Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hindus -> Ruth mi sie nie podoba d; nie w moim typie... teraz bede rysował Paole Rey bo jest na pewnym zdjeciu baaaaaaaaardzo podobna do mojej kolezanki (; Wiec upieke dwie pieczenie na jednym ogniu (; hehehe

 

Gdyby ktoś był zainteresowany... wrzucam ostateczna wersje

 

sarita.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekG, masz tylko o tym nie wiesz ;) lubie takie pracki, miłe dla oka i nie trzeba kombinować "co autor miał na myśli" ;)

 

pozdrawiam

 

P.S. dzięki za uwagę co do Volito ale wydaje mi się, że to i tak lepsze od Pentagrama a dla początkującego chyba w sam raz, ale zanim uzbieram to pewnie jeszcze z 10 innych modeli wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Loozack: Volito nie jest takie złe (sam używam i nie narzekam) i chociaż Graphire jest jednak od niego lepszy (Volito wg danych producenta ma niedokładność rzędu +5 pikseli, niby nic, ale dla pro pewnie jakaś tam różnica będzie) to najtańszy z Wacom'ów jest niezłą propozycją na początek (no bo raczej szkoda wydać 2k na Intuos'a jeżeli nie będzie się żyło z grafiki). Ewentualnie można jakieś produkty tabletopodobne przejrzeć, ale wiadomo, Wacom to Wacom :)

 

----------------

mi-24; patrzeć z min 3m

spd022.jpg

Eh, coś ostatnio wątpie w to całe rysowanie, tyle czasu na to człowiek zmarnował a wciąż nic nie umie, a i ten zapał i chęci zmarły gdzieś w międzyczasie :/ A kiedyś myślałem, że kiedyś coś z tego będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.... tez tak kiedys myslalem... Dlatego zrezygnowalem z ASP i bede probowal na architekturze PW :P

 

Heh, no to wystaw sobie, że miałem zdawać na ASP, ale dałem sobie siana na pół roku przed egzaminami, no ale zdałem właśnie na architekture. Po roku studiów moge powiedziec tylko tyle ze zeby to studiowac to trzeba to naprawde lubic i sie tym interesowac, mi sie tylko wydawalo, ze tak jest... No i co zrobic, zmarnowac nastepne pare lat na studia a potem pracowac w innej (pokrewnej) branży czy olac studia i wyjechac gdzies za granice (bez wyzszego wyksztalcenia w polsce mozna zostac co najwyzej prezydentem). Anyway GL na egzaminach, a jak nie beda Ci sie pokrywaly terminy to zdawaj do Lublina, bajecznie prosto jest sie dostac, w tym roku na 60 miejsc na dziennych i 60 na wieczorowych było razem ~220 chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pere szkiców z mojej strony (jakość "skanów" tylko taka średniawa :/)

 

sketch.jpg

 

 

co do samego rysowania to raczej nigdy nie miałem takiej sytuacji, żeby mnie to męczyło... - a to, że nic nie umiem mnie tylko napędza, zeby robić więcej :P. Ale z wyborem studjów też mam niemały problem :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giorgione, czyli jednak nie tylko do smoków masz talent :) środkowa postać wyszła chyba najlepiej, jak jakiś detektyw, heh

BeLiAL, dzięki za rady dot. Volito a co do pracy... nie jest taka zła, z 3m ofkoz ;)

 

pozdrawiam

 

P.S. sorki że na razie tylko komentuje a nic nie wrzucam, jednak mam nadzieje, że za jakiś czas to się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie chłopaki

 

padł tablet to myszką vektorki - jakies 40min - z referki znalezionej gdzies na necie - chyba nie pamiętam :P

 

najpierw sketch -> import jako background do rhino -> krzywe ->export jako ai -> import do flash'a i kolory(a raczej jeden) ;)

 

qq6go.jpg

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś- tez chcialem sprawdzic sie z ta referka tym bardziej że dziewczyna ładna:) i wyszło takie coś

artrage, około 30min. myszka

 

girl20rt.jpg

hindus- podobają mi sie te wektory. tez tak chce :) jak dla mnie rewelacja :D

 

ps. oja teraz widze ze zapomnialem o uchu :) trudno. pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturros: huh, to musiała być męka robić to mychą :) Jak już robić mychą to najlepiej robić linework na papierze, a potem skan i kolorowanie, ewentualnie wektorami można jechać; w PS'ie jest też niegłupi 'Pen Tool', którym można robić wyczesane lineworki (dowód, ale ArtRage i myszka to niezbyt dobre połączenie

 

a tak btw to Gary Ham swego czasu (nie wiem czy wciąż tak jest) używał tylko myszki, http://www.bellefree.com/superham/

 

spd024.jpg

troche nie tak mialo to wyjsc, ale co tam :)

bez referki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spd025.jpg

Od wiekow juz nie robilem nic na płasko, no i przyszedl w koncu i na to czas (pewnie i tak bym oświetlenie spier...popsuł :) ). Zresztą jakoś mi się dziwnie podoba takie płaskie; btw jakieś 2h, na bazie referki; o i 2 speedy w 1 dzien mi wyszly heh, poziom zawyzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeLiAL: Fajowe to ostatnie, takie stylowe :)

Marduk: nieźle sie rozkrecasz z tymi pracami malarskimi

maciekG: super, szczegolnie strach na wroble

weedlog: zaszalales z tą iloscia konceptów :) Tylko szkoda, ze takie sztywne te postacie. Lepsza anatomia by je urealniła znacznie.

hindus: rozwaliles mnie tym wektorkiem w rhino :D

 

Na podstawie referki od BeLiALa: http://anabb.free.fr/2001/ElleFr040201/picture-06.htm

316.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności