Skocz do zawartości

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Dość przekonywujący model Bro;)

 

A u mnie ciąg dalszy demonka, hi poly w toku..

Jakoś się nie mogę zebrać, żeby wipa założyć, dłubię go bardzo nieregularnie..

edit:

z wielkością dłoni przegiąłem jednak chyba...

066e0633720d1f25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej.

Skrzyneczka jest symetryczna - palilem LM wiec nie mialem wyboru - a nie chcialem tracic na jkaosci mapujac wszystko. Dodalem jedynie kilka playnow z alha ktore nieco uroznicaja 2 strony.

 

Lewus - super postac - dlonie jedynie bym lekko zmniejszyl - reszta super

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedzial ze normale sa zle - powinny byc ostre a nie zaokroaglone w miejscach gdzie tynk odpada - pozatym decale moglyby miec lepsza alphe - albo nawet powinny byc zrobione na nowo :) bo wygladaja dziwnie - reszta spoko oczywiscie poza oknem :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokolei - brak normali - bump. decale - znaczy te odpady tynku itp ? to wszystko jest jedna texa.. czyli sugerujesz ze glowna texa to winna byc taka nooo podstawowa i te wszystkie odpady to osobna texa +plane dosuniety do sciany + alfa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bump / normal co za roznica i tak zle wyglada :)

"To wszysko jest jedna txt" - na minus dla ciebie jesi te (zacieki) sa zrobione na txt TO w photoshopie mozna to zrobic o niebo lepiej :)

A Sugeruje bo tak sie robi teraz txt (tzn mam na mysli gry typu fpp i tpp)- robisz kilka scian a wszystkie brudy plamy itd dodajesz na decalach - tak jak piszesz plane + alpha

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..robisz kilka scian a wszystkie brudy plamy itd dodajesz na decalach - tak jak piszesz plane + alpha

Pozdro

 

Znaczy się tak jakby 2 warstwy?

Przysuwasz do ściany właściwej plane z dodatkowym obrazkiem?

 

Kiedyś wpadłem na taki pomysł przy okazji bitwy ale uznałem, że to głupie i się będą ze mnie śmiać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister Ardeni się ocknął na zimę:p

 

Młotek imo daje rade, wiecej zabrudzeń na metalu i jakbyś spekular zrobił metodą "mazania na pałę cienką kreską" na metalu to byłoby bardziej przekonujące.

 

Drugi model to ja nie kumam co to takiego:p ale spekular na młotku tak jak te mazy na szarym kwadracie na tym czymś:D

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje paru szybkich konkretnych komentów do tej pani

(czubek butów i szwy już poprawione) sam diff

pjmsk0.jpg

z góry dzieki

 

Ardeni walnij fote jakiejś blachy z overlayem na ten młotek i będzie cacy :)

Ofca - cool :D fajne normale, wiem nawet chyba skąd inspiracje :D

Lewus - tobie sie nudzi? :D

Bro - no comments :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywka do bani, ramiączka sukienki płaskie, że się można pociąć..

Miejsce łączenia nóg z butami objawia się jakąś pomarańczową linia.

Dłonie płaskie ale to u Ciebie standard:p

Właściwie do w stusunku do reszty modelu, dłonie ma nieładne, paluszki takie pozawijane, jakby przykrótkie odrobinę.

 

Jinx na nodze od wewnętrznej strony, szew wystaje, pod pachą też widać szwalnie.

Cieniowanie skóry możesz podciągnąć, w szególności na rękach, choć i tak ogólnie jest spoko.

Twarzyczka Ci wyszła, ogólnie bardzo zgrabny model szefie.

 

A nudzić mi się nie nudzi, trast mi.

 

big fakin pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem te dwa ostatnie twoje modele gdzie rzniesz z fotek jak popadnie stracily to cos, te stare mialy jakby wiecej zycia, charakteru itd, a na te patrze jak na wypchane lalki.

Nie podoba mi sie.

Tzn technicznie itd wykonane poprawnie ale osobiscie wolalem porpzedni styl. Sadze ze za duzo fotkujesz za malo malujesz, ale ja sie tam nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze to nie jet tak ze Ladyr zakochal sie w robieniu txt ze zdjec - poprostu nastaly takie czasy ze wszystko bazuje teraz na fotkach - a przepuszczam ze modelik nie dla siebie tylko jakies zleconko - dla mnie jest spoko tylko ona wyglada jak jakas ku..... co stoi przy drodze :) mam nadzieje ze to nikt ze znajomych :)))

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze

skończona wersja:

render01wf7.jpg

Klicuś to tak jak mówi Bro, takie zlecenia akurat ja osobiście wole ręcznie robić teksty tylko ze wiadomo ze to nie wygląda realistycznie a teraz wszyscy chcą żeby było realistycznie

 

Porasz miło mi, że doceniasz moje starsze modele, spoko niedługo coś machnę takiego ;)

 

Bro spokojnie, nie znam jej... jeszcze ! :D

 

Lewus:

zochawb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O toto! Zajeżdza 5-tym elementem?

Wygluciłeś jej ciało trochę, pozatem całkiem nice.

Będziesz kończył?

 

Musi, nie ma wyboru :D

 

Ledyr - co do Rudzi, to faktycznie mam nadzieje, ze skonczysz. Poki co jest ok. Troce bys mogl jedynie wlosy zagescic i obnizyc na czole, bo lysawo wyglada.

 

A co do pani na zlecenie.. Jest git. Czepiać się nie będę, ale po co :P Jest slicznie i tyle. No... ale jak nie zrobisz czegoś z tym ps'owym patternem na sukience, to wskakuje w pociag i w 1,5 h jestem w gdansku po to by skopac Ci pupsko! xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi, nie ma wyboru :D

to do AF????

 

to wskakuje w pociag i w 1,5 h jestem w gdansku po to by skopac Ci pupsko! xDDD

przyłóż i odemnie za dłonie..

 

Ledyr, u tej Rudzi widać jeszcze chamskie szycie na szyi:p

 

Floo, papuga sympatyczna, ino wyblakła jakaś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście stron wcześniej pokazywałem swojego macaw'a :D Tyle że ja bardziej pojechałem z fotek. Górę skrzydeł ( "barki") mogłeś bardziej zaokrąglić. A czarne nóżki wyglądają trochę podejrzanie ;) Poza tym ptaszysko fajne

 

ledyr - kurde szczerze przyznam, że te zlecenia nie wychodzą Ci na dobre. Pozamiatałeś Ragettim, który moim zdaniem był super. Potem zacząłeś pokazywać modele ze zleceń, które wyglądają jak robione na siłę. Robisz tak, żeby zostało to zaakceptowane, a nie żeby się Tobie podobało. W sumie coraz więcej osób wali te zlecenia, a mi trochę ręce opadają. Z resztą był już kiedyś wątek chyba w innym dziale, gdzie pisaliście, że modele ze zleceń są na "odwal się", zwłaszcza jak nie macie z tego kokosów. A prace przecież idą za Wami i są Waszą reklamą. Interesujące podejście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Ledyr fajna kobitka ta w czerwonej kiecce! torche podobna do belluci czy jak jej tam, od pasa w dół jest fajna taka lekko pół tłusta a nie wylaszczona i to jest w niej dobre, normalne low poly takie jakie sie widywalo jezcze do niedawna w grach,

ta druga nadal mi jakos nie lezy, w kazdym razie idzesz ostro do porzodu

 

floo ptaszek miły ale jeszcze by trzeba texturke pomęczyć mimo ze stylistka jest "rysunkowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagi, przyda się na pewno...

Kuba_ czarnych nóżek nie ma,są mocno brązowe, tylko tak głupio światło ustawiłem na odwal się... :/ i to moja wina...

 

modelik dopracuje i pokaże efekty i zapodam screen już z silnika, wtedy będzie bardziej widać co jak wyszło...

 

mało czasu na to wszystko, ale nie dam się... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewus - Rudzia jeszcze nie dokończona, musiałbym mieć z 3-4 dni luzu.... tak do AF a dłonie to mój taki znak rozpoznawczy, jak będziesz kiedyś takie widział w grze to odrazu wiesz kto robił model :D

 

Kuba - zlecenia wychodzą mi na dobre, kupiłem sobie drugi monitor, les paula, prezent rodzicom, widzisz same plusy :)

Modele ze zleceń nie maja podobać sie mnie tylko zleceniodawcy, to co mi sie podoba niekoniecznie będzie sie podobać jemu, nie warto ryzykować.

Co prawda nie spędzam nad tymi modelami 20 godzin na dobę ale nie robie tez ich na odwal sie, za młody jeszcze jestem na to :D

 

Chris - nie martw sie skończę ją tylko muszę mieć wenę :D:D a pattern jest super nie wiem czemu ci sie nie podoba ;P

Mario - dzieki :)

 

Floo - spoko papug

 

Znalazłem trochę czasu i zacząłem robić sobie teksturę do tego gajbrasza.

Mam pytanie - jak zrobić jakiś ładny, szybki outline? bo to co tu widać to fotoszop

guybrushhve0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

mozesz zrenderowac do tga, wywalic tło, rozszerzyć zaznczenia o 2 czy więcej pixeli i pyk czernine i chyba będzie gut :) . albo skorzystac z takiego np celsviewera

 

chwae9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

aha , no nic zrozumialem ze chcesz po prostu takie cos na obrazek a nie do animki, a skoro do animki to zdjae sie jest w maxie jakis cellshader czy cos i mozna to pyknąc, ewentulanie chyba finaltoon plug,

model to old shit, własnie jestem w trakcie przedswiątecznych porządków i spuszczam do kosza wyrtualnego i realnego wszystkie stare modele ktore jeszcze sie gdzies w zakamarkach pochowaly:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu widziałem fajnego moda do Quake3. Obiekt miał zduplikowane wszystkie ścianki, nieco rozszerzone na zewnątrz, flipnięte do środka. Następnie nałożono na nie czarny materiał. Model miał 2x tyle ścianek, ale kontur do cellshadingu bez shaderów jak się patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu widziałem fajnego moda do Quake3. Obiekt miał zduplikowane wszystkie ścianki, nieco rozszerzone na zewnątrz, flipnięte do środka. Następnie nałożono na nie czarny materiał. Model miał 2x tyle ścianek, ale kontur do cellshadingu bez shaderów jak się patrzy :)

 

Oooo dobry hint. Niedlugo bede meczyl pare rzeczy na wii to moze sie przydac ;)

Dynksmate ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Szybki modelik do casualówki, praktycznie bez teksturki, trochę ponad 4K poly - dużo, ale nie musiałem oszczędzać ;)

%5bLP%5dninja_diff_1.png

%5bLP%5dninja_diff_2.png

%5bLP%5dninja_diff_3.png

%5bLP%5dninja_diff_4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności