Skocz do zawartości

SpaceNavigator - recenzja


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem w recenzji, też nie mogłem się całkowicie przyzwyczaić do używania SpaceNavigatora i klawiatury, bo od lat działam na skrótach klawiszowych, jeżeli ktoś by zaczął pracować z maxem używając SpaceNavigatora, myślę że wyglądało by to trochę inaczej.

 

Na pewno pod tym względem lepszy jest SpacePilot

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeżeli ktoś by zaczął pracować z maxem używając SpaceNavigatora, myślę że wyglądało by to trochę inaczej.

Tylko po co przyzwyczajać się do zabawek, skoro klaw + mousem pracuje się równie komfortowo... Szkoda kasy - ot, zabawka dla pasjonatów nowinek technicznych.

 

Lepszy zestaw dwóch urządzeń (+tablet ewentualnie dla "malarzy") niż cała sterta bajeranckich urządzeń - space piloty, nawigotaory i bóg wie co jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, troszkę czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do SN, ale przyznam że całkiem miło się z nim pracuje. Pewnie przydałyby mu się klawisze z SP, ale przez to, że ich nie ma, zajmuje mało miejsca na biurku. Nie chce go jakoś specjalnie bronić, kto chce go kupi, kto nie to nie, rewolucji SN nie wprowadza, ale ułatwia pracę i chyba taki był jego cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się troche Space Navigatorem. Podejrzewam, że jak ktoś się do niego przyzwyczai, to można na nim swobodnie pracować, ale powiedzmy sobie szczerze: interfejs wspólczesnych duzych markowych softów do CG jest zrobiony pod kątem uzywania ich przez komplet klawisze + mysz i faktycznie ten zestaw daje pełną swobodę pracy. Tak naprawdę kolejnym powaznym etapem udogodnienia nam życia będzie dopiero połączenie kompa z mózgiem za pomocą hełmu lub chipa pod skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności