Skocz do zawartości

Postać 3D: Characters (uwaga wacek !) i inne bzdety.


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie powiem dokładnie ile nad nim siedziałem, nie pamiętam, ponieważ robiłem jak miałem czas wolny. Z każdym subd w górę coraz dłużej.

 

Basemesh top nic skomplikowanego. jakieś 2-3 godzinki roboty, tylko ja rozbiłem to na dwa dni :) więc wyszło z jakieś 4h.

 

grubaswire.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki... wiecie przychodzi ten czas ze trzeba mieć za co dzieci wykarmić.. więc coś nowego nie prędko.

 

Pozdrawiam.

 

Żebyś ty jeszcze te dzieci miał ;P Napisz wprost, ze to na używki wszelaki i piwsko xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał...no....pięknie.....:) ucz mnie mistrzu! xD .... możesz zacząć od teraz :D .....powiedz mi, jak robisz te wzory np. na butach, spodniach, na tym `torsie` ? ... zawsze chciałem takie coś zrobić, a nie wiem jak się do tego zabrać...:( help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoAd:Bardzo fajnie, włosy mozesz olac i dopiero w lowpoly je zrobić.

Pasek od kołczanu(?) powinien chyba przechodzic miedzy cyckami i w dół, bo z tyłu głupio wygląda

 

A ja uwazam ze kolczan z tylu jest ok tylko musial by byc troche wiekszy, a z przodu to by byla dopiero porazka :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobitka swietna, twarz ma very gut, chrakterna nie plastikowa panienka z playboya, moze bioderka szersze by sie jej przydaly i troche mnieszy cyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na luczniczke ma straszne chude przedramie, samo ramie tez bym poprawiel, do tego okolice "glownego punktu zainteresowanie ;)" sa strasznie plaskie (tzn podbrzusze), reszta bardzo fajnie

probowales eksportowac te mogeliki do jakiegos softu 3d ?

bo az sie prosza o pozadny render

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest całkiem fajnie ale mogłeś np. zapodać jej jakieś brwi, włosy zamiast robić ich tak gęsto przez co wyglądają jak makaron ja bym raczej podkreślił ułożenie większych kosmyków a potem zarysował jakieś mniejsze ich szczegóły. Ręce jakoś dziwnie wyglądają szczególnie ramiona i okolice pach. Za szeroko w piersiach w porównaniu do bioder. A tak to super, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadek w w zb mi sie haczy a w innym sofcie to pewnie bym białej gorączki dostał od czekania, albo sprzęt po prostu odmówił by posłuszeństwa to ma jakieś 12 mil poly :/ Z tym wyglądem to nie będę już nic ruszał normę wypale i tyle .

 

TomalaWłosy to tylko taki shit będą robione na planie wiec te to tylko taka pomyłka. Brwi na tekscie. Niestety nie mam nerw i czasu na większe poprawki. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności