Skocz do zawartości

Samopoczucie przed szkołą... ;) jak wakacje ?


Joint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mały stresik jest... w końcu to nowa szkoła:D Technikum info. Jeżeli się okaże, że mnie będzie uczył ten sam nauczyciel co w gim(a chodziły takie plotki) to się chyba powiesze, albo zrezygnuje z tej szkoły bo nic więcej niż wiem sie tm nie naucze (chyba że jak włączać painta na 20 sposobów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to tam nie ma mudurków.... mam nadzieje, bo giertych za czasów panowania tam coś jeszcze w tej sprawie kombinował, a TVP3 nie oglądam.....

 

 

hehehe mundurki koty bedą wszędzie tylko niektóre szkoły mają czas do 30 wrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np ide jutro na rozpoczęcie roku do mojego starego LO. Musze sie sorkom pochwalić, że dalej jestem studentem i w dodatku bez września :D

No i zobaczyć sie z kumplami z klasy, którzy również się tam pojawią :)

 

A wakacji mam jeszcze do 3 października :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA HA. KNIEC OBIJANIA. DO SZKOŁY.

Ciekawe co w tym roku szkolnym wymyśli szanowna młodzież szkolna.

Kubły na głowach nauczycieli już były, pobicia też, zastraszenia oczywiście.

Poprzeczka stoi wysoko, ciekawe jak to przebiją.

 

true, true...coraz głupsze te dzieciaki...

 

Ja na szczęscie już jestem po. :)

Wrzesień a ja nie musze iść do szkoły. To dla mnie coś nowego :D Teoretycznie mam jeszcze wakacje....teoretycznie oO. I całe szczęście, że skończyłem teraz bo przynajmniej minęły mnie te wszystkie wybryki Giertycha i reszty. Chyba, że wprowadzą mundurki na uczelniach wyższych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem od kilku lat wyzszy magazynier ale prawde mowiac z wielka ch0ecia wrocilbym do przedszkola i rozpoczal wszystko od poczatku. Sam jak bylem w szkole marudzilem ze chcialbym zeby juz sie skonczyla .... Nie chce ktos sie zamienic :P Wszystko ma swoj urok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh jak sie dzisiaj obudzilem to bylem szczesliwy :D nie trzeba znow zaczynac od poczatku roku :p coprawda zal ekipy z klasy bo bylo czesto super ale tez jak sobie przypomne te sprawdziany, pytania, ranne wstawanie o 6stej ehh :p koncowka roku w szkole jest najlepsza :D

Pozdro dla pierwszakow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem dzisiaj sobie z ciekawosci na rozpoczęcie w moim byłym liceum, od byłej swojej polonistki usłyszałem ze "nie wierzyłam, że zdasz maturę, ale teraz z Twojego wyniku jestem bardzo dumna" - :D :D (na półrocze z pol miałem 1, a na maturce 66% w podstawie).

Nie ma to jak wiara w ludzi... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol. Chyba nie zmieniałeś kierunków tak jak "wieczny student"? Jego rekord to 7 lat:P

 

Ta moja szkoła to prawie jak rudera. Jedna z 2 sal gim zamknięta przez sanepid(góry i doliny w podłodze, odpadający tynk, smród), ale ta druga całkiem fajna (+boisk na zewnątrz):D W szatni napis:"There's no escape" i obok obrócony pentagram w kółku.

Ale nauczyciele nawet spox:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności