Jump to content
Guest _Kreska_

Bitwa 3D: Dziecięcy świat

Recommended Posts

Guest _Kreska_

witam

podsumowanie:

Praca przedstawia świat dzieciecy, kiedy to człowiek jest maly i wszystko jest piekne. Beztroskie życie małych ludzi ma kontrastowac ze swiatem doroslych - szarym, nudnym i pełnym trosk.

Ilustration inspirated by pictures made by Jean-Jacques Sempé (Le petit Nicolas)

Praca zainspirowana ilustracjami Jean-Jacques Sempé.

This picture shows a child's world. When a person is young and small everything seems to be beautiful, with no stress and no worry. The idea of the work is to show to the contrast between the children's world and ours: their's colourful, ours grey, dull and filled with stress and sorrow.

Ilustration inspirated by pictures made by Jean-Jacques Sempé (Le petit Nicolas)

happiness%20is%20childlike.jpg

Jestes w stanie to ladnie zrobic na pewno, ale koncept troche oczywisty i znany. Ja bym jeszcze pomyslal troche... czas jest. Jak nie to wpadnie nic ciekawszego to atakuj, kazdy oczywisty koncept i obrazek moze zaskoczyc i byc niesamowity. Chocby niektore wizki, niby wizek duzo wszedzie, niby kanapy te same, vrayowe klimaty te same, ale czasem natrafia sie rodzynek:)

Guest _Kreska_

pierwszy updejt dzieciaków...

ludziki.jpg

hehe pewnie zrobisz to na poziomie, cie4kaw jestem finału :) Pozdrawiam

Guest _Kreska_

no zobaczymy jak wyjdzie, tymczasem pierwszy koncept scenki, tak bym se to widzial...

koncept3.jpg

fajnie to wygląda :) może by w tej "wnęce" u góry dać stojącego , opartego o ścianę - w czarnych okularach i z petem w zębach kolesia który się luzacko przygląda dzieciom ? wiesz takie odniesienie do dealera ;) to byłby taki złowrogi akcent w tej sielankowej scenie ;)

No człowieku, mocne może być:D:D:D

Więcej tych bachorów, jeszcze więcej!!

Powodzenia!

Zapowiada się ciekawie...nie znam się na aspektach technicznych..ale czegoś mi tu brakuje....przy 60tce dzieciaków na małym placu zabaw nie ma siły...po 10 min musi ktoś ryczeć, hehe. To oczywiście żart.

Pozdrawiam

Kuba

Settlers:), Tak mi sie skojarzyło. 60 dzieciaków, kupa roboty przy ustawianiu cie czeka.

Powodzenia

Guest spokojny

Uważaj bo ten dzieciak z prawej strony wpadnie Ci z okna i będzie ,,nieścięśće" ;) Może zrób tam jakiś balkonik. Ooo tak mi się nasuwa motyw Romea i Luli odgrywany rzez dzieciaków, ale nie wiem czy to dobry pomysł :) Co do scenki to na razie jest ciekawie oby tak dalej :)

Guest _Kreska_

dzieki za komenty

Jaras: pomysł zacny ale chyba niewykozystam, szkoda dzieciaków :)

tymczasem maly apdejt, fontanna z Hebe, boginią młodości :)

hebe.jpg

hebe1.jpg

hebe2.jpg

Guest _Kreska_

dzieki, powoli sune do przodu, chociaz z coraz wiekszymi oporami...

dzieciaki.jpg

dzieciaki2.jpg

super dzieciaczki :D a ile ich napłodziłeś :) musiało być niezwykle przyjemnie :D

powodzenia dalej :)

Guest _Kreska_

hehe, jasne, dzisiaj w nocy jeszcze troche dorobie :)

super dzieciarnia :) bardzo podoba mi sie styl, wykonanie zreszta tez ...,ciekaw jestem jak beda wygladaly te drzewa, bo pewnie tez beda lekko stylizowane ;)

może dodaj jeszcze spaliny samochodów - zadymione powietrze popękane chodniki i oczywiście pełno niedopałków

Guest _Kreska_

porobilem troche teksturek, pewnie jeszcze sie pozmieniaja, narazie nie wyglada to za dobrze, jakoś tak chaotycznie i kamieniście sie zrobiło. Mysle ze jak dam trawke i drzewka, poustawiam dzieciaki powinno być lepiej, no mam nadzieje ze bedzie :)

a moze zamiast plotu dać zywopłot?

dzieciaki3.jpg

nie jest zle :) podoba mi sie mapa dirt na statuetce :D

imo powinieneś sie pokusić o stylizacje tekstur na dziecięce ;)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy