Skocz do zawartości

Meeting Gliwice 2008, ZAKONCZONY !!! ZDJECIA


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to juz chyba wszyscy w domu

 

nie wszyscy :p we Wrocku troszke jeszcze zabalowalem i dopiero wracam :D

 

swietna impreza, moj snajperski strzal w glowe Ani bezcenny, Człowiek widmo wchodzący do hotelu i lejący z balkonu również :D

Nawiększa gwiazda zlotu to chyba Johny-fotograf (mam nadzieje, ze krzyhhh odzyskał aparat)

jak doczołgam sie do domu to wrzuce kilka fotek.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj na miejscu ale nie miałem dostepu do kompa zeby sie zameldować. Kolejny fajny zlot, nawet pogoda nie popsuła mi radości. Super poznac ludzi z forum których znamy tylko z nicków, bardzom z tego kontenty. Foty fajne:) ale i tak nie oddaja wszystkiego, kto nie był ten tromba i niech żałuje!!!

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze krzyhhh odzyskał aparat
odzyskal :D

 

Pasazer byl spoko, przez jakis czas myslalem ze to jeden z naszych ;P Spoko nie byla za to akcja kiedy zostawilisce nas w hotelu ;P Bylo super, moze teraz w wawie da sie zorganizowac cos wiekszego :)

 

PS

Wielkie dzieki dla Krzyhhha, Swierszcza, Piksara, Dariusza i reszty za bezcenne lekcje fotografii :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, bym zapomniał, mam do sprzedania aparat, opisałbym go jednym słowem, ale regulamin nie pozwala:D

 

buahahahah, zapomniałeś dopowiedzieć, że z obiektywem dla prawdziwych meżczyzn i szkłami robionymi przez dziewice!

To był Twoj nalepszy tekst reklamowy po tylu browarach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny obiecales napisac jak GO trzymasz jak ci się reka zmęczy
chyba nie dam rady opisac tego slowami, ale mysle ze bedzie kiedys okazja zeby pokazac ten chwyt :)

 

ekhm.... 1300... :eek: nie wspomnę głównie przez kogo ;)

 

wicked :D ktos musial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello
Nice.

Szkoda, ze nie moglem przyjechac - $ ffs :u

 

jak to możliwe że bez ciebie zlot się odbył???? in posible! :D

 

No Panowie widzę ze było miło i sympatycznie! Super! szkoda ze nie mogłem być ale niestety zmuszona praca a potem pozwole sobie na małe przyjemnosci,

 

No a panie tweety jakies sombreroko sie przywiezie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie podlepie. Szkoda, ze moglem byc tylko przez 1,5h w knajpie, ale lepsze to niz nic. Anyway - na nastepnego zlota lepiej sobie jakos czas ustawie. Po fotach widze, ze sie pejntbol udal :). A jak wracalismy do Wawki to slyszalem, ze w hotelu impreza tez sie rozkrecila.

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh:)

 

sprawa fotek.. mam je już na kompie.. jeszcze czeka je kasting i resize.. postaram się dziś po pracy wlepić coś

 

A full-pack można prosić w jakiś sposób? Może być resizowany do jakiejś względnej rozdzielczości.

 

pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności