Skocz do zawartości

wiz: domki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rewelacja.

ładnie oświetlone co prawda niektóre ujęcia wydają się troche płaskie ale generalnie praca super.

 

 

Pozdrawiam.

Ps. zaraz sie znajdą sie ci co wizualizacje sprawdzają lupami i ci zaczną wytykać błędy typu listek na drugim drzewie od lewej , 85 od dołu ma za mało poly i jest za mało zielony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał scian tzn. tynk mi sie nie do końca podoba, w 2 domku materiał kamieni na scianie bez dispa, i to wszystko, reszta jest na poziomie do którego nas przyzwyczaiłeś czyli na bardzo wysokim.

 

Proxy rox :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachówki, gąsiory w ogole dachy wymiatają, super super super. To kwestia projektu ale na trzecim renderze nie podobają mi sie tak gęste balustrady. Norma budowlana mówi swoje ale... przekonywał bym inwestora do czegoś lezejszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dzieki za komentarze. Zielen to onyx tree (napisalem to w pierwszym poscie :)) i pare modeli z archmodels vol. 31

Ciesze sie ze sie podoba.

 

"fajne fajne. dlaczego ja tak nie potrafie ?" tak to pewnie nie, ale duzo lepiej, tylko len jestes ostatnio :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, najbardziej podoba mi sie ten taki cieplutki z ciegielka. :) ale moglbys na te krzoczki, ktore massz na 1 planie jednak walnac na opacity cos...

Pozatym, troche mam wrazenie ze tak "zimno" na nich.. brrr no i co jeszcze to tylko wkatki na trawce zbyt regularnie, jednak mozna bylo je kapke rozrzucic :) poatym to widomo ekstra, porzpednie byly ekstra a te w niczym nie odstaja..

 

ps. ale ja jestem burak i sie nie znam, wiec moim komentarzem mozna sie nie przejmowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności