Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale spamujecie:D

 

Powiem wam teraz zagadkę i kto odpowie na nią prawidłowo będzie miał jutro wolny dzień - powiedziała pani do dzieci w klasie.

- Zagadka brzmi następująco: Kto powiedział, "Jeżeli chcecie aby Ameryka zrobiła coś dla was, musicie zrobić coś dla Ameryki"?

- John F. Kennedy - odpowiedział jeden z chłopców.

- Bardzo dobrze - pochwaliła nauczycielka - Możesz jutro nie przyjść do szkoły.

- Ale proszę pani ja jestem Żydem i moi rodzice na pewno nie pochwaliliby tego pomysłu.

- W takim razie dam szansę innemu dziecku i zadam jeszcze jedną zagadkę - powiedziała pani - kto powiedział: "I have a dream..."?

- To był Martin Luther King - odpowiedział drugi chłopiec

- Brawo! Masz jutro wolny dzień.

- Ale proszę pani ja również jestem Żydem i moi rodzice także nie pochwalą tego.

Jasiu nie mógł juz dłużej wytrzymać i krzyknął:

- Pi*przeni Żydzi!

- Kto to powiedzial?! - zawołała pani

- Adolf Hitler, do zobaczenia pojutrze! - odkrzyknął Jasiu.

 

***

 

W biurze FBI dzwoni telefon.

- Dzień dobry, nazywam się John. Chciałbym złożyć donos na mojego sąsiada, Toma. Z dobrych źródeł wiem, że w drewnie, które leży obok jego kominka, ukryte są narkotyki...

Na drugi dzień agenci FBI odwiedzają Toma z nakazem rewizji. Przeszukali skrupulatnie całe mieszkanie, rozcięli każde polano, ale nie znaleźli ani śladu narkotyków.

Wieczorem do Toma dzwoni John.

- Cześć, było u ciebie FBI?

- Było.

- Porąbali ci drewno na opał?

- Porąbali.

- Dobra, to jutro ty na mnie donosisz bo w koćcu ktoś musi rozkopać mój ogródek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wizyty w Anglii Aleksander Kwaśniewski został zaproszony na herbatę do Królowej. Kiedy rozmawiali zapytał ją jaka jest mocna strona jej władzy. Królowa odpowiedziała, iz otacza się inteligentymi ludźmi.

-Po czym rozpoznajesz, że są inteligentni? - spytał Kwaśniewski.

-Cóż, po prostu zadaję im odpowiednie pytania - odpowiedziała Królowa, pozwól mi zademonstrować. W tym momencie Królowa bierzę słuchawkę i dzwoni do Tony'ego Blaira: Panie ministrze, proszę opowiedzieć na następujące pytanie: Pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Pańskim bratem ani siostrą - kto to jest? Oczywiście to ja nim jestem, Madam. Doskonale - odpowiada Królowa - dziękuję bardzo i dobranoc. Odkłada słuchawkę i mówi: Czy teraz już Pan rozumie, Panie Prezydencie?

-Tak, Madam. Jestem niezmiernie wdzięczny. Nie mogę się doczekać by zastosować ten sposób!!! Po powrocie do Warszawy Kwaśniewski decyduje poddać

testowi premiera Leszka Millera. Wzywa go do Pałacu Prezydenckiego i pyta: Leszku, chciałbym Ci zadać jedno pytanie, ok?

-Ależ oczywiście, nie krępuj się, jestem gotów...

-Posłuchaj, twoja matka ma dziecko i twój ojciec ma dziecko, ale nie jest ono twoim bratem ani siostrą - kto to jest?

Miller chrząka, kaszle i w końcu odpowiada: Czy mógłbym się zastanowić i wrócić z odpowiedzią? Kwaśniewski zgadza się i Miller wychodzi. Natychmiast zwołuje zebranie klubu parlamentarnego SLD, po czym głowią się nad zagadką przez kilkanaście godzin ale nikt nie wpada na rozwiązanie. W końcu, w akcie desperacji, Miller dzwoni do Korwina Mikke i przedstawia mu problem: Niech pan posłucha, jak to może być: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jst ono Pańskim bratem ani siostrą - kto to jest? (Łebski z niego facet, myśli Miller, studiował cybernetykę, na pewno znajdzie odpowiedź...)

Mikke odpowiada bez zastanowienia: To ja, oczywiście. Uradowany Miller z wypiekami na twarzy wraca biegiem do Pałacu Prezydenckiego, odnajduje Kwaśniewskiego i krzyczy: Mam, mam! Wiem kto to jest! Janusz Korwin Mikke!!! Na co zdegustowany Kwaśniewski:

-Nie idioto!!! To Tony Blair!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu koty mają problemy z gramatyką (brak systemu oświaty dla zwierząt) i pisaniem na klawiaturze (spróbuj coś napisać nogami :P )

o lol rozwaliles mnie...

tylko sie z tymi uwagami nie wychylaj, bo "wielki edukator" sie za reformy wezmie i dopiero analfebytyzm wsrod kotow zapanuje...

pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin w szkole agentów CIA. Do sali wchodzi student.

Instruktor mówi:

- W pokoju obok znajduje się twoja dziewczyna. Tu masz pistolet. Masz ja

zabić w 30 sekund!

Po 30 sekundach student wraca i mówi: - Sorry, nie mogę

tego zrobić..

Kolejny student.

- W pokoju obok znajduje się twoja narzeczona.

Masz tu pistolet. Rozkaz: zastrzel ja. Czas: 30 sekund - dyktuje instruktor.

Mija pół minuty, student wraca, prowadząc za rękę narzeczona.

- Sorry, nie mogłem tego zrobić...

Następny student.

- W pokoju obok czeka twoja żona. Tu masz pistolet.

Masz ja zabić w ciągu 30 sekund! - mówi instruktor.

Student wchodzi do pokoju obok. Słychać kilka strzałów, a

potem niesamowity rumor.

Po 20 sekundach, lekko zziajany student wraca, poprawia ciemne okulary i

mówi:

- Jakiś kretyn wpakował mi ślepaki do pistoletu. Musiałem

babkę taboretem za****c!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu, w akcie desperacji, Miller dzwoni do Korwina Mikke i przedstawia mu problem: Niech pan posłucha, jak to może być: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jst ono Pańskim bratem ani siostrą - kto to jest? (Łebski z niego facet, myśli Miller, studiował cybernetykę, na pewno znajdzie odpowiedź...)

 

Pisał to jakiś cichy wielbiciel? :>

 

cd247d90dfafbed4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory kurcze ze tak ciagle z tym 2packiem, ale wkrecilem sie w ta cała "teorie spiskowa" i znalazlem znowu cos ciekawego ;) jak cos to piszcie zebym przestal tutaj to postowac :)

 

Jedna z nowych piosenek puszczona od tyłu tzw : hidden massage :)

 

pac's life - z albumu 2paca - pac's life

http://www.youtube.com/watch?v=_qS5aoUUpt0

 

"02: There you are

06: Im almost there

09: Soon im back

19: He should see me out there

25: But i dont know

28: says on a weird way lil wayne"

 

ps. sprawdzialem na swojej wersji piosenki i tez to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory kurcze ze tak ciagle z tym 2packiem, ale wkrecilem sie w ta cała "teorie spiskowa" i znalazlem znowu cos ciekawego ;) jak cos to piszcie zebym przestal tutaj to postowac :)

 

Jedna z nowych piosenek puszczona od tyłu tzw : hidden massage :)

 

pac's life - z albumu 2paca - pac's life

http://www.youtube.com/watch?v=_qS5aoUUpt0

 

"02: There you are

06: Im almost there

09: Soon im back

19: He should see me out there

25: But i dont know

28: says on a weird way lil wayne"

 

ps. sprawdzialem na swojej wersji piosenki i tez to jest ;)

 

jak by sie zastanowic to moze cos w tym jest...

 

 

-------------------------------------------------

smieszna reklama xD

 

http://uniquepeek.com/viewpage.php?page_id=992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien człowiek w zachodniej części Polski

otworzył sklepik z żywmością ekologiczną dla zwierząt.

 

Sprzedaje tam domowej roboty twaróg, ser, chleb, wędliny, mleko prosto od krowy. Wszystko oczywiście z przeznaczeniem dla naszych czworonogów.

 

Ponoć klienci walą do niego drzwiami i oknami. Facet bibma sobie na PiH, Sanepid i HACCP-y, no i przede wszystkim na lewicową troskę o dobro klienta.

 

Urzędasy są bezradne, jeszcze nie wymyślono patentu na kary za spożywanie whiskasa przez ludzi, więc twarozek domowy dla persów można śmiało podawać na niedzielne śniadanie domownikom.

 

I to jest piękne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory kurcze ze tak ciagle z tym 2packiem, ale wkrecilem sie w ta cała "teorie spiskowa" i znalazlem znowu cos ciekawego ;) jak cos to piszcie zebym przestal tutaj to postowac :)

 

Jedna z nowych piosenek puszczona od tyłu tzw : hidden massage :)

 

pac's life - z albumu 2paca - pac's life

http://www.youtube.com/watch?v=_qS5aoUUpt0

 

"02: There you are

06: Im almost there

09: Soon im back

19: He should see me out there

25: But i dont know

28: says on a weird way lil wayne"

 

ps. sprawdzialem na swojej wersji piosenki i tez to jest ;)

 

klicek kurde hehe ciekawe..... :)

 

at 2 sec Ashanti:"There you are

at 8 sec Pac: soo im back

at 12 sec Pac: im at my mommas

at 20 sek Pac: You should see me i'll be back

at 24-26 sek Pac: But I dunno i was just kinda interested in leaving though.

at 29 sek Pac: Lil wayne with the zippo eyes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 2paca ja słyszałem że on za życia ponagrywał piosenki a teraz jego matka ma do nich prawa i to ona "wydaje je na świat" żeby ludzie o nim nie zapomnieli.......

 

a tu ciekawy link.... autko za 8 milionów $$ ;)

 

http://www.livevideo.com/video/landing/F403B0F4F8094F13AF9D945A77E6FD46/8-million-dollar-car.aspx?tx_site=yourfilehost.com&tx_cid=2696&tx_category=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja się opierałem tylko na hiszpańskim tlumaczeniu. Kto hiszpańki zna, ten zroumial łowa tlumaczenia. Przyznaję jednak, ze jak sie wsłuchalem w to, co on tam po dojczowemu szepcze, to jednak hiszpanie się faktycznie pomylili w tlumaczeniu.

 

BTW, własnie dowciap usłyszałem:

 

- Oj biedna zmarznięta dziewczynko, może chcesz na pączka?

- A jak to, (...)*, jest "na pączka"?!?

 

* W wolnym tłumaczeniu: "niewiasta lekko się prowadząca i nie chodząca na mszę co niedzielę, choć na plebanii bywajaca regularnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności