Jump to content
JohnZi

Pojazd 3D: Kolekcja modeli -Mercedes GLK

Recommended Posts

dzieki za komentarze, troche przesadzacie z tymi pochwalami, az czlowiekowi glupio sie robi:p Talentu chyba nie mam, bardziej cierpliwosc hehe.

Chveti sklanialbym sie raczej ku drugiej opcji:) dzieki jeszcze raz:) mam nazdieje ze najblizszym czasie ebde mogl sie zajac czym innym, nie samymi autami czlowiek zyje, pozdro:)_

No nooo modele kosa.... aż lezka w oku sie kręci :) ale mam pytko ;] skąd bierzesz printy ? :DD

D4D4L stawiam że modelowane ze zdjęć, JohnZi - piękne modele, mi też się troche nazbierało ale nie mam czasu renderzyć ;)

nielot dokladnie ci nie powiem, ale mysle ze gdzies kolo 30, moze 40 godzin:)

D4D4L z tymi printami to w ogole kosmos, do tych nowszych prawie w ogole nie ma, dlatego tez czesto musze szukac jakichs zdjec w odpowiedniej perspektywie , tak jak pecet mowi:)

printow jak i zdjec od gory prawie nigdy nie ma, wiec posilkuje sie printami aut o generacje wczesniej, sa w miaare podobne, no ale to nie jest zasada:)

poprostu bez komentarza... takie tylko mam pytanie - może jakies fajne renderki co?? ;)

edit:

mam małą prośbę - możesz mi podesłać zdjęcie z wyglądem twojego studia i z ustawieniami tego materiału na samochodach? na maila np. trosiek (at) interia.pl

modele super, ale nowa "Impreza" wogóle mi nie podchodzi, stara lepsza, ale czy to ważne... :)

ustawienia studia juz wczesniej pokazywalem, gdzies tam w watku jest:) material to standardowy szary ze specularem:) na renderki jeszcze przyjdzie czas :)

pozdro, Johnzi

Na poczatek VW r Gti :) hmm tak patrze i chyba za plaskie drzwi wyszly:P

frontvs0.jpg

sidepv0.jpg

reartz7.jpg

topqh3.jpg

Jeep Liberty :)

frontbl1.jpg

reartl3.jpg

sidewi7.jpg

Ten tiguan obrzydliwy jest, ze tez Ci się chciało go modelować :)

szczena opada... może kiedyś popróbujesz coś z lakierkiem? bo te modele + dobry lakier = zdjęcie :)

Jest wypas, do pełni szczęścia brakuje tylko wewnętrznej strony opon :)

wypas jak zawsze :)

chcial, nie chcial... musial:p

ja go chciałem robić ale za późno wstałem ;)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy