Skocz do zawartości

teczka 2D:THX:.UPDATE 11.10


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

Ordynarne, krzykliwke, brutalne, niespokojne, oryginalne, prymitywne w przekazie(treść)... daj namiary do swojego dealera bo nie wiem skąd bierzesz ten towar że tak malujesz =]. Jeżeli to będzie w sprzedaży to na półce na pewno się będzie wyróżniać.

 

P.S.przyznaj się..chyba nie malowałeś każdej głowy osobno? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brakuje podstopnika, czy jak to się nazywa. Gdyby stopy były przybite bezpośrednio do krzyża, ciało odpadło by rozerwane od krzyża. Ukrzyżowany dzięki temu "stopniowi" mógł przez kilka godzin podpierać się na nim i umierać w jeszcze większych konwulsjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Twój tablet to musi biedny być. Taką ilością "kreseczek" go bombardujesz. Ciekawe te dwa ostatnie ale osobiście lubię jak pokazujesz bardziej skończone arty. Oryginalnie Ci wtedy wychodzi kolorek jaki mieszasz a tu tylko jeden :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niezmiennie nie obniżasz poziomu. Ostatnia pracka jak zwykle świetna, chociaż muszę przyznać, że rezygnując z koloru trochę utraciłeś część tego smaczku :) Ten tekst to cytat, czy sam wymyśliłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to wszystko na trzeźwo rysujesz?

 

A ty happy-angel nie potrafiłbyś tak na trzeźwo rysować ? :)

Zawsze myślałem, że to kwestia podejscia i każdy potrafi przestawić sie na taką mniej dosłowną interpretację rzeczywistości... Nie jest tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ilustracje z filozofami to jakieś zlecenie ? :)

Prrrszalony - kwestia gustu co najciekawsze - mi najbardziej przypadły do gustu prace między 4 a 6 stroną tego wątku - na to forum przywiodła mnie sława OmeN'a a po zobaczeniu prac w wątku THX zdecydowałem się zarejestrować :)

Prace są tu imo różne, niektóre fantastycznie, niektóre ciut słabsze. Wierzę też że mogą się nietórym ludziom szczerze niepodobać - są raczej kontrowersyjne. Ale też - tu wszystko rozgrywa się na trochę innej płaszczyźnie niż typowe prace komecyjnego popu, więc nie da się tego tak po prostu porównać.

Kurcze, wybaczcie, ciężko mi się wypowiadać na takim poziomie... Nie jestem plastykiem... Wierzę jednak że mam jakąś wrażliwość na to co widzę. Kto wie. Może z czasem przekonam się, że mi się tak tylko wydawało... Co do pewnych spraw jednak zdania nie zmienię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności