Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

. Onet.pl

16 bramek piłkarza w jednym meczu

Panagiotis Pontikos z drużyny Olympos Xylofagou, strzelił 16 bramek w jednym meczu, poinformowała cypryjska federacja piłkarska.

Pontikos dokonał tego niecodziennego wyczynu w spotkaniu cypryjskiej trzeciej ligi z zespołem SEK Ayios Athanasios, wygranym przez Olympos 24:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy grafików po godzinach....

 

bo jak sobie ogolę jaja to i nad jajami...:P

i co potem? taka ścieżka do Leszka pod pepkiem zostanie

ni w 5 ni w 10 :D

:) możesz gradient zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary no problemas ;d przyzwyczailem sie ze wszczyscy nas biora za blizniakow ;)

 

tak naprawde to był master plan, który miał na celu dać ci nowego skila

czyli wymiatanie a wiośle

młodzi którzy by się nie skapnęli, mówiliby „ja, nie to że gościu robi fajną graficzke, to jeszcze na gitarze wymiata”

hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem ten problem. Jak patrzysz na smoka musisz lekko zezować, nie pamiętam czy przed czy za. Jeżeli chcesz się upewnić czy wszystko dobrze zrobiłeś, to nagraj to na kamerę i odpal na kompie, jeżeli wszystko zrobiłeś to będziesz miał identyczny efekt jak na tym filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaniesz poddany/a małemu testowi.

Składa się on z jednego tylko pytania, ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne.

Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi!

Zastanów się.

Odpowiedz szczerze i dowiedz się czegoś o swojej moralności.

Wyobraź sobie poniżej opisana sytuację i podejmij decyzję.

Pamiętaj! Odpowiedź powinna być spontaniczna, ale szczera!

 

Znajdujesz się w samym centrum katastrofalnej powodzi wywołanej orkanem... Niesamowite masy wody.... Jesteś fotoreporterem Gazety Wyborczej w samym środku tej przerażającej katastrofy. Próbujesz zrobić jak najbardziej oddające grozę zdjęcia... Sytuacja jest niemal beznadziejna. Wokół ciebie znikają domy, ludzie walczą z żywiołem... Potęga natury w całym jej okrucieństwie ... porywa wszystko na jej drodze. Nagle widzisz mężczyznę prowadzącego terenówkę... który walczy rozpaczliwie,wyglada jakoś znajomo...

I rozpoznajesz go: to Prezydent Kaczyński! Ale widzisz, ze szalejaca powódź zaraz go porwie - ostatecznie...Masz dwie możliwości - uratować go albo zrobić zdjęcie twojego życia! Ocalić mu życie albo zrobić zdjęcie, za które na pewno zgarniesz Pulitzera! Zdjęcie, które przedstawia śmierc jednego z najważniejszych ludzi w Polsce...

A teraz pytanie:

 

 

NA MATOWYM CZY NA BŁYSZCZACYM??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności