Skocz do zawartości

Teczka 2D: selfu - szkice, szkice...


Dann.G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pędzelki fajne - zdają się opływać lekkością a szczególnie drugi. Jeżeli chodzi o szkic to nie śmiałbym się czepiać, bardzo się podoba i jeszcze tak nie umiem ale na pierwszy rzut oka nie rozkminiłem czy to język czy może lekka karykatura wargi :/ Ja bym go nieco "naostrzył"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, wiem- niektorym sie wydaje, ze to wara, a niektorym nie ;) juz sprawdzilem...

a tymczasem cos innego..ktos mnie sie kiedys spytal na forum czy maluje cos sprayami czy tylko umieszczam je na martwych naturach..ano wlasnie zdarza sie od świeta, ze maluje, no i swieto bylo dzis:

f_wrzuta2009sm_35dee96.jpg

tu widoczna praca kolegi i nasze postury dla pokazania proporcji malunkow:

f_wrzuta20092m_acc5a18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mallow - jak skoncze te obrazy to wrzuce ;)

 

dzieki wszystkim za komenty...maly update teczki:

f_w99plm_deec9dc.jpg

 

f_jennanissmam_6d49437.jpg

 

f_kamyla2m_c2503b3.jpg

 

f_kamylam_46c164e.jpg

 

f_olgadolgayam_2cfccb1.jpg

 

f_babam_bb80456.jpg

 

tutaj taka tempere z akwarela wyciagnalem skads..

f_htsoe1onwa0m_c837dbc.jpg

 

tu taka wprawka przed komiksem:

f_1347071m_8e20aca.jpg

 

i taki logotyp dla melanż alko team (druzyna koszykarska) ;D

f_48771506750m_0e67678.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z tymi futrzastymi czapkami są niezwykle ciekawe :)

 

fajny jest też ten akt kobiecy ze względu na użyte kolory; przypomina takie dobre, stare, akademickie studia postaci :)

 

co do pejzaży, mam wrażenie że są robione zbyt chaotycznie i nie są przemyślane. zwłaszcza te, które rozwiązałeś chlapnięciami farby i szybkimi gestami pędzlem. pejzaż który ociera sie o abstrakcje nie musi być malowany szybko jak abstrakcja :)

 

no to tyle ze mnie :D

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ta pierwsza ilustracja z bani ma fajny potencjał. Jeśli byś chciał ją wykończyć to na pewno trzeba by było zdyscyplinować perspektywę no i pomyśleć nad urozmaiceniem/rozwinięciem tej historyjki. Np dodać drugiego oprycha i karła-mafiozo-szefa między nimi który osobiście chce dopilnować schwytania niewygodnego świadka a za oknem leci np supermen który zaraz uratuje reporterkę etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam taka prace, z ktora dzis troche przesiedzialem- wydaje mi sie, ze zbyt dlugo w proporcji do rezultatu :/

f_wfkx8m_522f8a7.jpg

(kadr z terminatora salvation, bo caly czas jakos nie czuje sie na silach by stworzyc cos ciekawego z bani czy tez w oparciu o refke ]B( )

Edytowane przez Dann.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności