Jump to content
JohnZi

Pojazd 3D: Kolekcja modeli -Mercedes GLK

Recommended Posts

Witam ostatnio mialem okazje wykonac pare modeli aut:) sredni czas wykonania takiego modelu to okolo tydzien, wliczajac oczywiscie duza doze lenistwa:P Mam jeszcze w zapasie pare modeli ale na nie przyjdzie jeszcze czas:) na pewno je umieszcze tutaj w najblizszym czasie:)

Na poczatek Mitsubishi Lancer Evo X

evo1vp3.jpg

evo4dq7.jpg

evo2pe9.jpg

evo5ss5.jpg

Edited by JohnZi
  • Like 1
  • Confused 1

wow, miales zdecydowanie za dlugie wakacje :) a tak na serio modeliki super :) dawaj wieksze aa, bo kratownica troche :)

genialne !!

robiles dla seibie czy zlecenia ?

pokaz siatki

kurde normalnie widzac takie model az sie chce jakis samochod wymodelowac :D

Super modele w końcu je zobaczyłem, pokaż siatki i daj jakiś większy render Lancera pierwsze ujecie tak 1600 na 1200.

Modele jak zwykle od Ciebie ******* :D Super clay. Mógłbyś powiedzieć jak robisz takiego clay'a ?

co już pomyśle, że reprezentuje jakiś poziom w tym 3d to wpadam na taki wątek... i wracam do rzeczywistości... ehhh potrafisz zmotywować do dalszej pracy !! Modele full total WYPAS !!....

I tym samym... nie lubię cię. :)

No wiadomo, że piękne... bla...

EDIT:

Takie jedno pytanko, żeby post nie był zupełnie bezwartościowy:

Standard modelowanie czy może splajny?

dzieki bardzo za te mile komentarze, na prawde uskrzydlaja:D no i jeszcze te gwiazdki, moje pierwsze:D

klicek aa gdzieniegdzie siada bo dodalem do niektorych renderow sharpena ot tak;]

nielot to bylo zleconko;]a ty zrob sobie przerwe w organice i rob jakas fure:D

piksar, tam po prostu klosza nie schowalem jednego;]

mrkrzysiek siatki beda, render wiekszy tez bedzie;]

slajver, uzylem 3 swiatelek falrejowskich, jedno na gorze i dwa z przodu i z tylu;] jedno jest jasno brazowe, a drugie niebieskie;] pozniej tylko troche postproducji:)

D4D4L hehe sprawdzalem w evo to z kolami mialo prawie rowno milion, ale to same opony u mnie z 400k maja:P

RA wszystko w poly, od splajna zaczynam zawsze auto, obrysowujac nadkole:P

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje wszystkim;]

JohnZi

piękne modele, ale ale na ostatnim renderze tiburona coś tylni "słupek" nie bardzo wygląda

Guest obo

Co tu dużo pisać. Modele super ;)

piekna robota!! Gratulacje! :) Sliczny modelling, to cieszy, ze jest coraz wiecej ludzi na tym forum, ktorzy potrafia wymodelowac konkretne obiekty. Milion poly to mnie troche przeraza jezeli chodzi o mojego kompa ;P Ale kupie wkrotce nowego to tez poszaleje ;P Ogolnie gratki wielkie i chyle czola!

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy