Skocz do zawartości

Piłka nożna


floo

Jaki Wynik meczu Portugalia - Polska  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Wynik meczu Portugalia - Polska

    • Wygramy
      19
    • Przegramy
      22
    • Remis
      17


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe slyszeliscie wiadomosci z meczu portugalia :serbia :D... Portugalia 1:1 (1:0) Serbia

a do tego zakonczony skandalem :)

" Wyrównująca bramka padła w 87. minucie spotkania, a jej strzelcem został Branislav Ivanovic.

W końcówce spotkania doszło do ogromnego zamieszania. Szkoleniowiec Portugalii, sfrustrowany wynikiem, uderzył zawodnika Serbii Ivicę Dragutinovica. W atmosferze skandalu sędzia zakończył spotkanie."

 

Teraz trzeba sobie zadac pytanie jak slabo musza gac portugalczycy ze trenerowi puszczaja nerwy i bierze sie do rekoczynow... :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi.

 

Czy się ciesze ? Nie.

 

Połączyłem obydwa wątki które były umieszczone ostatnio na foum oraz zmieniłem temat na obecny (możecie podac lepsza propozycję)

 

Wszystkie sprawy zwiazane z piłką proszę postować tutaj.

 

Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus dla mnie dobry pomysł. Możemy wszystko pisać w jednym wątku ;)

 

A wracając do eliminacji, remis Portugali z Serbią to dla Nas bardzo dobra wiadomość. Sytuacja w grupie zostaje nadal niezmieniona i mamy coraz większe szanse na bezpośredni (pierwszy w historii :D) awans do Mistrzostw Europy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

purple nie Ty jedna bidulka nie masz tv :D ja tez niemam. Juz z dobre dwa lata :D i mozna bez tego normalnie zyc .Widomosci mamy wiadomo z netu , rozrywka tez z netu. No jak cos wazniejszego jest w tv to do starszych sie jezdzi ogladac ,f1, jakis konkretny meczyk...

Pozatym pieknie pod nasza druzyne zagraly inne zespoly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile skład pierwszy który de facto dzisiaj miał wolne zaczyna grać futbol na który chcemy patrzeć, tak skład B został jak za Janasa :)

 

Dokladnie ... choc moze dzieki takim meczykom uda sie jakies przeblyski talentu wylapac i zrobic z nich zamiennikow dla podstawowej 11.

Swoja droga do 80 min juz mysalem ze Portugalia poleci na calego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądaliście meczyk Niemcy - Czechy???

 

ale wynik, pierwsza drużyna która awansowała, dostała łupnia u siebie...

 

czyli:

 

Niemcy : Czechy 0:3

 

aż kibice wychodzili ze stadionu, to jest szok!!! rzadko kiedy można widzieć taki piękny wynik... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... mi się wydaje że do trzech goli nie dolecą.

Ciężko naszej kadrze grać ważny mecz przeciwko średniemu rywalowi... gdyby wszyscy zapewniali że są nie do przejścia to byłoby ładniej :)

 

Jutro przyjeżdżają do hotelu jakieś niecałe 1,5km ode mnie przed meczem...ale nie będę stał na mrozie z nimi i fotek cykał :D Przed meczem z Portugalią też tu byli i wygrali , mam nadzieję że ten cały czakram pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... mi się wydaje że do trzech goli nie dolecą.

A ja tam jestem wiernym kibicem na dobre i na zle, wiec nie zdziwie sie jak wygraja wyzej ;)

A gdzie zamierzacie mecz ogladac? Ja mam zamiar z kolesiem wbic sie w jakas knajpe i obejrzec ten piekny mecz(mam przynajmnmiej taka nadzieje ze bedzie piekny) przy zimniutkim millerze i paczce Pall Malli pomaranczowych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności