Skocz do zawartości

Postacie 3D: Kilka główek.


General Straw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne ale worki pod oczami i uszy wydaja mi sie troche niedopracowane. Sa plaskie. W 4 modelu wory sa chyba przepracowane, wygladaja chyba zbyt ostro. Nie wiem czy skron nie powinna byc bardziej zarysowana.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biję pokłony... aczkolwiek nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale w czwartym modelu usta wyglądają trochę jakby pił przez słomkę, a zmarszczki wokół nich bardziej sprawiają wrażenie popękanego kamienia. Szczególnie widać to po jego lewej stronie między podbródkiem a ustami.

Niemniej jednak dla mnie rewelacja. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękne modele, wygląda jakby do jakiegoś filmu pt: Małpka, chłopiec i zmutowany genetycznie jaszczur + przyjaciele ( lolz ) Mimo wszystko jaszczur najładniejszy ( w sensie scluptu, bo to brzydal ^^ ), bardzo fajny detal. No to tyle odemnie bo zaraz zaczne nawijać o jakiejś anatomii jaszczurek i wpływu strajku w kopalni na coroczny rozwój owych stworzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małpa rulezzz! jak walniesz teksture to do ciebie z zoo zaczną dzwonić :P

sporo się musiałeś z tym męczyć, podziwiam umiejętności, ile czasu ci to zajeło? i ile tam jest wymodelowane a ile bumpa i dispa? może mała siateczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zapomnialem dac wlasciwy temat i juz na mnie nakrzyczeli.

 

Glowy maja 1,4 miliona poza jaszczurem, ktory ma 3 bo jednak sporo detalu.

Ludzie sa z tego samego base mesh, ktorego przerobilem troche dla malpy. Jaszczur tez mial osobony ale nie chce mi sie tego szukac.

 

Ja osobiscie jestem fanem standard brusha. I alphy uzywam tylko faktury skory. Wszystkie wlosy, brwi usta itp to standard brush. Pamietam tylko ze glowa nr.5 ma alphe na wlosach i szczerze mowiac moglem to zrobic recznie jak na chlopcu ale to byla pierwsza z tych glowek.

 

gbmesh.jpg

mbmesh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No malpe z glowy to raczej ciezko by bylo. Poszukalem sobie szympansow na googlu. Ludzie z glowy leca chociaz mam katalog z fotkami jak czasem nie mam pomyslu jakie worki pod oczami albo usta zrobic. Bo co czlowiek to inaczej to wyglada. Nie robie nigdy konkretnej osoby bo potem jeszcze ktos by mial pretensje, ze go wymodelowalem bez pozwolenia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności