Skocz do zawartości

Speed Animating - sesja 2


Kris_R

Zwycięzcą animacyjnego speeda zostaje...?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zwycięzcą animacyjnego speeda zostaje...?

    • Aef
      0
    • asblaze
      11
    • belzebub
      8
    • Jim mee
      1
    • Kris_R
      6
    • Lumpy
      6
    • Waldx
      0
    • Zioło
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wywalcie Aef'a z tej ankiety, bo wstyd.

.

a tak serio - prosilem, zeby mnie nie umieszczac, bo to wip.

.

a glos poszedl na kojota. najbardziej cartoony wg mnie - a tak lubie najbardziej.

.

.

.

wybaczcie ten spozniony Post Scriptum, aczkolwiek uwazam, ze nie ma sensu pisac nowego posta, a mysl dokonczyc wypada, ba, wrecz autorom, uczestnikom speed'a nalezy sie conieco wiecej slowa od ogladajacych. bo do tych sie, niestety, zaliczam - mimo usilnych prob. nastepnym razem na pewno, oj, tak.

alfabetycznie wiec, Aef'a pomijam, bo 'ssie'. : )

asblaze, a jednak - przypatrzylem sie, i nonono. praktycznie tylko ten moment 'modlitwy' (tak?) mi nie pasuje - ale nie pod wzgledem wykonania, tylko raczej samego tam bycia. wydaje mi sie, ze gdyby go tam nie bylo - dzialalo by to raczej na plus, niz na minus dla caloksztaltu.

swietna sprawa ze splunieciem po rzucie, w ogole naprawde dobrze wyszedl podskok do tylu, noga w przod i caly timing rzutu, obrot klatki piersiowej itd. pozniej przysiadniecie, zaslanianie i odkrywanie uszu, tez zwisajace stopy, gdy on sie podciaga - jej, pelno dobrego. za duzo? raczej nie. na pewno nie. im wiecej ogladam, tym bardziej sie podoba, to chyba dobrze.

belzebub - z pomyslem, to dobrze. najbardziej podoba mi sie trzecie [ostatnie] ujecie, ta twarz zyje - w momencie gdy zakrywa dlonia usta - moglbys dopracowac dlon - go jest sztywna [gdy juz dotknie twarzy] - a tu palce moglyby ladnie sie zawinac w okolo policzka. wiesz o czym mowie, na pewno. takze jesli by Ci sie zechcialo - przy wyjmowaniu zawleczki, a zarazem szczeki - mozna by takie 'plusk' dodac, bardziej rozciagnac skore, policzku, do przodu, moze jakis opor dac tego, i spust - niby 'plusk' byl, ale krotki, i bardzo bardzo malo znaczacy. swoje znaczacy, ale nie tak... bardzo.

Jim mee - wedlug mnie - strasznie to sie dluzy, przerazliwa wrecz dluzyzna. krotsze, to nie znaczy gorsze, przeciez wiesz. troche to wyglada, jakbys animowal na zywiol, z zerem przemyslunku ile klatek na to, a ile na tamto. grymasy twarzy grymasami, ale nie o miny tu chodzilo, tylko o zgola inna bron przeciwpiechotna - granaty, a raczej rzut nimi. w zasadzie rzut. sam w sobie. a rzut czajniczkiem byl... nazwijmy to, niedopracowany.

Kris_r - och, caly filmik z tego wyszedl, nonono. pod wzgledem ruchu - podoba mi sie praca skrzydel u ptaszyska - zarowno przed wybiciem sie, jak i samo latanie, podobaja mi sie szybkie, 'ptasie' ruchy glowa, podoba mi sie waga przy rzucie na ziemie u postaci, i ruch dloni tuz po tym, gdy wypuszcza zawleczke - a na koniec - to co sie dzieje z twarza, gdy granat laduje obok niego. i sam granat, w momencie, gdy sie odbija od helmu. dobrze zrobione.

[reszta niebawem, uciekam na wyklad]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, niektóre nawet bardzo fajne :) asblaze i Kris_R zdecydowanie najlepsi.

u asblaze podoba mi sie ogólna animacja postaci. te toonkowe ruchy sa boskie :)

u Krisa podoba mi się całość animacji. nietypowa akcja i fajny envirnoment. jazda kamerą też bardzo pozytywna :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim mee - wedlug mnie - strasznie to sie dluzy, przerazliwa wrecz dluzyzna. krotsze, to nie znaczy gorsze, przeciez wiesz. troche to wyglada, jakbys animowal na zywiol, z zerem przemyslunku ile klatek na to, a ile na tamto. grymasy twarzy grymasami, ale nie o miny tu chodzilo, tylko o zgola inna bron przeciwpiechotna - granaty, a raczej rzut nimi. w zasadzie rzut. sam w sobie. a rzut czajniczkiem byl... nazwijmy to, niedopracowany.

 

Konstruktywny comment :) Dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Jim me, jako ze studiujesz chyba mogłeś się bardziej postarac ja jestem rozczarowany troszkę;) ruchy bardzo sztuczne wręcz nieanatomiczne- nie wiem jak to inaczej jeszcze można określić hmmm. Kris R fajnie ale widziałem lepsze Twoje wykonania np. z tą katapultą genialne- ale plus za to, że szukasz pomysłów. asblaze- tu oddaje głos bo to perfekcyjnie i konsekwentnie przemyślany ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności