Skocz do zawartości

TECZKA 2D** Janko1987 CA


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siu dziękóweczki ...Byle do przodu :) generalnie w klimacie zgniłowatym miały byc z załozenia - chyba mi zostało po ostatniej pracce ..

Tymko czasem efekt wychodzi w praniu nie mozna wszytkiego zaplanowac (w 2 "] a w tym z kasną miną to stan po paru głębszych :] hlup!

Mile ze sie wam spodobały facjaty :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey mant-raz regnar leander 3dwisdom tymko Shagi Shin Daroz Levus dziękóweczki : no to skok na enviro :) starałem sie szybko nie przeciągac kazede z tych pracek. ano takze troche maszyneri dla odmiany..Pozdróweczka

 

PlumpBasewwwhhhhww-1.jpg

 

NewBalanceSpeedfinitoeee.jpg

 

DeepBase.jpg

 

Laboratory8h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

coraz lepiej - dwa ostatnie super - na polskiej scenie nie ma za duzo osob, ktore robia enviro tym lepiej sie to oglada. lajtowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza dla mnie wygrywa, gdzieniegdzie jeszcze masz problemy z perspektywą (np, na ostatnim te paski pod sufitem powinny się rozszerzać bardziej) ale mi też sie zdarza więc nie krzyczę ;P za to kolory i klimat masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thalion - standardowe pedzelki + wszystkim chyba jusz znany m@pack :)

mysteryofalbesila Daroz Regnar- dziękówka:)

 

Pora wrzucic cos nowego długo nic ,wakacyjne i przaedwakacyjne zmagania :D

Mysle ze w nowym lepszym kierunku :) Zapraszam do oglądania i wyłapywania baboli które na pewno gdzis są:D:D nie ma to tamto zeby ich nie było :D

 

Pozdrowienia

 

4BobichinIm.jpg

 

2Makukha710.jpg

 

3ZielonsPaniZwierzt.jpg

 

3FusionC-0.jpg

 

4Timeolimpic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no.... ostatni najfajniejszy dla mnie- kolorki ma zacne, choc perpektywa troszke przegieta jednak ;) tylko te ludziki na dwoch ostatnich takie jak z lego- zbyt przysadziste jakies. szczegolnie w przedostatnim moglbys z nich w ogole zrezygnowac i byloby super, bo teraz zepsuly caly rysunek...

ale tak w ogole to szacuneczek, az milo popatrzec jak sie rozwijasz :)

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie świetne ale tak jak już wspomniano perspektywa lekko pojechana, trzeci zbieg jest zdrowo za mocny. Osobiście uwielbia twoją teczkę, każdy początkujący wystarczy że spojrzy na pierwsze posty(szkoda że obrazki poleciały :] ) i ostatnie żeby zobaczyć co można zrobić przez rok , kośmos! pozdrawiam i więcej więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronki nie pamiętam totez linku nie wrzuce ale znajdziecie na pewno na stronce tego pana Mathias Verhasselt ..

 

Dziękóweczki wszystkim....byle patrzec to co przed tobą a nizeli za :D Życze wszystkim progresu w swoich zmaganiach ale nie ma co wiele potów czeba wylac i sie ne raz jescze wyleje b o to dopiero początek jakiej stam drogi :D:D

 

chiba troche jednak przegiołem za mocno z tą perspektywą no cóż chciałem zeby było nieco dynamiczniej :D

Pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lyzke dziekciu wrzuce:P Bo mimo ze naprawde jest coraz lepiej to sie nie sluchasz i nie koncentrujesz sie na cwiczeniu bryly. Strasznie masz to wszystko takie odjechane i samo w sobie nie jest zle ale jak chesz koncepty czaskac to musisz te swoje wymysly w bardziej geometrycznie przystepnej formie podawac. Czyli bryla bryla i jeszcze raz bryla. Tak w ramach cwiczen moze jakis czlowiek albo pojazd prosty w jakiejs mniej wykrzywionej perspektywie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

przy designie musisz jeszcze uwazac na to oby sam design nie mogl stac na wlasnych nogach bo mimo iz fajnie na rysunkach to moze wygladac, ale jak sie juz wezmie to do jakiejs gry to to sie moze kompletnie nie nadawac - bo wychodzi z tego "taki web design".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasrani ludzie ... potrafią człowieka zdołować :/ ileś ty chłopcze na taki skill pracował ? kilkanaście lat ? prosze o odpowiedź od ilu lat malujesz ??? czy poprostu fach w reku od dziecka

 

drugi to jest jakaś pomyłka / miaaazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło odpocząć gdzis daleko wyciszyc sie troche...:)

 

Marbid Karbid-Maronski-prrrszalony.-DaRoZ-OmeN2501-mant-raz-wollny-Belus-dekiel-Nubb-Levus-mrozik26-

 

Dzięki wszystkim :D:D Omen masz racje wiem dużo jescze czeba cwiczyc duzoo rysowac bryłą..jednakze bez słuchania waszych porad nie dało by rady wogóle pójsc do przodu !:)Dekiel- Z tym prezesadnym desiggnem to masz racje poprawie sie :)Mrozik trzymałem ołówek jusz w tedy kiedy nie wiedziałem ze się on tak nazywa :D:DD: jesli chodzi o dig paint to od wystartowania na tym forum stawiałem pierwsze kroki- co mnie dosyc pochłoneło :) wczesniej troche machałem tu i ówdzie szczeciniakami ....

 

na koncu mały wipek

 

ćwiczenia ciąg dalszy .... Pozdrawiam

 

6NaturalssssssA.jpg

 

7WoldlandFinito.jpg

 

10speeedexenvi5.jpg

 

fotka144.jpg

 

5citycentermeet.jpg

 

8PolAirAAAV2.jpg

 

6RausweweG.jpg

 

10Madammm.jpg

 

11DUOBambo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności