Skocz do zawartości

[trailer] Aliens versus Predator 2


Bhaal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Właśnie to samo miałem napisać (dopiero teraz mi sie skonczyl sciagac trailer). Jakoś tak... bum.. krzyk... kawalek obcego...bum... krzyk.... BUM... trup... krzyk... obcy.... krzyk... predator... bum... czy coś pominełem?

 

Chociaz z drugiej strony, skoro AVP1 mial swietne trailery i film wyszedl marny, to moze skoro AVP2 ma marny trailer to film wyjdzie dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lol..o to chyba chodzi ze ma bryzgac...

co wy chcecie wątek miłosny jakis czy ki h.j ?

 

czasem lubie jak jest fabuła w filmie... :)

A w AVP1 był wątek miłosny, w pewnym momencie brakowało już tylko żeby predator dał głównej bohaterce serduszko z czekoladkami :D

 

najlepsze to były stare dobre poczciwe Alieny

Jak dla mnie Alien 1 i Alien 2 to perełki w swojej klasie. Alien 2 był przykładem że można zrobić film w którym niby główną ideą jest mordowanie sie obych i ludzi a jednak ma i styl i trzyma sie kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wielkim fanem klasyki alienow i predatora, jak dla najlepsza byla druga czesc obcego i predator 1, AvP rowniez ciekawy aczkolwiek jak dla mnie za malo bylo konfrontacji a vs p, no i z niecierpliwoscia czekam na druga czesc... ide ogladac trailer :D sasasasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jak dla mnie i tak nic nie pobije Aliens (część 2) z oddziałem Marines na LV426. chociaż tutaj widze pewne podobieństwa min. w gradingu filmu jak i ogólni akcji. nawet mamy nową Ripley (spocona laska w czarnej koszulce strzela z karabinu) więc zapowiada się ciekawie. oby tylko trzymali się dalej tego co ustanowili w Aliens czyli cykl rozwojowy obcego który imo w AVP1 był totalnie okrojony i nie pasował do niczego.

 

zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krytykanci - moze sie chwyccie za jakiegos Kieslowskiego czy Wajde...Bedziecie mieli kino "glebokie, artystyczne, ambitne i wartosciowe". Ja tam chce krwi (w kolorze czerwonym, zielonym) i kwasu. Mroczne retospekcje w dziecinstwo Predatorow oraz rozterki sercowe krolowej obcych mnie nie interesuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi: naprawde uważasz że AVP1 trzymał poziom Aliens 2? Wg mnie nawet do pięt nie dorastał. A ten wyjazd z Wajdą to brzmi jakbyś zupełnie nie czytał co ludzie piszą powyżej. Ja też idąc na taki film chce obaczyć akcje i troszke latających flaków, problem w tym że AVP1 nie uśpił mnie tylko dlatego że się smiałem/irytowałem (w zależności od momentu) i dlatego uważam że tworcy odstawili kiche, a nie dlatego że brakowało tam psychologicznego portretu królowej obcych. Chyba dokładniej sie nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doom był super.

AVP 1 żałosny film. Zaczął się i nagle sie skończył. scena ze włócznią i tarczą z głowy aliena totalna porażka i tak samo odznaczenie człowieka przez predatora klanowym znakiem...

 

avp2 odrazu mówie że taki sam shit jak jedynka. powinni to zrobić w przyszłości nie w teraźniejszości bo odrazu wiadomo że lipa.

 

A gdzie jest gra AVP3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lol..o to chyba chodzi ze ma bryzgac...

co wy chcecie wątek miłosny jakis czy ki h.j ?

 

Pewnie nie da sie zrobić filmu o Obcych i Predatorze by cos nie bryzgało...ale Fajnie by było jakby wplątali w ta jakąś fabułe...chodzi o budowe napięcia, sens w całości...A nie takie coś, ze Obcy se są, se przybywają...i se mordują. Jatka bez sensu. To już równie dobrze moge iść jurto do rzęźni...Wyjdzie na to samo i Nie musze czekać na film :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale mam nadzieje ze kiedys wqoncu zaczna sie prace na Obcym 5 z Sigourney Weaver w roli glownej. Z tego co czytalem w sieci scenariusz do obcego 5 juz dawno istnieje akcja ponoc dzieje sie na ziemi. Ponoc choc kto wie ile w tym prawdy sama Sigourney Weaver mialabybyc wspolproducentka filmu oraz chce aby przy produkcji bral udzial Ridley Scott. W jednym portalu wyczytalem iz przyszlosc filmu obcy 5 miala rozstrzygnac sie po ekranizacji alien vs predator 1. Premiera avp1 miala miejsce juz dawno temu, lada chwila pojawi sie avp2 a obcego 5 jak niema tak niema :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alieny rzadza. Mimo ze kazda czesc Aliena krecil inny rezyser, to wszystkie trzymaja klimat i sa b.dobre.

A AVP to typowy film z gatunku "robimy film na podstawie gry, ale sie oplaci bo ludzie to lubia".

W sumie do obejrzenia, ale bez porownania z seria Aliens.

Czekam na 5tke, i niech mnie tylko zawioda.... ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to trochę inaczej z tym było. Scott dostał do łapy scenariusz filmu klasy B o ile nie było to C albo Z bo historyjkę o kosmicie zjadającym załogę na statku kosmicznym trudno określić inaczej, to że wyszła mu klasyka gatunku to zasługa jego niewątpliwego talentu. AvP2 też dostali nowicjusze bez wielkiego doświadczenia w siodełku reżysera, nie twierdzę że jest co porównywać ( nawet śmiało można powiedzieć że nie) ale można tak w ramach dobrego serduszka nie skreślać ich na starcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, i dlatego napisałem "ale jaki reżyser!". Nikogo na starcie nie skreślam. Oba AVP są zapewne takie, jakie miały być, czyli klasy B. Nie każdy ma ambicje Scotta. AVP z pewnością nie miał w niczyim zamierzeniu pisać historii kina sf ;). Miały się sprzedać dzieciom i młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności