Skocz do zawartości

teczka 2D:THX:.UPDATE 11.10


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem przemyśleć temat H44 za pomocą tabletu. Dlaczego? A no 3d nie jest środowiskiem zrzeszającym literatów i tak po dywaguję sobie tabletem. może jeszcze ktoś się odważy (narodowa sprawa jak nic :) ) ?

000000jpg3komp.th.jpg000000jpg3detalkomp.th.jpg

ssjpg4komp.th.jpg

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eeeeee czy ty czasem nie chcesz "storpedować" hardkoru 44 ? :) :)

 

jesteś moim faworytem na forum, ale tu perspektywa jest zupełnie nieczytelna. fajna "graficzna" materia i kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi. reka za bardzo zlewa sie z korupusem, pasowałoby zróznicować ją np. w kolorze i walorze.

cos tam zaczyna sie dziac interesujace jest to swiatlo oddzielajace łapę od korpusu, walorowo też się rózni, tylko ja bym to wzmocnił

Edytowane przez i-riss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx nie ma monopolu na doskonałość i pewnie nie raz popełnia błędy, bo to ludzkie błędy robić. Ale imo nie tym razem...

Ja tam przestrzeń i skróty czytam na ostatnim bez problemu, zupełnie nie mam pojęcia o czy mówisz i-riss. No ale każdy indywidualnie odbiera to co widzi, masz prawo mieć własne wnioski i swój sposób postrzegania... Tym razem ja to widzę inaczej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o miejsce w którym wizualnie styka się korpus z dłonią. Tam możnaby faktycznie wzmocnić kontrast chociaż uważam wszystko jest wystarczająco czytelne.

 

Całość rewelka. Thx, tą technikę kreskowania podpatrzyłeś gdzieś czy sam wykształciłeś? Nie spotkałem drugiej osoby która by robiła to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreskowanie to żadna filozofia dopiąłem się do mazania bo jakoś wygodniej , mniej kombinuję. Do plam nie mam przekonania ...kurcze skojarzenie Urbanboogiego orzełka z kulka papieru...szacun. Miał być ołowiany żołnierzyk ale jakoś nie mogłem go zakomponować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam, nie chcialem urazic uczuc milosnikow symboliki narodowej :D Chodzilo mi o to ze sam jego ksztalt jest troche niedookreslony, a z racji na kompozycje obrazka i to ze znajduje sie w cieniu, to jakos zupelnie ucieka wzrokowi Urbanboogiego i biedak zauwaza ze robot trzyma orzelka dopiero po tym jak rozszyfruje perspektywe i napatrzy sie na jasna buzie robota ktora skupia na sobie jego uwage ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie to mnie źle zrozumiałeś, bardzo mi się podoba takie porównanie, trudno bez tendencji poruszać się za pomocą np: narodowych symboli i tez nie trudno jest je profanować (nawet jeśli kierują nami najlepsze intencje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum max3d, dziwię się że jeszcze żaden modeler postaci nie zaproponował ci wspólpracy.

Gdybym miał czas to sam chętnie zrobiłbym w xsi model, rig a potem animował twoje "koty", "dziadki" i roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu rzecz odrzucona pozdro

 

Nawet nie pytam, kto mógł to odrzucić... Tak czy owak - popełnił błąd. Świetna ilustracja, dla mnie okolice Bułhakowa, w każdym razie czuć jakoś klimaty rosyjskie... nie wiedzieć czemu... :>

Fascynują mnie te prace, od pewnego czasu co byś nie zrobił bije od tego jakaś dojrzałość plastyczna...

A napisik w ostatniej niezwykle pomysłowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny koncept maszynki, fajne ujęcie i genialne wyprucie "flakowatych" kabli z wnętrza mecha.

 

Generalnie wszystko ładnie współdziała w twoich pracach a jedyne co mi się nie podoba to cień rzucany przez obiekty na podłże. Może spróbuj zrobić go bardziej spójnym- czyli dokładniej poszatkować? Oczywiście jest to część twojej stylistyki i głupio mi w nią ingerować, dlatego zachwycę się tym co jest i każdą twoją nową pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie co widzicie, pozdro

 

Królika, który próbował sprawdzić jak głęboka jest królicza nora. Ale nora okazała się być zbyt głęboka, zwłasza dla zwykłego królika, w dodatku samotnego...

 

Miriam - chusteczkowej ? Raczej szmacianej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skwaszona mina ...nie jest jego miną...jest już miną kartko-papierka

co do autora:jak wielu rówieśników naszych rodziców wyjechał do stanów za groszem...i zobaczył ją od strony normalnego szarego emigranta...teraz opisuje w wierszach...horror

..u góry zrobiłem coś na podobieństwo czapki stańczyka z Matejki obrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia praca chyba trochę tak szybciej robiona niż zwykle, tło wygląda raczej surowo. Dodatkowo ta gryząca głowa wydaje mi się trochę płaska, co u Ciebie z tego co pamiętam nie zdarza się nigdy ;) Poza tym jak zwykle super, podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslales zeby moze wziasc kredki i kolorowe bristole(troche fakturalne-jakies cansony)I sobie porysowac?:)Fajne nowe historie formalne mgly by sie zaczac tworzyc.Sproboj zachecam bo chcialbym zobaczyc:P bowiem to co widze teraz mi sie podoba:)I moze jeszcze jakas jakas tempera na to wjechac bylo by fajnieanalogicznie do wejsc plama w obrazkach tabletowych.Fajna ilustracja mogla by sie dziac:)

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności