Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Dziecięcy świat


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za ciepłe przyjecie pracki, jeszcze troche roboty zostalo z ustawianiem wiec jesli macie wiecej pomysłów na dzieciaki chetnie wysłucham:) narazie zrobilem jednego na drzewie, choc patrzac na to drzewo to musial byc nielada wyczyn ze sie tam wdrapal, pomysl z proca tez moze wykorzystam, dobry jest:) te klęczące na chdonikach rzeczywiscie chyba za bardzo nosami po bruku trą, poprawi sie.

co do techniki to zwykle modele z maxa sa, zmapowane w unfoldzie 3d, i podczepione pod bipedy. jedynie hebe z fontanny byla dopracowana w zbruszu.

dzieciaki17.jpg

 

zrobili piramidke i ten z gory skoczyl na drzewo, proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

naprawdę tu kolorowo! chyba nawet za bardzo, jak dla mnie, wiesz ja bym troszeczkę stonował kolor ławeczek aby nie były aż tak żarówiaste, w ten sposób bardziej jeszcze wzrok bedzie kierować się na dzieciaczki,

chociaż powiem ci że potrzebowałem trochę czasu aby ogarnąć to całe podwórko, naprawdę super ci to idzie!

mam pytanko jak ci sie pracuje na unfoldzie 3d? to znaczy w porównaniu z unwrapem maxowym?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jest mój numer 1 :) Super kolorki klimacik i pomysł. I wish I could do that :)

 

Hmm Jeśli moge cos zaproponowac - może jak starczy ci jeszcze czasu to dorob jakies autko jadące po kałuży i wode bedącą w połowie drogi do tego smutasa na srodku 2 planu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

slabo znam maxowego unwarpa wiec trudno mi porównywać, ale moge powiedziec ze w unfoldzie zrobienie jednego ludzika zajelo mi srednie 12min. nie sa to moze super dokladne siatki, bez znieksztalcen i takie tam ale mi wystarczly, male te ludki, i tak prawie nic nie widac, więc nawet ich juz w maxie nie ruszalem. A pracuje sie super, przedewszystkim ten program jest prosy jak drut, nic sie nie trzeba uczyc, bierzesz i pracujesz, super. No i w miare szybki tez jest. Ja tam go polecam, probowalem jeszcze wingsa (za namowami KLICKA) jednak najlepiej (czy. najszybciej, najprosciej) pracowalo mi sie w unfoldzie.

DraB: zobaczy sie, chociaz boje sie ze to moze do konca przeladowac te scenke, jak juz napisal Raffaello trudno jest to ogarnac, no zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

thx za komenty

czekoladke sie zrobi, murzynka nie, tym bardzej dilera, to sa pozadne dzieci ;)

nielot007, te krzaki to drzewa maja byc :) ale w sumieczemu nie, moze sa jakis spogladac w strone kamery, z lekkim zainteresowaniem.

piknik tez fajowy pomysl, na kocyku w kratke, z koszyczkiem polnym jedzonka.

tymczasem se furke porobilem, male to i niedokladen ale i tak prawie nie bedzie widoczna

 

dzieciaki18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hybryda trabanta z multiplą, hehe... :)

szyby slabe i nie tylko, ale i tak nie bedzie ich widac, tak to narazie wyszlo. Chyba w ogóle zrezygnuje z furek, jakos niepasuja mi :(

dzieciaki19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgniatajace! Pinkny klimacik :) Nie bede sie rozwodzil nad tym co mi sie podoba. Postaram sie raczej wypunktowac co moim zdaniem mozna by bylo zmienic/ poprawic:

1) Trawa jest troche za bardzo realistyczna w porownaniu do reszty - ale prawde mowiac nie mam pojecia jak by mozna bylo to zmienic. Moze pokombinuj z shaderem?

2) Kasztany na pierwszym planie nie sa juz takie ladne jak te dalej. Moze DOF?

3)Co do samochodow - moze zostaw 1 tylko?

4) Budynek w tle po prawej ma za gladka fakture sciany. Biorac pod uwage przeswitujaca cegla powinnismy sie spodziewac chociaz jakis zadrapan.

 

Pozatem :eek:

Peaces! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za opinie i dobre rady :)

poprawilem to i owo, troche ludkow dolozylem, i teraz nie wiem juz czy jest ich za malo, za duzo czy moze akuratnie?

dzieciaki20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komentarze, a co do pracki to chyba bede musial ja w tym miejscu skonczyc, chwilowy brak czasu :(

dodalem jeszcze gostka z gitarką :)

 

dzieciaki21.jpg

a tu link do wersji 3500x2625, 7mb, tekstury nie daly rady niestety, rozmazane wyszly ale co tam :D

DUZA WERSJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) bardzo miła pracka. Podoba mi się to że naprawdę dobrze uchwyciłeś temat:) często zdarza się że trzeba sobie dużo dopowiadać żeby dostrzec "małe co jest pękne" a u Ciebie widać to od razu i co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) dobra technika - bardzo dobra! Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz wczoraj ale mi wcielo tekst :/ bylem juz tak padniety ze nie chcialo mi sie skrobac 2 raz co nadrabiam dzis.

 

 

Pracka bardzo ciepla i pozytywna. Bardzo fajnie oddales "dziecinstwo"

 

Tak jak sie to przewinelo wczesniej w pracce - przyciemnil bym nieco 2 plan i lekki desaturte pukna.

 

Co do samych postaci to uwazam iz kreska w ksiazkach bardziej sie sprawdzala niz model 3d.

 

Bardzo fajna pracka

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki wszystkim za mile komenty, czas mnie goni wiec narazie to ostatni apdejt, wlasciwie to chyba nawet juz nie chce nic wiecej zmieniac. Jak barton_fink radzil troszeczke zdesaturowalem i przyciemnilem 2 plan, najwiecej te uliczke na samej górze, bo jakos tak dawala po galach

 

pozd:D

dzieciaki22.jpg

a, jakby ktos mial chec moge przygotowac i dac linka do tiffa, coby bylo widac na warstwach ile sie zmienilo w stosunku do czystego z maxa. mniejszego troche bo ten oryginalny prawie 200 warzy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super - praca boska! super kontraścik pomiędzy światem dorosłych i dzieci. Ci starzy nawet poruszają się jakoś tak smutnie. świetnie uchwyciłeś charaktery postaci. świetny pomysł z tymi rozmytymi konarami na pierwszym planie - wygląda jakby ktoś patrzył na świat dzieci... naprawdę dopieszczona praca. I co najważniejsze nie przesadzona - jest ani za dużo ani za mało obiwektów i wszystkie trzymają się klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności