Skocz do zawartości

Teczka 2D: czarnystefan


Gość Czarnystefan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnystefan

Witam,

Pierwszy raz pokazuje swoje prace na forum max3d. będę starał sie co jakiś czas uzupełniać watek pracami nowymi jak i starszymi, tymi skończonymi i szkicami.

Za wszystkie opinie i podpowiedzi z góry dziękuję, i pozdrawiam.

 

4953stary%20wyga.jpg

 

293331brain%20damage.jpg

 

77953koncept%20kobieta%202.jpg

Edytowane przez Czarnystefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No miło cię widzieć tu w końcu ;] Prace na mistrzowskim poziomie, najbardziej lubię to w twoich pracach jak gdzieniegdzie zaciera się granica z tłem a przestrzenią, fajnie tak spłaszczasz miejscami, i dobrze że widać wyraźne ślady (taką digitalową fakturkę)

Zarzuć więcej, co tak skromnie, przecież pełno tego spłodziłeś a jedna lepsza od drugiej ;]

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

dzięki panowie:)

 

a teraz kilka ilustracji do książki M. L. Kossakowskiej pt. "Siewca wiatru" (wyd.II, "Fabryka Słów" )

 

28086le%C5%9Bna%20masakra.jpg

 

89990tr%C4%99bacze.jpg125771leśna masakra.jpg

 

 

 

290640skazany.jpg

 

 

i coś kolorowego o "podobnej" temetyce:

 

110638trzy%20kule%20na%20dobranoc.jpg

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

mant-raz>> niestety jestem trochę monotematyczny:(

 

lordbiernac>> a dzięki, udało się jakoś...

 

teraz praca którą zacząłem już jakiś czas temu, a teraz leży czekając na mój lepszy humor (i trochę wolnego czasu:)). jest kilka rzeczy które muszę poprawić, ale chciałbym znać waszą opinie na jej temat. wszystkie podpowiedzi i konstruktywna krytyka mile widziane.

 

864559master of pupa3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master of pupa :D fajna nazwa pliku metallica sie nasuwa na mysl ^^ co do pracy swietna , nie wiem czy miales zamiar tak pochylic go na jego prawa strone ale to nawet ciekawie wyglada nie tak sztywnie wiec na +. Ostrosc, zestawienie kolorow zwlaszcza na zbroi to ach normalnie! moze miejscami za ciemno ale dawaj dalej szykuje sie kolejna perelka. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Praca wygląda już bardzo profesjonalnie. Robi wrażenie. Ja zresztą kocham te klimaty. Świetnie siedzą te alizaryny z sosami. Dobra szkoła ;)

Forma hełmu jeszcze nie sferyczna, ale wyciągniesz ją bankowo. O tle nie piszę, bo jeszcze go nie ma. Lekko poszerzyłbym kadr obok dzidy..., ciasno tam. Po cofnięciu 2 planu za plecami będzie zaje... Miło patrzeć na taką robotę. Pozdrawiam :) PS. "Nie wejdź za bardzo z detalem w tło, bo Ci się zgubi ten fajny hoplita."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

DaRoZ >>> w założeniu miał być lekki kontrapost, tylko z nogami muszę jeszcze powalczyć:)

 

Lacedemon>>> dzięki, bardzo mi miło:) jeśli chodzi o kadr to faktycznie jest tam trochę ciasno. Co do tła - na szczęście nie mam problemu z zabijaniem rysunku detalami (mój problem tkwi w tym, że raczej ich brak:P )

 

janko1987>>> buty za duże, a powiem nawet, ze chyba nogi zbyt krótkie:P dolna partia wymaga jeszcze dopracowania. co do postawy, to jak pisałem wyżej miał być kontrapost.

 

Thalion>>> dzięki, klimat to połowa sukcesu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko świetnie, pięknie, ale odnoszę wrażenie, że nie tylko "monotematyczny" jesteś ale i mono schematyczny (ujęcia głównie od przodu, czasami lekko przekręcisz jakiegoś człeka). Większość postaci ma tą samą pozycję, powinieneś pokombinować z tym bo technikę wykańczania masz wyrobioną (i to jak! :D). Przez tą schematyczność ujęcia Twoja galeria może sporo stracić na atrakcyjności (przeglądanie dużej ilości prac o podobnym schemacie może źle wpływać na skupienie nad konkretnymi pracami u przeglądającego), a i Ty sam możesz przez to przestać się rozwijać, nic tak nie uwstecznia jak rysowanie tego, co przychodzi z łatwością ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

koniu>>> dzięki, no w sumie masz racje rysuje mi się dosyć lekko, pewnie dlatego moje prace są zawsze średnio wykończone:P

 

prrrszalony>>> robię też inne rzeczy, tylko nie wszystkie pokazuje:)

 

chveti>>> dzięki

 

maronski>>> każda krytyka (konstrukrywna) mile widziana:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

DaRoZ>>> dzięki, to w zasadzie mój pierwszy autoportret (a do tego w mrocznej konwencji) i zachęcam do rysowania samego siebie - fajna zabawa, można sobie pojechać:)

 

Thalion>>> nad autoportretem siedziałem najdłużej, reszta to kilkunastominutowe szkice.

 

maciekG>>> zabijający autoportret:)

 

tymko>>> dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności