Skocz do zawartości

Meeting Gliwice 2008, ZAKONCZONY !!! ZDJECIA


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w sumie wszystko było super, jedynie paintball był taki na szybko, w dodatku pogoda niebardzo

poza tym kupa śmiechu, i dobrej zabawy :)

czekam na foty. jak zwykle pewnie pojawi się jedna tysięczna zrobionych fotek wiec w razie czego proszę o zuploadowanie na rapidshare i podanie linka na priva

 

chciałem porozdawać punkty reputacji ale większości osób dać nie mogę :/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też żałuję, że nie można było przedłużyć wam paintballa ale niestety układ z kierowcą nie pozwolił. Anyway ósmy pasażer Nostromo był niezły. ;)

 

Sorry, że zwiałem trochę wcześniej bez pożegnania ale to była jedyna okazja na szybki dojazd do domu. :o

 

Dzięki wszystkim za przyjazd oraz ZelvaBoi'owi za koszulki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już stary, grzeczny z ciebie chłopczyk :P myslałem ze sie z kobietą spotykałeś i cie wetnie na noc przynajmniej.

 

I własnie jak byście mogli nieedytowane paczki też wrzucać, wiem żę macie wielką potrzebe robienia głupich podpisów :P ale oprocz tego jak mozna prosic o linka do jakiegoś rara z orginałami :) z gory dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta zdjec wyglaada że jutro wieczorem - pociag z Klickami ugrzązł pod Bydgoszczą - podobno awaria lokomotywy. Jedzenie i koce dostarczy helikopter, niedługo startujemy.

I nie dzwońcie do niego bo bateria mu słabnie, a bedzie potrzebna żeby wezwać lekarza jak Leru dostanie ataku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności