Skocz do zawartości

Wiz: domki


@seba@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super to wygląda ! Zainspirowałeś mnie tą zielenią /trawa/drzewka/oczko wodne itd.

briz: Pewnie dlatego że wtedy ładnie się to komponuje i praca nabiera realizmu no bo gdyby tam nie było roślinności to co miało by być? owszem domki/miasto - tło/ ale to więcej roboty i nie zawsze dobry efekt ;) Tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, raz jeszcze dzieki za pozytywne komentarze. Co do zielni to wiekszosc to onyx tree, chwilke zajelo mi dobranie kolorkow. Jest tez troche krzakow z archmodelsow autorstwa Lisa w nich rowniez zmienialem kolory, saturacje.

Co do oswietlenia to nic nadzwyczajnego. Te bez slonca to vray dome light - linear colour mapping (trza uwazac zeby nie przejarac ;). Te ze sloneczkiem zas to vray sun - exponential colour mapping), gamma podniesiona minimalnie. W przyszlym tyg. moze uda mi sie rzucic nastepny set. Chyba tyle

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinasz zatem rozdzka? Czy moze uzywasz pluginu (chyba fluid mask) do wycinania w szkapie? Nie widac ze sa wycinane. Twoje exteriorki mi sie bardzo podobaja, chyba jedne z lepszych tutaj.

 

 

nie trzeba rozdzka wystarczy zapisac jako tiff z kanalem alfa :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności