Skocz do zawartości

Wiz: 12 wizualizacji wnętrz prezentujących meble


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Umieszczam oto 13 dni z mojego życia...

Dwanaście projektów wnętrz stworzonych w celu prezentacji mebli nowo powstającej firmy "Fabryka Mebli systemowych" która sygnować się będzie nazwą "CasaNueva".

 

Pierwsze 8 wizualizacji to całkowicie moje projekty.

Ostatnie cztery to niestety pozgapiane trochę z rożnych katalogów wystroje...powodem tego jest...zmęczenie :D Wiem ze to głupie ale co tam ;)

 

Jak na początku wspomniałem całość wykonana w 13 dni (z kilkoma dniami przerwy dla dziewczyny :) ). Potem kilka dni na wyrenderowanie wszystkiego do A4 w 300 dpi.

 

W tym miejscu chciałbym podziękować osobom, które bardzo mi pomogły w taki czy inny sposób. Kolejność przypadkowa...

- Pinero

- Lis

- SWRSC

- RA

- etyr11

- Z-brush

- Marcin

- polka dot

- mój brat :D

 

Wielkie dzięki chłopaki :*

 

___________________________

 

Ok na początek przykładowy Hi-res, z którego najbardziej jestem zadowolony:

HI-RES

 

No i prace w kolejności:

01.jpg

________

 

02.jpg

________

 

03.jpg

________

 

04.jpg

________

 

05.jpg

________

 

06.jpg

________

 

07.jpg

________

 

08.jpg

________

 

No i z tych ostatnich czterech ściągniętych designów niekoniecznie jestem zadowolony...za to klientowi te ostatnie najbardziej się podobają :)

 

http://www.luviz.pl/work/casa/09.jpg

http://www.luviz.pl/work/casa/10.jpg

http://www.luviz.pl/work/casa/11.jpg

http://www.luviz.pl/work/casa/12.jpg

 

Ok zapraszam do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czarny dywanik na high-resie wygląda trochę jak włosy pod mikroskopem elektronowym :)

No i ta monstrualna butelka z winem na 7 obrazku!

Poza tym to klasa!

Scenki bardzo porządne, czyste i ładnie oświetlone.

Przyjemnie się na nie patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC: Sam jesteś prosty! :P Dzięki jeszcze raz Grubciu :*

 

mrkrzysiek, etyr11, KLICEK: Dzięki :)

 

ReflectVision: Może i tak, ale mi się podoba :D Za jakies kilkanaście dni znów go zobaczycie :D

 

JohnyCa: Dziękuje. Wiadomka, niektórych błędów się nie zauważa. Napewno jakieś musiały się pojawić w takim speedzie, więc chyba nie jest aż tak źle :)

 

nielot007: Nieprawda! Mówiłeś ale po polsku :D

 

Georgas: Nie nie, to nie tak. W 13 dni zrobiłem całość z renderami do 1024x724 aby klient mógł ocenić. A potem jeszcze kilka dni na wizualizacje do druku. Ale w sumie...jak by policzyć te dni, w które nie pracowałem to może i skończył bym całość w 13 :)

 

pionix: Dziękuje :) Co do widoków za oknem to ZAWSZE mam z nimi problem:/ A wszystko przez to ze nie wiem jak je wkleić w PS i robie to w maxie :)

Silniki to w każdej wizualizacji jedyne słuszne rozwiązanie - IRR + LC :D

 

Tomuś: Lol faktycznie jak budyń :/ Dzięki :]

 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za komentarze i zapraszam innych do wypisywania swoich opini :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu: nieźle :) 13 dni na 12 wizek? no to wręcz fenomenalnie :) ale widać sporo niedoróbek min. brak postprodukcji, gdzieniegdzie mało kontrastów no i materiałami można by więcej zaszaleć ;) ale że to tak krótki deadline to nie wybrzydzam - ładnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2jka fajna, tylko te glizdy na dywanie blee ;)

a tak ogolnie to jak juz tweety napisal, czyli postprodukcja by sie przydala i to w sumie solidna, jezeli chodzi o jedynke, i trojke bo jest mdlo, chociaz moze to przez shadery, ale zreszta ja sie nie znam :]

 

a po za tym 13 dni, mozna powiedziec ze nie byly pechowe i nie poszly na marne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu: nieźle :) 13 dni na 12 wizek? no to wręcz fenomenalnie :) ale widać sporo niedoróbek min. brak postprodukcji, gdzieniegdzie mało kontrastów no i materiałami można by więcej zaszaleć ;) ale że to tak krótki deadline to nie wybrzydzam - ładnie :]

*****

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter3d: Dywany jednym się bardzo podobają innym w ogóle ;) Ja należę do tych, którym się podoba :D

A scenka z pracowni graficznej to faktycznie przerobiona moja stara scena...no i ulepszona mam nadzieje ;) Dzięki.

 

tweety: Materiały to mój odwieczny problem, często ograniczam się tylko do reflectu z jednolitym kolorem i bez Faloffa :) Co do postprodukcji - jest w każdej z wizualizacji :D Po prostu jeszcze nie wychodzi mi ona za dobrze ;)

 

JunioR: To samo co do tweety'ego :) Faktycznie 3 mdla, ale 1...chyba nazwał bym monochromatyczną :P

 

DraB: Dzięki ;) Hmma co do pytania, to chyba nie do mnie, bo moja są raczej "kolorowe" A tu gdzie powiny być białe przyjmuja kolor otoczenia, ale to chyba dobrze?

 

chveti: Dzięki za gwiazdki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

routee: Da się wyłapać ciekawe meble. A krzesło w rzeczywistości wygląda naprawdę fajnie :) Dzięki :]

 

P.S: Jeśli ktoś ma ochotę i czas to proszę się nie krępować i pobawić się tymi wizualizacjami w PS :)

 

P.S. 2: TWEETY! Corion!

 

P.S. 3: WOW mam 4 gwiazdki! :O Dzięki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności