Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

arturro -> to nie takie niesamowite jak sie wydaje;p sztuczki typu ta jaka zaprezentowales polegaja na posiadaniu dwustronnych kart:)

 

nie wiem czy zarujesz czy nie:) ale tutaj bynajmniej nie chodzi o karty :) obejrzales do konca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol Chveti i śpiewanie, dodac jeszcze AG i mnie i bedzie........

aż się z Wami napiję za to....

 

Ehehe - nagrajcie jaki filmik :D

 

BTW Piksar ty niezlym spamerem jestes jak zarejestrowales sie rok po mnie i masz 4K postow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol Chveti i śpiewanie, dodac jeszcze AG i mnie i bedzie........

aż się z Wami napiję za to....

 

dlatego to będzie udana noc :D

 

btw. gardło mnie już boli... ;)

Dżem, myslovitz, RHCP i masz Ci los...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakazane Rewiry-

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/51,53662,4917629.html?i=3

"Zamiast ostrego światła - światło naturalne. Zamiast poszarpanej koszuli - futro, garnitur, elegancki kapelusz. Zamiast obojętnego wyrazu twarzy - cała gama uczuć. W tle widać odrapane ściany celi, czasem rząd toalet, niedopałki na podłodze, porzucone gazety..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajka o czerwonym kapturku:

 

Śmigała Krasna Kanioła przez las na chawirę do herodki jareckiej. Tachała ze sobą pół bańki maryśki i skorupiaki. Przyfilował ją git wilk multirecydywa. Czmychnął za nią drapaka i taki jej kit żeni. Gdzie się bujasz lala? Zgredy kazali mi herodce jareckiej szamańska zatachać. Na to wilk szpulasa na chawirę, obszamał herodkę, pier.... się na kojo i komarunek świruje. Wjeżdża Krasna Kanioła. A na co ci takie niekiepskie patrzałki? Ażebym mogła gitniej na ciebie filować! A na co ci taka niekiepska kopara? Żebym mogła gitniej do ciebie nawijać! A na co ci takie niekiepskie tryby? Żebym cię mogła gitniej obszamać! Obszamał wilk Krasną Kaniołę i dalej komaruje. Wtem wjeżdża Gajowy z giwerą na plerach. Pier.... wilkowi fest sznyta na samarze, wytargał herodkę jarecką i Krasną Kaniołę i razem barabanik dykty obalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności