kolorw bo wyglada to bardzo blado i płasko (glownie ze wzgledu na to ze tu praktycznie nie czuc zadnego zrodla swiatla)

 

PS: zboczuś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam trzy szkice. Pierwszy trochę starszy. Dwa ostatnie są z ubiegłego miesiąca. Jak znajdę chwilę, to może jeszcze coś wygrzebię z tego co tam robiłem ostatnio.

 

sketch1fz4.jpg

 

test3dq6.jpg

 

test1crs0.jpg

 

(tak wiem , że w tym ostatnim momentami perspektywa nie jest idealnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widoczki fajne,fajne pedzle uzywasz,a ten obrazek nastepny w poscie z samuraiem genialny, ale jezeli chodzi o concepty to...;/ Jak juz ktos wposmnial swiatla wogole nie czuc, concepty raczej ubogie w design(chociaz z tym tez mam problem;p), no i strasznie płaskie;/ jakby ktos karke z wyciętą postacią nakleił;/

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nad tym pracować, ale nawet w tych pracach widać jak mi idzie. Czasem wyjdzie coś lepszego, ale to zazwyczaj tylko "od święta". Motywacji do pracy mam dużo, tylko czasu brakuje...

 

Dorzucam jeszcze kilkunastominutowy szkic, z którym coś tam niedługo jeszcze pomodzę.

 

houseconceptlc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności