Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakis czas temu slyszalem w gorzowskiej tv (rzecz sie dziala na kilka tygodni przez uroczystosciami 750 Gorzowa)

 

Prezydent miasta Gorzowa jako głowna gwiazde 750 lecia wybrał Rubika ktory zarzadał 950 tys zl za wystep + kopozycje utworu, jednoczesnie odrzucajac propozycje Santany, który chcial zagrac i wziac tylko 250 tys zl ;) Rubik niestety sie nie wyrobil i nie dosc ze nie zagral, to i nie skomponowal utworu, obiecał jedynie ze utwor powstanie w grudniu...

 

itsa a nice i like !

 

Pozdrawiamy prezydenta miasta Gorzowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o *****! no to juz boli,naprawdę cholerne tam jak to się nazywa? muzykopolo? czy coś...a my zawsze vwychodzimy jak cioty w kontaktach z międzynarodowymi gwiazdami,liczy sie tylko shajs...

wiem, bo oświetlałam kiedys koncerty, liczył się gawliński, czy tam inny wiśniewski, a na koncertACH NP: SBB ALBO INNYCH TYTANÓW JAZZU I BLUESA, TO ZAWSZE MUSIAŁY BYC JAKIEŚ PRZEKRĘTY, MUSIAŁO SIĘ COŚ SPIER...o-caps lock, hehe;)

.................

 

ej o co chodzi z tym, dostałam ostrzeżenie za wulgaryzmy, aprzeciez wykropkowałam???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się ciesz chłopie :]

ja ze słowo "zajebisty" dostałem minus do reputacji :] z tym, że nie wiem czy to moderator dał (i jest to czerwona czy tam zółta kartka), czy jakiegoś zwykłego kolesia ubódł w delikatną duszę ten niebywały akt gwałtu na rodzimym języku :]

bdw. zaraz dostaniesz upomnienie o pisanie post pod postem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem dziewczynkom;)

narazie przy swoim poscie mam czerwony znaczek,nie wiem czy go widzicie,czy tylko ja go widzę,ale czuje sie jakoś..."zadżumiona" (nie dosłownie ofkors;D)...

 

a tu przykład, do czego można wykorzystywac takiego ot choćby "Maxowoza", co to nim zlotki robita panowie:) :

http://www.youtube.com/watch?v=dVIBsFqU_nk

tak sie bawią sierrafani:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz wyskoczą prawdziwi fanatycy Jabbera ('Używamy, bo Otwarty!'), fanatycy Gadu-Gadu ('Używamy, bo najpopularniejszy w Polsce!'), Tlenu ('Używamy, bo tak!'), Skype.a ('Używamy,bo cały świat tego uzywa') czy nawet MSN ('Używamy, bo nie wiemy jak to wywalić z Autostartu').

 

Jak to mawiaja: it made my day :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czak1, no co Ty nie powiesz? kurcze, nie domyśliłabym się:eek:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

zastanawiam sie tlko dlaczego wykropkowane słowo, zaczynające się na "k", to wulgaryzm...

a może to był np."kwiatek"... ;) :D

 

Bush is funny:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=fWThRmRW6GE&mode=related&search=

 

edit:

Dziura głęboka na sześć metrów!

 

O tym, że polskie drogi są dziurawe wiedzą wszyscy. Ale taaakiej dziury to chyba jeszcze nikt w Polsce nie widział.

 

Całe zdarzenie miało miejsce w sobotę w Olesznie (powiat włoszczowski w Świętokrzyskiem). Przejeżdżający ulicą Kielecką natrafili na dziurę - z zewnątrz wyglądała jak wiele innych - miała może niecały metr średnicy.

 

Jednak każdemu kto zajrzał do jej wnętrza włosy stawały dęba - pisze "Echo Dnia". Pod asfaltem utworzyła się bowiem prawdziwa jaskinia o głębokości sześciu metrów! Dziura-gigant okazała się tak niezwykłym zjawiskiem, że początkowo żadne służby nie miały pomysłu na rozwiązanie problemu. Na miejscu pierwsza pojawiła się policja. - 11 lat pracuję w policji. Różne rzeczy widziałem, ale takiego czegoś jeszcze nigdy - powiedział gazecie Dariusz Gurdziel z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Dopiero trzy godziny po wezwaniu na miejscu znalazł się pracownik Zarządu Dróg Powiatowych we Włoszczowie, któremu podlega pechowa ulica. Był równie zszokowany jak ludzie, którzy zaglądali do środka dziury.

 

- Jak trzydzieści lat pracuję w drogownictwie, takiego przypadku nie widziałem. Były dziury, ale nie takie. To jest tragedia. Żeby zasypać tę dziurę, to trzeba z kilkadziesiąt ton piasku przywieść - powiedział "Echu Dnia". A gdzie się podziała taka masa ziemi? Okoliczni mieszkańcy snuli teorie, że winne są cieki wodne położone pod miejscowością.

 

Do wnętrza dziury zapuścił się dowodzący akcją ratowniczą aspirant Sławomir Konik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie. Aby dotrzeć do dna przez otwór w asfalcie wpuszczono drabinę o długości aż sześciu metrów! Okazało się, że szerokość jaskini wynosi aż 10 metrów. Nic więc dziwnego, że otwór został zabezpieczony przez strażaków, a droga całkowicie wyłączona z ruchu (m.in. na asfalt wysypano dwie wywrotki piasku, całkowicie blokując przejazd). O dalszych krokach zadecyduje geolog, który wczoraj miał

odwiedzić pechowe miejsce.

 

Paradoksalnie można stwierdzić, że asfalt na ulicy Kieleckiej ma bardzo dobrą jakość. Inaczej pod ciężarem zapaść mogła się cała droga, a to już z pewnością doprowadziłoby do tragedii.

 

25a.jpg

 

25b.jpg

 

25c.jpg

N/C

 

edit:

Panoramy ksiezyca :o

http://www.panoramas.dk/moon/mission-apollo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

How Walt Disney Cartoons are made via wykop

http://pl.youtube.com/watch?v=mhfp6Z8z1cI

 

najlepszy koles z lusterkiem hehe :)

 

dziekie wielkie za linka :) kurcze wiedzialem ze to jest ciezka robota, ale nie zdawalem sobie z tego sprawy jak bardzo ! osobiscie uwazam ze te tradycyjne animacje sa najlepsze, kazdy ruch jest idealny i klimatyczny, nie to co dzisiejsze atomowki i inne tego typu animki :)

 

normalnie pomiazdzylo mnie to hehe dzieki za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekie wielkie za linka :) kurcze wiedzialem ze to jest ciezka robota, ale nie zdawalem sobie z tego sprawy jak bardzo ! osobiscie uwazam ze te tradycyjne animacje sa najlepsze, kazdy ruch jest idealny i klimatyczny, nie to co dzisiejsze atomowki i inne tego typu animki :)

 

normalnie pomiazdzylo mnie to hehe dzieki za linka

 

Dawniej te animacje były rzemiosłem...dzisiaj to produkcja masowa, na ilość...nie jakość. Na szczęście wciąż mozna liczyć na animatorów Disney'a i twórców japońskich anime :) (chociaż i im zdarza sie grzeszyć ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniałe auto ;) Tuning typu "już nic mnie nie zdziwi"

http://moto.allegro.pl/item222530109_renault.html

 

dramatayczne wprost,cena nie dziwi, wiejski tiuning po maksie, kurka, ktoś sie nieźle znał na rzeczy;D

..................................

 

Jak zaczynałam przeglądać ten wątek,to świetnie się go OGLĄDAŁO, wiec wrzucam parę śmiesznych fotek, bo stęskniłam się za tym:

 

busheyecoverah6.jpg

 

 

 

pic1254mt3.jpg

 

 

 

 

smilelj0.jpg

 

 

 

 

 

squeellp8.jpg

 

 

 

 

 

pic1375qo7.jpg

 

 

 

 

 

situpsdb6.jpg

 

 

 

 

 

 

pic1068pf9.jpg

 

:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Bóg i Św. Piotr ogłosili przetarg na budowę bramy niebiańskiej.

Pierwszy zgłosił się Arab Abdul Mohammed.

- Masz projekt? - pyta Bóg.

- Mam - odpowiada Arab.

- Masz kosztorys?

- Mam.

- To ile Ci wyszło?

- 900 milionów.

- A dlaczego aż tyle?

- No cóż, 300 mln na materiały, 300 mln na robociznę, 300 mln zysku.

- Dobra, dziękujemy, odezwiemy się, jak podejmiemy decyzję - mówi św. Piotr.

Następny wchodzi Niemiec Hans Schenker.

- Masz projekt? - pyta Bóg.

- Mam - odpowiada Niemiec.

- Masz kosztorys?

- Mam.

- To ile Ci wyszło?

- 1,5 miliarda.

- A dlaczego aż tyle?

- No cóż, 500 mln na solidne niemieckie materiały, 500 mln na rzetelną

niemiecką robociznę no i 500 mln zysku.

- Dobra, dziękujemy, odezwiemy się, jak podejmiemy decyzję - mówi św. Piotr.

Następny wchodzi Polak Adam Nowak.

- Masz projekt? - pyta Bóg.

- Nie - odpowiada Polak.

- Masz kosztorys?

- Nie.

- A ile chcesz za robotę?

- 3 miliardy 900 milionów.

- Skąd Ty wziąłeś taką kwotę?!?!?!?!

- No cóż, miliard dla Pana Boga, miliard dla Św. Piotra, miliard dla mnie, a

za 900 mln Arab zrobi bramę.

 

***

 

Blondynka i prawnik siedzą obok siebie w samolocie. Prawnik pyta blondynkę,

czy nie zechciałaby zagrać z nim w ciekawą grę. Blondynka mówi, że jest

zmęczona, odwraca się do okna i próbuje zasnąć. Ten jednak nalega i

wyjaśnia, że "gra" jest bardzo prosta i wesoła. Mianowicie, będą zadawać

sobie pytania i jeśli któreś nie zna odpowiedzi - płaci 5$. Blondynka

ponownie odmawia i znów próbuje zasnąć, ale prawnik nie daje jej spokoju i

proponuje inny układ - jeśli ona nie będzie znała odpowiedzi - płaci 5$,

jeśli natomiast on nie będzie znał odpowiedzi - płaci 5000$. To przykuwa jej

uwagę, poza tym i tak zdaje sobie sprawę, że on nie da jej spokoju, dopóki

nie zagrają w tą grę, więc zgadza się. Prawnik zadaje pierwsze pytanie:

- Jaka jest odległość pomiędzy Ziemią a Księżycem?

Blondynka bez słowa sięga do portfela i wyjmuje banknot 5$.

- Ok - mówi prawnik. - Twoja kolej...

- Co to jest, wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech?

Prawnik jest zaskoczony, wytęża umysł i nic, dzwoni do znajomych, wysyła

maile, przeszukuje internet i nic. Po godzinie poddaje się i wypisuje czek

na 5000$, ona przyjmuje, odwraca się i próbuje zasnąć. Prawnik jest jednak

ciekaw odpowiedzi i pyta:

- Co to jest, co wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech?

Blondynka odwraca się i wyciąga banknot 5$

 

***

 

W celi straceń skazany czeka na egzekucję. Podchodzi do niego strażnik i mówi:

- Za godzinę zostanie pan powieszony, ale zanim to nastąpi, spytają o pańskie ostatnie życzenie. Czy mógłbym mieć do pana prośbę?

- Tak, słucham.

- Niech pan poprosi, żeby mi podwyższyli pensję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato, co to jest socjalizm?

- Eeeh... Jak by ci to wytłumaczyć...?

Może zacznę od początku.

Dawno, dawno temu... choć w sumie nie aż tak strasznie dawno... No, w każdym razie pewien pan zwany Leninem... choć tak naprawdę nazywał sie on Uljanow... No, więc ten Lenin, razem ze Stalinem... Który tak naprawdę nazywał się Dżugaszwili, stanęli na czele Bolszewików, czyli większościowców, których tak naprawdę była mniejszość, przeciwko Mięszewikom, czyli mniejszościowcom, których tak naprawdę była większość i zobili Wielkę Rewolucję Październikową, która nawet nie była rewolucją, tylko zwykłym puczem, i na dodatek nie odbyła się ona w październiku, tylko w listopadzie...

- Zaraz, zaraz, tato... Bo ja juz nic z tego nie rozumiem...

- O! O! Zaczynaz łapać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur...hmmm...ka (znaczy się kurka Knysha;))

straszny ten biedny smarcik, kto mu taką krzywdę zrobił? buuuu....

ale wracając do krzywd,nie pokarzę,bo pewnie w necie nie ma,w "Auto tuningu" nie dawno zdjęcie z jakiejś francuskiej wystawy tuningarskiej, a tam po środku jak byk, różowy(!) Mustang nowiutki czy inne takie w ten deseń,spod dokładek i tuningu nie widać bryki;D i zawiecha oraz dokładki tak niskie, że szura się wydechem po betonie- TO TEŻ KRZYWDA...eeeech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1588571,12,item.html

Warte uwagi są tez komentarze ;)

 

Taki nowy bohater narodowy...

http://wiadomosci.onet.pl/1588574,11,item.html

 

Podobny wypadek w Niemczech 0.gif Kilka lat temu w Niemczech wydarzył się podobny wypadek. Motocyklista jechał po lesie i wyskoczył w górę na jakimś wzniesieniu, uderzając w gałąź. Dopiero po kilku kilometrach zorientował się, że urwało mu głowę.

0.gif

 

LoL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności